Mary Kay
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9c055d14023889003a8465f3c05b943Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokorunka
21-40
21-40


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 2:17 pm    Předmět: Mary Kay Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenosti s touto kosmetikou? Zajímá mě především péče o pleť, ale i dekorativní kosmetika. Moc díky vaše za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 3:09 pm    Předmět: Citovat

byla jsem na predvadecce s Mary Kay - co se tyce normalni pletove rady, kremy krasne vyhladi plet (ale ten samy efekt ma treba Herbalife smejdstvo, nebo treba Avon Magix), dekorativka - tam jsem nejak nepoznala rozdil, proc bych si mela kupovat rasenku za 8stovek, kdyz stejna za 100,- slouzi i lepe.

Secteno podtrzeno, kosmetika je predrazena a za daleko nizsi cenu se da sehnat stejne kvalitni. Sampony, apod. jsem nezkousela, tak poreferovat nemuzu.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Oni ani šampony nemaj co já vím... A taky mi přijde zbytečný vyhazovat stovky za věci, který pořídím za čtvrtinu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

No já osobně považuju MK za dobrou kosmetiku a v žádném případě ne drahou.

1) má skutečně nějaký pozitivní efekt pro pleť
2) cena přepočtená na ml výrobku je srovnatelná např. s AVONem, ale kvalita je někde úplně jinde. Avon 50ml cca 500,-/ MK 88ml á 870,-

Samozřejmě srovnávám krémy, které mají aspoň nějakou účinnost a ne ty patláníčka za 200,-

Šampony nemají Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:50 pm    Předmět: Citovat

Mě to teda příjde docela předražené ale to třeba někdy i ten Avon. Krém 50 ml za 500 kč bych si teda nekoupila. To si raději koupím něco přírodního s větším efektem a lepší kvalitou. Což mé pleti vyhovuje víc.
Mary Kay hlavně potřebuje vidělat na platy jejich "úžasných" kosmetických poradkyň...se kterými mám zkušenosti...no, řekněme nevalné. Co je platná "bezvadná" kosmetika když nevidí, že mi růžové stíny opravdu nesluší, make-up si udělám lépe i sama doma a když mi děsivě slepí řasy a říká, jak mi úžasně vynikly oči...to je podle mě na pár facek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beátka
41-80
41-80


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 10:43 pm    Předmět: Citovat

Mary Kay jsem si začala kupovat, protože je netestovaná na zvířatech, ale jen něco, protože je přece jen nad moje možnosti. Kupuju si matující bázi pod (i na) make-up, ta je výborná, ale přijde mi, že je občas třeba udělat pauzu, jinak si pleť zvykle a báze přestane fungovat. Pak mám minerální make-up i se štětcem, ten používám jako pudr (je středně krycí, kdo nemá extra problémy s pletí, bude ho moct bez problémů používat jako make-up). Koupila jsem si taky mycí gel a sérum na akné, ale vysušovala tak, že se mi udělal exém. Asi je to fakt na extrémně mastnou pleť. Kdybych na to měla, určitě bych si toho pořídila víc, působí na mě solidně, není parfémovaná, je netestovaná (ani ingreience, nejen finální výrobky) a navíc se mi líbí ten růžovo bílý retro design Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 8:11 am    Předmět: Citovat

Jojo taky jsem se zúčastnila předváděčky, když mi paní na městě slibovala, že mě nalíčí a nic mi nebude nutit. Když pak na mě vytasila s třema čistidly - voda pěna peeling nebo ja nevím co, tak jsem ji řekla, že jsem studentka a určitě nemám na to abych si na čištění pleti kupovala ty velké tuby po 500,- což mi aspon tak trochu dala zapravdu, když mě dál do čistidel nenutila. Ale ukecala mě aspon na make-up za 420,- už je to nějaké 4 roky a dodnes ho mám doma, protože jsem ho používala pouze na kruhy pod očima a ted se bojím, že už bude zkažený, takže jsem ho ani nevyužila. Možná paní měla pravdu, že jejich výrobky opravu dlouho vydrží. A já jelikož jsem nikdy make-up nepoužívala a tento byl první, tak jako chválím, byl dobrý, ale myslím si, že stejnou službu by mi prokázal i nějaký za poloviční nebo třetinovou cenu. Jj to je fakt, dneska může tu jejich poradkyni dělat kde kdo, jde na pár školení a skoro by se chtěli srovnávat s kosmetičkami.
Takže na závěr, asi je to dobrá kosmetika, ale stejnou službu mi prokáží levnější výrobky z drogerie. Otázka je to testování, ale na to bych se musela zaměřit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 7:30 pm    Předmět: Citovat

Protože i ve třiceti jsem měla akné jako puberťačka a z běžně dostupné kosmetiky jsem vyzkoušela prakticky všechno bez většího úspěchu (po týdnu to vždy vypadalo nadějně, po měsíci návrat k původnímu stavu), tak jsem pak na netu koupila celou sadu základní řady 3 Mary Kay za nákupní cenu. Nejprve jsem byla nadšená, hlavně z tonika a pleťové masky, vlastně i krém v kombinaci s make-upem udržel zmatněnou pleť do odpoledne. Pleť jsem neměla tak zarudlou, póry se zmešily a počet boláčků taky. JENŽE po půl roce jsem jela na dovolenou k moři a po návratu nastal zlom a nějak to přestalo fungovat a začlo vysušovat až moc, takže jsem tuto kosmetiku opustila.
Vyzkoušela jsem i lesk na rty, ale za ty prachy nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

Tak já nevím, vzdycky jsem používala jen "patláníčka" za stovku a pleť mám bez jediné poskvrnky.
Myslím si, že vysoká cena nerovná se extra kvalita.
Třeba kosmetika od Barekolu( krémy okolo 50,-) je vynikající. Po namazání jejich krémem mám pleť jako dětskou prdýlku Laughing

Od Avonu bych si krém za 500,- nekoupila ani omylem. Jednou jsem se napatlala jakýmsi jejich vzorečkem nějakého superdrahého a účinného krému a celá jsem se osypala.
Kdysi jsem ale s úspěchem používala jejich krémy solutions radians, nebo jak se to jmenovalo.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
inus
21-40
21-40


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 10:23 pm    Předmět: Citovat

Mary Kay výrobky sice nejsou testované na zvířatech, ale jejich suroviny už ano (známý trik). Firmy, které testují a které jsou OK najdete na stránkách organizace PETA www.peta.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.