Tož mě tu máte :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a93ca0ddb116cefff589abdbf1319726Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Saguinus
0-7
0-7


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 7:14 pm    Předmět: Tož mě tu máte :) Citovat

Zdavím všechy vlasáče obou pohlaví. Smile Dnes jsem narazila na tento web když jsem se sháněla po nějakých radách k péči o dlouhé vlasy.
Dlouhé vlasy si pěstuji od první nebo druhé třídy, kdy jsem se vzbouřila mamince a rozhodla jsem se nestříhat a nechat si narůst dlouhé vlasy. Vlásky mi krásně rostly a prozpívaly až do půlky druhého stupně ZŠ, kdy se kvůli roztřepeným konečkům růst zastavil. Od té doby jsem zastřihovala konečky, co půl až třičtvrtě roku a vlásky znovu prospívaly a rostly. Celou dobu jsem jim nevěnovala žádnou extra speciální péči jen běžný šampon a kondicioner. (Co si pamatuju Fructies, Dove... a když se objevili lupy tak Nizoral) Poslední dobou, ale mé vlásy působí unaveně - lámou se, konečky se více třepí, jsou zatím jen trochu řidší a rostou jen velice pomalu... Myslím si že je nejvyšší čas něco začít dělat, aby nemusely přijít na řadu nůžky v razantnější podobě. Sad
V první řadě bych se zde ráda přiučila nějaké triky, tipy a rady, jak si uchovat zdravé dlouhé vlasy, nebo ještě lépe dosáhnout vysněné délky do puli půlek. Wink Až dodám zdraví vlastním vláskům určitě se podělím ráda o vlastní zkušenosti s ostatním.

Ještě mě tak napadá, jaktože tu nejsou žádní vlasatí smajlíci? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:10 pm    Předmět: Re: Tož mě tu máte :) Citovat

Saguinus napsal:
Zdavím všechy vlasáče obou pohlaví. Smile Dnes jsem narazila na tento web když jsem se sháněla po nějakých radách k péči o dlouhé vlasy.
Dlouhé vlasy si pěstuji od první nebo druhé třídy, kdy jsem se vzbouřila mamince a rozhodla jsem se nestříhat a nechat si narůst dlouhé vlasy. Vlásky mi krásně rostly a prozpívaly až do půlky druhého stupně ZŠ, kdy se kvůli roztřepeným konečkům růst zastavil. Od té doby jsem zastřihovala konečky, co půl až třičtvrtě roku a vlásky znovu prospívaly a rostly. Celou dobu jsem jim nevěnovala žádnou extra speciální péči jen běžný šampon a kondicioner. (Co si pamatuju Fructies, Dove... a když se objevili lupy tak Nizoral) Poslední dobou, ale mé vlásy působí unaveně - lámou se, konečky se více třepí, jsou zatím jen trochu řidší a rostou jen velice pomalu... Myslím si že je nejvyšší čas něco začít dělat, aby nemusely přijít na řadu nůžky v razantnější podobě. Sad
V první řadě bych se zde ráda přiučila nějaké triky, tipy a rady, jak si uchovat zdravé dlouhé vlasy, nebo ještě lépe dosáhnout vysněné délky do puli půlek. Wink Až dodám zdraví vlastním vláskům určitě se podělím ráda o vlastní zkušenosti s ostatním.

Ještě mě tak napadá, jaktože tu nejsou žádní vlasatí smajlíci? Wink

Ahoj,
určitě tady najdeš moře užitečných rad aby se vlásky daly do kupy. Very Happy Wink
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

Na roztrepene konecky (po lehcim zastrizeni) hodne pomahaji ruzne olejicky a masky: namatkou je zde hodne vychvalovany kokosovy olej (jak pred umytim jako maska, tak po umyti par kapek vetrit do konecku), z masek je tu vychvalovany Gestil Wonder, masky Mil Mil (ani jeden neobsahuje silikony).

Obecne se doporucuje nemyt vlasy prilis casto (napriklad kazdy den), protoze i to muze konecky vysusovat ...

V neposledni rade je nutne zminit i geneticke a vyzivove hledisko, kdy zkratka nektere vlasy maji trepeni "vrozene" ... do jiste miry se to da ovlivnit vyzivovymi doplnky či vlasovymi vodičkami (z fora namatkou treba lopuchovy vyluh), ale samozrejme vseho s mirou Wink
Taktez zarazeni zinku, kremiku a vitaminu skupiny B do stravy muze nove narostlym vlaskum pomoci Wink Napriklad jablka, dynova seminka, banany ...

Pro vic informaci mrkni do Top Temat, tam je z vetsiny shrnuto vse, co se kdy forem mihlo, ale podrobnejsi informace pak najdes v jednotlivych tematech fora Wink

Tak at vlasky rostou a delaji ti jen a jen radost Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.