Tak jo, jsem vaše...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbb095cd7a4d788c4c550abf7e12e095Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mjuca
21-40
21-40


Založen: 21.1.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 4:12 pm    Předmět: Tak jo, jsem vaše... Citovat

Zdravim všechny vespolek! Smile
Už delší dobu vím o foru DV, jen jsem nikdy necítila potřebu se tu registrovat...vše jsem řešila inkognito...ale nějak jsem poslední dobou řešila regeneraci vlasů (ačkoli jsem se nikdy nebarvila) a tak mě tu nadchla henna, nebo spíš cassia, jsem totiž pro vše, co je víc přírodní jak chemické Smile
Už mám s ní první zkušenost zasebou a těším se na další, a další, další... Very Happy
Jediné, z čeho tu mám strach, je závislost na těchro stránkách, protože jsem tu strávila nad všemi těmi vlákny ohledně henny a regenerace podezřele dlouhé zimní večery Very Happy
No, a tak mě tu máte, už aj s podpisem.
Vaše Mjuca Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 4:47 pm    Předmět: Citovat

Vitej u nas Smile

Zavislost na DV.cz je pomerne pravdepodobna, zejmena na tzv. "must have" aneb kdyz najdes ve foru nejaky pripravek, ktery "nutne musis vyzkouset" Laughing
Prvni pulrok je pry "nejdrazsi" Laughing

Dulezite je, ze jsi tu nasla (a urcite jeste najdes Wink) cos hledala a ze ti to (snad, doufam) pomohlo Smile
Tak at vlasky rostou Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mjuca
21-40
21-40


Založen: 21.1.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

=D Tak první půlrok nejdražší, říkáš? A sakra Very Happy
Zatím se držím, ta neutrální hennecolor sice taky neni zrovna nejlevnější, ale zas to nepřeháním nikde jinde v kosmetice (vlastně vůbec, nějak neholduju líčení =), tak snad pohodička =D
Akorát jsem si v poslední době oblíbila zábaly z olivového oleje a docela rychle mizí, snad to skovám pod náklady na potraviny
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitsunechan
81-160
81-160


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 12:35 pm    Předmět: Citovat

jojo, už mám kančák, hennecolor, litr oliváku a nový gumičky (jesm registrovaná 14 asi dní Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Jsme rádi, že jsi se k nám přidala.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mjuca
21-40
21-40


Založen: 21.1.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 9:00 pm    Předmět: Citovat

Holky, děkuju za krásné uvítání! Smile

Co se outrat a závislosti na DV týče, budu se muset setsakramensky krotit ...dneska jsme měli velice akční den, při kterém jsme při snaze dovést pejska včas na veterinu zrušili auto a bůhvi jestli zase někdy pojede, odtahovka si nás ale vychutnala Sad
Pejsek nám naštěstí přežil, je po operaci a šťastni rehabilitujeme...

Takže asi prodám vlasy, sbohem henno, už nebude co řešit Very Happy Co jsem koukala, výkupní cena za zdravé nebarvené přírodní vlasy je docela fajn Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.