Jak máš dlouhé vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc53aa524ba08cba4598429245a9f703Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 10:05 am    Předmět: Jak máš dlouhé vlasy? Citovat

Začínám Cool . Natažené vlasy mají +-63 cm,měřeno od hlavy. Není to ještě bůhví co, ale snad bude líp Smile . Pánové, uvádějte délky vlasů svých protějšků, i když sem nechodí, a? mám co závidět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 5:58 pm    Předmět: Re: Jak máSSS dlouhé vlasy? (vlákno předevSSSím pro registro Citovat

Rokkan napsal:
Začínám Cool . Natažené vlasy mají +-63 cm,měřeno od hlavy. Není to ještě bůhví co, ale snad bude líp Smile . Pánové, uvádějte délky vlasů svých protějšků, i když sem nechodí, a? mám co závidět Smile




Toz ja mam tak 3 cm Wink)))



No a ten protejsek... pri poslednim mereni 70cm... ted asi o par cisel vic.. ale zas je treba strihnout konecky =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 7:05 pm    Předmět: Citovat

Jestli je to tak, tož není co řešit. Můj protějšek nemá ofinku a všechny vlasy si češe dozadu a ofinka je vzadu délkově srovnaná se všemi ostatními vlasy, takže měřím Laughing ........................měřím Laughing .................raději ještě jednou Laughing ..............a je to rovných 126 centimetrů Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 7:16 pm    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Jestli je to tak, tož není co řešit. Můj protějšek nemá ofinku a všechny vlasy si češe dozadu a ofinka je vzadu délkově srovnaná se všemi ostatními vlasy, takže měřím Laughing ........................měřím Laughing .................raději ještě jednou Laughing ..............a je to rovných 126 centimetrů Razz Razz Razz




Nu pagadí zájac, fšak my dorostem Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 10:43 pm    Předmět: Citovat

Cože, 3 cm?! Admin webu o dlouhých vlasech 3 cm?!!!! To je svatokrádež!!!! Shocked Rolling Eyes Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 10:06 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Cože, 3 cm?! Admin webu o dlouhých vlasech 3 cm?!!!! To je svatokrádež!!!! Shocked Rolling Eyes Evil or Very Mad




No, kurna, mam co dohanet a tak potrebuju inspiraci od jinych Wink))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 2:54 pm    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Jestli je to tak, tož není co řešit. Můj protějšek nemá ofinku a všechny vlasy si češe dozadu a ofinka je vzadu délkově srovnaná se všemi ostatními vlasy, takže měřím Laughing ........................měřím Laughing .................raději ještě jednou Laughing ..............a je to rovných 126 centimetrů Razz Razz Razz




Ty bláho Shocked Shocked Shocked To má snad po kolena nebo skoro po kolena,ne? Hmmm, klobouk dolů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 6:43 pm    Předmět: Citovat

Já dávám klobouk taky dolů, protože moje vlasy měří asi jenom 50 cm Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 8:00 pm    Předmět: Komentář Citovat

Mimísku, i to je velmi dobré ve srovnání s mnoha oškubanými... Takže to skromné "jenom" bych vynechal. Navíc Ti ještě určitě dorostou na Tvou vysněnou délku.



Pokud jde o mou délku, tak je mám mezi 7 až 8 cm, ale už mám pocit, že jsem zarostlý, tak až zajedu domů, tak se nechám trošku ostříhat. No, spíš tedy více, protože bych měl jet do zahraničí, kde jsou ceny těchto služeb vyšší, tak a? mám na čas vystaráno. Já se v dlouhých vlasech necítím dobře, a proto obdivuji Vás, milé dámy, že je necháváte růst. Věřím, že v těch červencových vedrech to sranda nebyla, já bych se v takové dece uvařil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 9:59 pm    Předmět: Citovat

Rokkan napsal:
Johny napsal:
Jestli je to tak, tož není co řešit. Můj protějšek nemá ofinku a všechny vlasy si češe dozadu a ofinka je vzadu délkově srovnaná se všemi ostatními vlasy, takže měřím Laughing ........................měřím Laughing .................raději ještě jednou Laughing ..............a je to rovných 126 centimetrů Razz Razz Razz




Ty bláho Shocked Shocked Shocked To má snad po kolena nebo skoro po kolena,ne? Hmmm, klobouk dolů




Ano, jsou již téměř po kolena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.