Jak máš dlouhé vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ca573924b1629c90b3f593e4dd42febZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 12:18 pm    Předmět: Citovat

jemu sa to páči a v škole je takou menšou raritou..
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 9:00 pm    Předmět: Citovat

Když se to líbí jemu a nemá s tím problémy ani mezi dětmi, tak je to v pořádku Smile . A je to opravdu tak trochu rarita Smile
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 12:05 am    Předmět: Komentář Citovat

Holt se budu opakovat, promiň, Admine, ale Ty to pak zase přesuneš...



Včera se v pořadu Extra na TV Prima objevil sedmiletý Vojta, který má vlasy dlouhé 95 cm. Je z Orlickoústecka a vlasy mu závidí i spolužačky ze školky... Maminka mu je prý před odchodem do školky upravuje půl hodiny, tak si musejí trochu přivstat. Třeba do copu. Jestli z něj bude rocker nebo hipík, to se ještě uvidí... Nikdy ho nenechali ostříhat. Ani konečky vlasů. A k měření: Metr přiložila jeho maminka "doprostřed" hlavy. Nenapadá mě přesnější termín k označení toho místa. Tento pořad TV Prima nearchivuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 9:55 am    Předmět: Délka vlasů Citovat

Čtu a tiše závidím... o nynější délce vlasů své ženy se zaději nezmiňuji... a to je měla 100cm - před 10 lety...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
babuska
8-20
8-20


Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:09 pm    Předmět: Citovat

Když to vezmu od prostředka kebule tak jsem naměřila 55 cm - pro mě teda šokující zjištění, mám vlasy jen ždibec pod lopatky Very Happy Jo jo to jsme my malí lidi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:08 am    Předmět: Citovat

rovných 119cm "od prostředka kebule" prosím pěkně, moje mladší sestřička je má do pasu, máti po lopatky, babička taky tak, zkrátka taková normální rodinka Very Happy a jedna moje předkyně měla vlasy údajně až na zem, když stála na stoličce, její vlasy jsou dnes na hlavičce jedné panenky, kterou naše rodina stále vlastní, silné, tmavé kobylí žíně (to se mi to machruje co? Wink Embarassed Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:20 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
rovných 119cm "od prostředka kebule" prosím pěkně, moje mladší sestřička je má do pasu, máti po lopatky, babička taky tak, zkrátka taková normální rodinka Very Happy a jedna moje předkyně měla vlasy údajně až na zem, když stála na stoličce, její vlasy jsou dnes na hlavičce jedné panenky, kterou naše rodina stále vlastní, silné, tmavé kobylí žíně (to se mi to machruje co? Wink Embarassed Wink )



Páni Rolling Eyes , to jsou geny Wink , já chci takýýý, ale u nás v rodině nikdo moc dlouhý vlasy nemá, neměl, tak nevím, jestli mám šanci alespoň na vlasy do pasu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:21 am    Předmět: Citovat

Ahoj Všichni, nikdy by mě nenapadlo, že si někdy v životě budu měřit vlasy, ale prostě mi to po přečtení téhle diskuse nedá,...takže proti většině místích mám jenom diletantských cca 89-90 cm Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
babuska
8-20
8-20


Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 11:58 am    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Ještěrka napsal:
rovných 119cm "od prostředka kebule" prosím pěkně, moje mladší sestřička je má do pasu, máti po lopatky, babička taky tak, zkrátka taková normální rodinka Very Happy a jedna moje předkyně měla vlasy údajně až na zem, když stála na stoličce, její vlasy jsou dnes na hlavičce jedné panenky, kterou naše rodina stále vlastní, silné, tmavé kobylí žíně (to se mi to machruje co? Wink Embarassed Wink )



Páni Rolling Eyes , to jsou geny Wink , já chci takýýý, ale u nás v rodině nikdo moc dlouhý vlasy nemá, neměl, tak nevím, jestli mám šanci alespoň na vlasy do pasu



Ted kurńa ještěrko, to taky chci Very Happy
Moje babička měla vlasy nejdelší těsně pod ramena a delší ji nikdy nenarostly, mamka teda mívala po pas, ale jako mladá pak už ne. ... To jsem zvědavá kam dorostou mě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 7:10 am    Předmět: Citovat

citace:

Ted kurńa ještěrko, to taky chci Very Happy
Moje babička měla vlasy nejdelší těsně pod ramena a delší ji nikdy nenarostly, mamka teda mívala po pas, ale jako mladá pak už ne. ... To jsem zvědavá kam dorostou mě Smile


Nebojte holky Smile moje máti je má jen po lopatky proto, že dál jí nikdy nedorostly, stejně tak bábí, ségře a mě ovšem rostou dál, tak neházejte flintu do žita, třeba zapracujou nějaký přeskokový geny a ještě mě strčíte do kapsy Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.