zajimava dlouhovlasa setkani
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 220, 221, 222  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95d2d998fbc6403202f2b75f0529be76Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 1:13 pm    Předmět: zajimava dlouhovlasa setkani Citovat

No dnes jsem rano v saline potkala naprosto uzasnou slecnu.Mozna je i z techto stranek nevim.Mela prekrasne huste vlasky hnedozrzate dlouhatanske az nekam po zadecek a nadhernou jemnou tvar,no ja po ni furt pokukovla protoze byla aj sympaticka a ty vlasky juuuu Shocked Very Happy Very Happy Mozna to sem nepatri ale ja to chtela proste rict Very Happy Vypadala jak kralovna Very Happy Ona si me s pritelem taky vsimli ale spis pro to ze vypadam jak strasak do zeli a jeste jsem dnes mela vlasy zmrvene experimentem(popisuju ho v natackach myslim)a vypadaly kratky.No uplne jsem se stydela Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

K tomu mě napadá, že už jsem docela slušně zblblá a když jdu někam mezi lidi, tak si říkám, co když narazím na někoho z vás (přece jen z Brna je tu celkem dost lidí) - a pak mám trauma z toho, že nemám zrovna umyté vlasy, vypadám hrozně apod. a co si o mně někdo případně pomyslí... Embarassed Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

jo to me mozna klrusko v te chvili taky napadlo Very Happy Ale ja mam vlasy dnes fakt v hroznem stavu Embarassed Ale ja taky koukam ze nekoho z vas uvidim a nevidim.Ale uz mi tu nejake mile bytustky psaly ze me videly,potkaly nebo potkavaji a ja o tom nevim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Já jezdím dost často autobusem s jednou slečnou, která má vlasy, o kterých já můžu jenom snít. Blonďaté, zdravé, neroztřepené,...
A víte, co s nima udělala? Asi 20 cm od dola si je obarvila načerno!
Když jsem to uviděla, tak jsem měla sto chutí zařvat:"Ty ... proč jsi to udělala?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

je to sice asi jeji vec ale videt ji tak me asi zasvrbi dlan a zamrzi me to Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Luční víla: Ty jsi z Brna? Možná mi to nebudeš věřit, ale já tě už taky potkala Laughing Laughing Laughing Je to tak dva týdny zpátky, byla jsem v Brně ve Vaňkovce a nejsem si úplně jistá, ale myslím, žes to byla ty, teda aspoň podle fotek v profilu (podle dlouhých zrzavých vlásků a dlouhovlasého přítele Wink )
A k tomu, jak si nějaká slečna obarvila spodek vlasů na černo-já už o tom taky přemýšlela Embarassed Jako fakt jenom ty konce, že když by to bylo nějak moc hrozné, tak to prostě ostříhám... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked faaaaaaaaakt?A to jsem si myslela buchvijak jsem nenapadna Cool no tak to se neda nic delat ale doufam ze ses alespon nelekla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 3:30 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Shocked Shocked faaaaaaaaakt?A to jsem si myslela buchvijak jsem nenapadna Cool no tak to se neda nic delat ale doufam ze ses alespon nelekla Wink


no právěže lekla Laughing Laughing "Sakra z kama já ji znám???" Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Shocked Shocked faaaaaaaaakt?A to jsem si myslela buchvijak jsem nenapadna Cool no tak to se neda nic delat ale doufam ze ses alespon nelekla Wink


Zrzky jsou nápadné - svítí daleko široko Very Happy A pokud máš ještě dlouhovlasého přítele, jste nepřehlednutelní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 220, 221, 222  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.