jak na krásné a dlouhé řasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=357bc7778630f6a46c2200ebc44772eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

me napadlo dat na rasy aj hennu,ale netroufnu si:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
me napadlo dat na rasy aj hennu,ale netroufnu si:)


To bych asi nedoporučovala - při mrkání by se ti zabarvila i kůže okolo očí - měla bys kukadla jak medvídek panda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Barvu na řasy mají v DMku asi za 175 Kč. Černou nebo hnědou. Dřív jsem měla Londu, ale ta mě štípala. Tahle je v takových malých stříbrných krabičkách, neštípe vůbec a docela dobře se mi s ní pracuje. I když - moc často se s ní nebabrám, jsem jednalk líná a jednak to nechci přehnat,a by mi nějaké řasy ještě zůstaly.
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Barvu na řasy mají v DMku asi za 175 Kč. Černou nebo hnědou. Dřív jsem měla Londu, ale ta mě štípala. Tahle je v takových malých stříbrných krabičkách, neštípe vůbec a docela dobře se mi s ní pracuje. I když - moc často se s ní nebabrám, jsem jednalk líná a jednak to nechci přehnat,a by mi nějaké řasy ještě zůstaly.


Barvit si řasy??? Shocked Týjo, to mě nikdy nenapadlo Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 10:46 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Barvit si řasy??? Shocked Týjo, to mě nikdy nenapadlo Idea


Jak by taky mohlo!Jsi tmavý typ, řasy máš také tmavé a výrazné jako telátko!Typy jako jsi Ty se vůbec barvit ani líčit nepotřebují. Jenže já jsem bledá Skandinávka, oči mám hrozně nevýrazné, zato pod nimi velmi výrazné "slušivé" modré kruhy, jak mám tenkou a bílou kůži. Takže na kruhy špetku korektoru, aby byly aspoň méně syté a na oči nejlépe řasenku.Jenže kdo se s ní má denně patlat...Barvení ji sice nemůže nahradit (ten efekt myslím), je to daleko slabší a méně viditelné, ale přece jen je to o fous lepší, než kdybych měla své blond řasy.Tak si je pod řasenku ještě mírně přibarvuji, abych, když náhodou řasenku nemám, nevypadala tak katastroficky nevýrazně Sad
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 10:50 pm    Předmět: Citovat

No jo, to bude asi tím Wink Wink Wink Ale mě se líbí, když má někdo světlé vlasy a světlé řasy i obočí. Sice to není tak výrazné, ale zase to celkově ladí a je to takové "přízračné" (míněno v kladném smyslu, momentálně mě nenapadá lepší výraz Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Fairy - já jsem si ty řasy taky už 3x barvila - máš pravdu - jsou výraznější a ne tak bledé, ale na druhou stranu to nevypadá nepřirozeně.. já se strašně nerada maluju, na obličej nepoužívám nic, maximálně řasenku a to už jsem taky vyřešila tou barvou, tak mám svatý pokoj od "zkrášlování". Navíc mi přijde, že mi ani nesluší, když už se jednou za uherský rok namaluju - vypadám potom jako klaun (asi proto, že to neumí Laughing ) a pak... alespoň vypadám pořád stejně, ráno, odpoledne, večer v noci... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem si jednu dobu rasy malovala,ale vubec se mi to na me nelibi,je to takove neprirozene a proste mi to tak neslusi.Ale protoze mam rasy jako ty Fairy svetle,ale ja i kratke Confused tak me to s tou hennou napadlo,ze by jen majinko zrezateli a tim padem i stmavli.Normalne barvit se je bojim(ze to muze stipat a taky proto ze tvrdi ze jsou jen dve barvy,cerna a tmave hneda...a to asi moc nechci)
Ilonko ja panda nebudu,jen me to tak napadlo,ale stejne bych se bala to uskutecnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

No, já se ještě raději k té barvě trochu řasím, mám stěstí, že mám sice jemné, ale dlouhé řasy, tak to pak vypadá hezky. Ale ta barva je ideální, když člověk třeba zaspí a nemá čas se babrat s řasenkou nebo když venku prší a je vlhko nebo když se jde na plačtivý film nebo na ultra pálivé vindaloo... Wink
Vílečko, hennu bych tam také raději nedávala, myslím, že na to nemá konzistenci. Barva neštípe, když si ji opatrně naneseš sama. Zpočátku jsem chodila do salonů a měla jsem toho vždy plné oči,pálily jak čert a já se o ně bála, mám je už tak zkažené. A když i navíc jednou kosmetička přibarvila obočí a já vypadala jak granátník od infanterie, tak jsem se sekla a pořídila si barvu vlastní. Mám pokoj, nic mě neštípe, do očí si ji nedám a barvím jen chlupy, ne celé plochy kolem nich. Jinak té barvy z DM se nemusíš bát, ta hnědá je pro náš typ OK a nepůsobí nepřirozeně. Aspoň myslím, že na mně ne.
Galadriel Arrow : Vždyť píšu, že ho vypoužívám.Jenže než by mi dorostly nové vlásky k těm co už na hlavě mám - jéje, to by bylo let! Nicméně,dnes jsem napustila Biohaarem vatovou tyčinku a zkusila si ho nanést ke kořínkům řas a také jsem jím přemázla obočí, které má neblahý zvyk mi místy trochu řídnout. Je to zajímavý nápad.Budu to nějaký čas dělat a uvidím, jestli mi narostou silnější řasy a obočí Wink
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

A zkoušela jsi na řasy i ricinový olej ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.