jak na krásné a dlouhé řasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5dc48e45a966a0de145c0e2dbedbf400Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

3D mihalnice som mala rok a neodporúčam pre baby ktoré majú svoje mihalnice prirodzene dlhšie a hustejšie...lebo ich to zničí
taktiež pre baby ktoré plánuju dat len 2-3x lebo už vtedy budú doničené,dalej pre tie ktoré majú citlivé oči,pri lepení a odlepovaní je to strašné- prvý krát ked som ich dala mi viac ako hodinu slzili oči a boli strašne podráždené
a je to pri každom nalepovaní a odlepovaní,lepidlo aj odstranovač lepidla su dosť agresivne chem. sr*čky

moje mihalnice sú slabé a kratke a po 3D sú nenávratne zničené ale pre mna bolo 3D najlepšou volbou aj ked drahou 20e mesačne za mihalne je dost a za rok ešte viac ale na leto sa ich zas chystám dať Smile lebo každý chválil,pýtal sa akú špirálu používam a ja s kludným svedomím že žiadnu Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 1:18 pm    Předmět: Citovat

Tak umělé řasy ti zničily vlastní, dráždí to oči, ale ty do toho stejně jdeš znovu. No bravo, tleskám Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 2:37 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak umělé řasy ti zničily vlastní, dráždí to oči, ale ty do toho stejně jdeš znovu. No bravo, tleskám Rolling Eyes


Nápodobně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 3:34 pm    Předmět: Citovat

no takže takto Very Happy ja si musim rano malovat mihalnice cca 15min aby to aspon nejako vyzeralo,večer ked si nachvilu lahnem celá špirála sa mi zotrie a niekedy aj počas dna ak mam dlhy.takže som prakticky nenamalovaná

v lete je to super volba,menej mi to podraždi oči ako každodenne obtieraniea odmavalovanie vodeodolnej špiraly
moja recenzia jednoducho-uprimne som napisala klady aj zapory a nič neprikrašlujem Smile))
a mam vela svojich dovodov,len som vam to chcela trošku približiť aj pre baby ktore sa rozhoduju Smile
ja určite nelutujem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 3:39 pm    Předmět: Citovat

A permanentní makeup už jsi zkoušela? Rozhodně je to šetřivější, bo se nic nikam nelepí, ačkoli i tohle může podráždit oko.

Mě to přijde podobné, jako když si ženská koupí boty na jehlách do špičky, které jí drtí prsty a deformujou klenbu, ale když ono to tak hezky vypadá, no...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 4:54 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
A permanentní makeup už jsi zkoušela? Rozhodně je to šetřivější, bo se nic nikam nelepí, ačkoli i tohle může podráždit oko.

Mě to přijde podobné, jako když si ženská koupí boty na jehlách do špičky, které jí drtí prsty a deformujou klenbu, ale když ono to tak hezky vypadá, no...


Nie,neskúšala idem si o tom niečo prečítať...no je to tak,som perfekcionistka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 7:30 pm    Předmět: Citovat

Natty napsal:
no takže takto Very Happy ja si musim rano malovat mihalnice cca 15min aby to aspon nejako vyzeralo


A čo takto si dať výraznú linku a mihalnice namaľovať iba jednou vrstvou tak aby boli čierne. Niekde som počula/čítala, že linky sa začali maľovať preto, aby mihalnice pôsobili hustejšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 4:02 pm    Předmět: krásné řasy Citovat

Zdravím holky máte nějaké tipy, jak docílit krásných dlouhých řas? Jsem blondýnka, tak je mám hodně světlé a ještě i krátké, takže bez řasenky skoro neviditelné.Prý existují kapky na růst řas nebo tak něco,Máte vyzkoušeno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tamuse
0-7
0-7


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 2:41 pm    Předmět: Re: krásné řasy Citovat

mishelkuna napsal:
Zdravím holky máte nějaké tipy, jak docílit krásných dlouhých řas? Jsem blondýnka, tak je mám hodně světlé a ještě i krátké, takže bez řasenky skoro neviditelné.Prý existují kapky na růst řas nebo tak něco,Máte vyzkoušeno?

Jo hodně lidí si je chválí jde o Lumigan, ale já jsem je přestalo po týdnu používat, měla jsem zarudlé oči a pálily mě.Mám dost citlivou plet i oči Sad, po týdnu teda žádný výsledek nebyl.Ale používám sérum od hairplus a řasy už mám znatelně delší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 12:24 pm    Předmět: Re: krásné řasy Citovat

tamuse napsal:
mishelkuna napsal:
Zdravím holky máte nějaké tipy, jak docílit krásných dlouhých řas? Jsem blondýnka, tak je mám hodně světlé a ještě i krátké, takže bez řasenky skoro neviditelné.Prý existují kapky na růst řas nebo tak něco,Máte vyzkoušeno?

Jo hodně lidí si je chválí jde o Lumigan, ale já jsem je přestalo po týdnu používat, měla jsem zarudlé oči a pálily mě.Mám dost citlivou plet i oči Sad, po týdnu teda žádný výsledek nebyl.Ale používám sérum od hairplus a řasy už mám znatelně delší

Co to je za serum, kolik stojí a kde je k sehnání?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.