jak na krásné a dlouhé řasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76e0bdab9d445de4e346f4c6108d5630Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tamuse
0-7
0-7


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 4:47 pm    Předmět: Re: krásné řasy Citovat

mishelkuna napsal:
tamuse napsal:
mishelkuna napsal:
Zdravím holky máte nějaké tipy, jak docílit krásných dlouhých řas? Jsem blondýnka, tak je mám hodně světlé a ještě i krátké, takže bez řasenky skoro neviditelné.Prý existují kapky na růst řas nebo tak něco,Máte vyzkoušeno?

Jo hodně lidí si je chválí jde o Lumigan, ale já jsem je přestalo po týdnu používat, měla jsem zarudlé oči a pálily mě.Mám dost citlivou plet i oči Sad, po týdnu teda žádný výsledek nebyl.Ale používám sérum od hairplus a řasy už mám znatelně delší

Co to je za serum, kolik stojí a kde je k sehnání?

Stojí 2100kč , přečti si o tom tady http://www.vixensshop.cz/product/hairplus-fluid-na-rust-ras-garance-vraceni-penez/498306
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 9:27 pm    Předmět: Citovat

neuvěřitelně mi zabírá ricinový olej, a po krátkém čase. Je to k neuvěření.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 8:50 pm    Předmět: Citovat

Asi už opakuju, ale MUSÍM se k tomu riciňáku taky přihlásit, protože to je jak sérum! (a zdaleka nestojí 1000plus jako ty ,,zázraky", které vám vydrží cca 3 měsíce a pak si musíte koupit další balení, protože poměrně krátkou dobu po ,,vysazení" je veškerý účinek docela v tahu...mluvím z vlastní zkušenosti. )

Mně osobně se ale (protože ricinový olej je docela těžký a vzhledem k tomu, že mám řasy spíš rovnější, tak mi je SAMOTNÝ někdy i trošku zatíží) osvědčilo ho naředit s olivákem - tak nějak půl na půl, možná oliváku o fous víc a voilá! Cool

A na obočí v minulosti protrhané ( !!! ) to taky zafungovalo dost rychle ;D Very Happy
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2013 11:17 am    Předmět: jak na delší a hustší řasy Citovat

Tak já mám od přírody řasy kratší a nic moc hustota, ale co mě spolehlivě zabírá a účinek jde fakt vidět je ricinový olej, který na noc nanesu vatičkou buď jen na konečky řas a nebo na celé a navíc střídám s Alverde výživou na řasy a to je pak účinek ještě lepší a bez keců! Klidně si ke kořínkům nanesu tu výživu od Alverde a zároveň s tím dám riciňák na konečky a žádné štípání očí nebo tak se nestalo. Snažím se o to každou noc před spáním i když někdy se mě už nechce či zapomenu. No a taky určo radím všem těm co se jím nechce každý večer odličovat oči od řasenky a jdou tak klidně spát, překonejte to a těch pár minut tomu ještě věnujte, protože to těm řasám dost dává zabrat je neodlíčit, což mluvím ze své vlastní zkušenosti, byla jsem taková taky a i tím se stav řas dost zlepšil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2013 12:34 pm    Předmět: Citovat

Po všem možném zkoušení jsem usoudila že stejně nebudu mít řasy jako některékamarádka ála mrkací panenka. Dokonce jsem viděla pro mě naprosto šílené video kde dívka radí jak se líčit, v jednom díle si dělá řasy. Po 20min práce, třech řasenkách, kleštičkách a o 100 vrstev později měla opravdu mrkací řasy:D uzěmnilo mě, že to prý dělá denně Very Happy !! Takže jsem si koupila v nehtovém studiu prof.lepidlo na řasy, několik sad řas od vietnamců a po cviku to mám i se zaschnutím, natočením a přejetím řasenkou za 2min:D a mám pokoj když chci být někdy za hvězdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 10:03 am    Předmět: Citovat

Grrrrr! Už je to zase zpátky. Během léta mi řasy dorostly prozatím do poloviny délky a ty lupy nad čelem téměř zmizely. A během posledního týdne je to zpátky. Na obličeji nacházím vypadané řasy, kolem obličeje ve vlasech opět lupy. Na endo. mi během pravidelné prohlídky řekli: no jo, je to seboroické.
Když jsem zmínila, že na kožní se mi nechce, že by mi dali kortikoidy, paní doktorka na tom nijak netrvala. Dělalo to na mě dojem, že ví, co je to za sajrajt.

Fakt už jsem v koncích. Navíc co jsem hledala na netu, nikdo netuší, co to způsobuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 10:23 am    Předmět: Citovat

Konopné šampony nefungujou? Jinak spousta těch kožních věcí se váže na stres a obecně psychický stav.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 12:03 pm    Předmět: Citovat

Šampon neřeší problém řas. Bohužel jsem vyzkoušela dost šamponů, kokos. olej, ricinový olej...a nic. Zdá se, že problém je zevnitř a z vnějšku s tím nehnu. Fór je v tom, že příčinu nikdo nezná a bez ní to nemůžu řešit. Začarovaný kruh.
Uvažovala jsem o homeopatii nebo přír. medicíně, ale v současnosti na tom nemám fondy.
Tak zatím užívám železo, B6 a 12, niacin a kysel. listovou + zinek (v jednom preparátu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 3:49 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se k nadšeným ovacím na ricinový olej.

Mám od přírody celkem dlouhé a pěkné řasy, voděodolné řasenky mít ale nemohu, strašně mi po nich padají řasy, ale posledních 15 dní opravdu každý večer aplikuji ricinový olej (nebyla jsem při financích tak Saloos) vatovou tyčinkou na linii řas a po jejich délce a řasy jsou pružnější, tmavší a nalíčené vypadají moc krásně, chce to ale tu pravidelnost. Když mi olej došel a nepoužívala jsem ho, tak se to vrátilo do starých kolejí.

Mám doma asi 3 řasenky - Loreal Volume (slepuje), Estee Lauder Sumptuous Bold (celkem fajn, ale za tu cenu Rolling Eyes ) takže nakonec si teď hravě vystačím s Maybelline Great Lashes za nějakých 90CZK a řasy parádní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 8:19 am    Předmět: Alverde? Citovat

Zdravím všechny, máte prosím někdo zkušenost s přípravky Alverde na řasy? Nemyslím jen to sérum s kofeinem co má kartáček jak řasenka, ale i sérum pro objem řas (nebo tak nějak se to jmenuje) má to takový malý úzký štěteček...Já si včera pořídila obojí a začala nanášet ráno a večer, tak co mám nebo nemám čekat...? Mám řasy docela zničené a potřebovala bych to zlepšit Wink Předem díky za zkušenosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.