Růžová, fialová, modrá...prostě extravagantní barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f9342339a462610da6909dc31a004adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám neobvyklé barvy na dlouhých vlasech?
Ne. Líbí se mi přirozenost a to tohle není ani omylem.
9%
 9%  [ 11 ]
Někdy, musí to být hezky provedeno a vlasy musí aspoň trochu vypadat zdravě.
43%
 43%  [ 51 ]
Většinou, pokud to ladí k celkovému stylu daného člověka.
37%
 37%  [ 44 ]
Ano, skoro vždycky.
9%
 9%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 117

Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 12:17 pm    Předmět: Citovat

páni Shocked to chci, to je nádherné Surprised slint...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 12:18 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi ty blond moc nelíbí. Chci to zkusit doma, ke kadeřnici už nechodím dlouhou dobu, tak akorát nevím jaký zesvětlovač je nejlepší a jak to moc zesvětluje.

Nebo jestli existuje (co se týče tohohle účesu) něco, na co si dávat pozor při barvení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 12:48 pm    Předmět: Ombré? :D Citovat

Nějak podobně nosím vlasy už dlouho. Docela mě překvapilo, že je to dnes tak moderní a dávají se za to u kadeřnic ,,nekřesťanské" peníze! Very Happy
Já bych tedy spíše doporučovala světlou barvu nahoře a tmavší dole. Konečky jsou víc náchylnější a nějaké odbarvení (pro záčivě barevnou barvičku) by jim mohlo dát zabrat (kamarádka si tak nechala tm. fialovou a sv. modré konce, konce nebyly v moc dobré kondici) .
Já osobně mám červený (vymyje se hned do oranžova) vrch hlavy a konečky postupně do černa. Nevýhoda téhle vlasové úpravy je v tom, že se musí dobarvovat jak odrosty, tak i ty konce, protože se časem ostříhají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 1:05 pm    Předmět: Citovat

Opačně by to bylo taky pěkné, ale já jsem zvyklá mít obličej v závoji černé či tmavé barvy a netuším jak by mi k pleti ladila taková barva (ať už červená, fialová či vínová). Kdyby ta barva byla u konečků, tak by to až taková změna nebyla Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 6:50 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadá - nemáte tu ještě někdo barevně barevné vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 1:31 pm    Předmět: Citovat

Co jednorázové experimenty? Nemá někdo zkušenost?

Můj známý chystá žertík na svou dcerku - chtěl by jí přimíchat do šamponu směs, po které by její vlasy chytly pěkně zářivou modrou - pochopitelně ale není v jeho zájmu, aby to bylo na trvalo. Wink Jde čistě o zbarvení do dalšího umytí vlasů... Nevěděl by někdo, jak na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 5:53 am    Předmět: Citovat

BlackMetla napsal:
Question Čo myslíte? Ktorá z týchto farieb je lepšia...Directions alebo Manic panic? :-/ Stále sa neviem rozhodnúť...alebo mi stačí jednoducho tužidlo z drogérky? Stačí mi to jednorazovo, pretože viem že sa rychlo vymývajú... Question

Manic Panic jsou ty nejhorší barvy, které jsem kdy měla. Doporučují vlasy předem odbarvit - což dělám. Barva 1) moc nechytá 2) při druhém umytí už je takřka pryč (z červené je vyblita oranžová). A 3) jsou šíleně drahé! To všechno platí o klasických i o verzi amplifield. Víckrát už si je fakt nekoupím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 11:58 am    Předmět: Citovat

Mám zkušenosti s Jean's Color, ovšem podstata všech barvících gelů a balzámů je taková, že jsou po dvou třech umytích pryč. Fialová první umytí ještě drží, po druhém začne jít do prasátkově růžové.

Ovšem pozor, než se zcela dostanou z vlasů, barví naprosto všechno a ani nemusí být vlasy navlhčené - polštáře, kartáče, pokud jsou vlasy delší, i oblečení. Pokud se kštice namočí, už je to tutové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 9:27 pm    Předmět: Citovat

Už pár let se barvím gelovými barvami (červená, červenooranžová, sem tam i fialová) a Manic Panic (i ty amplifield) v porovnání s mnoooohem levnější variantou barev z drogérky jsou opravdový propadák!
Manic Panic: jsou pěkné jen do druhého umytí, po druhém umytí už to vypadá děsně, nevydržela jsem to a barvila po 3. mytí
Jiné gelové barvy (drogérie či kadeřnice): barva se vymývá cca od 3. mytí a ještě potom je pěkná (vymytá, není tak sytá, ale vypadá hezky), znovu barvím cca po 8. mytí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2016 10:11 pm    Předmět: Citovat

Zkrátka zlatý modrý pigment + blond barva. Drží to, o dobarvení si řekne jednou měsíčně centimetrový odrost a pouze velmi decentně to bledne do jiné, snad ještě hezčí modré. Masky, zábaly, koupání, všechno můžu dle libosti, jen jedinkrát hned po začátku se mi povedlo stáhnout spodek do světlé zelenkavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.