Odbarvení/zesvětlení vlasů i po hennování
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0cb7aca0b1982a05009dbfa5e241554fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muffina
0-7
0-7


Založen: 7.4.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 11:26 am    Předmět: Odbarvení/zesvětlení vlasů i po hennování Citovat

Dobrý den, chtěla bych se poradit Smile
Barvila jsem si vlasy na červeno chemickými barvami a pak hennou. Vlasy mám teď hodně zrzavé. Chci ale zpátky svojí přírodní barvu, tak jsem se rozhodla, aby mi barva vyrostla. Nebarvím se asi 8 měsícu.
Chtěla bych se zeptat, jak dostat tu zrzavú z vlasů pryč. Chtěla bych to odbarvit nebo zesvětlit na blond, protože moje přírodní barva je přibližne tmavší blond, tak aby jsem už ty odrosty nemusela tolik řešit Smile
Má někdo skusenosti? Díky za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muffina
0-7
0-7


Založen: 7.4.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 11:31 am    Předmět: vlasy Citovat

http://www.birdz.sk/uc/pl/b/3/b33a0dcc2268523a88ea4821ac66e91b.jpg

tohle je moje barva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 11:43 am    Předmět: Citovat

Něco podobného teď na své hlavě řeším, nejdřív jsem se barvila chemkou na hnědozrzavou, pak rok a půl hennou na stejný odstín a moje barva je tmavě plavá.
Pokud ti můžu doporučit něco z vlastní zkušenosti, nejdřív zkus stáhnout tu hennu. Asi se jí nezbavíš úplně, ale čím míň jí budeš na vlasech mít, tím víc s těmi vlasy pak můžeš dělat.
Po stažení henny ti tam pořád zbyde ta chemická barva - tu můžeš zkust stáhnout stahovačem a pak si dát třeba přeliv v barvě tvých vlastních vlasů, nebo rovnou ten přeliv bez stahování (nevím, jak moc světlá je ta tvoje blond). Ty pokusy se stahovačem a přelivem bych ale nechala na kadeřnici.
Nebo se dají vlasy odbarvit, ale to je poškodí mnohem víc než stahovač.
Než začneš zkoušet nějaké postupy, doporučuju ti podívat se hlavně do vláken Jak se zbavit henny (tam teď pár z nás stažení henny hodně intenzivně řeší), Stahovač, Změna barvy vlasů - přebarvení, stažení barvy apod., Henna na chemicky barvené vlasy a naopak.
Je to hromada nových informací, ale zbavení se kombinace henny a chemky, když máš svoje vlasy blonďaté, není vůbec jednoduché (bohužel...).

EDIT: Ještě jsem zapomněla dodat, že překrytí zrzavé barvy je hodně těžké, ať máš na hlavě hennu, nebo chemickou barvu. Takže je možné, že ti bude ta zrz pořád prosvítat, i když si dáš na vlasy permanentní barvu. Možná by pomohlo, kdybys napsala přesněji, jak dlouho se hennou barvíš - on je trochu rozdíl ve stahování čerstvé vrstvy henny a několikaměsíčních nánosů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muffina
0-7
0-7


Založen: 7.4.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

na hlavě jsem měla asi 4-5 vrstev henny v léte, pak už jsem se nebarvila,je taky hodně vymytá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 12:17 pm    Předmět: Citovat

Jo, vždyť jsi vlastně psala, že se nebarvíš asi 8 měsíců, nějak mi to vypadlo Smile Tak to můžeš asi tu fázi stahování henny přeskočit. Mrkni se teda do těch vláken o stahovači a o zbavování se barvy. S tím ti už já konkrétně neporadím, tahle fáze mě teprve čeká... ale spousta členek se tu chemické barvy zbavovala.
Máš asi na výběr ze tří základních možností - buď to stáhnout stahovačem a přebarvit na tvou přirozenou barvu, nebo odbarvit odbarvovačem a přebarvit, nebo pokud máš tu červenou barvu a hennu už hodně vymytou a tvoje blond není až tolik světlá, tak můžeš rovnou zkusit přeliv nebo barvu podobnou té tvé přirozené barvě.
A buď to můžeš zkusit sama, nebo jít ke kadeřnici (já bych si teda vybrala spíš tu druhou možnost).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muffina
0-7
0-7


Založen: 7.4.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

paráda, díky za skvělou odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muffina
0-7
0-7


Založen: 7.4.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

chytlo by něco takévoho? Smile
http://www.garnier.co.uk/img/our_products/PRD_HAIRCOLOR/NUTRISSE/P53001-9.13-pack.png
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

to ti nechytne, chytají přelivy, ale spíš ty tmavší.
asi bych ty konce odbarvila (zesvětlující blond barvou, ne přímo zesvětlovačem), ale kontrolovala bych, aby to vyloženě nebylo bílé. a pak nechat tak nebo dát přeliv přirozené barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne září 01, 2013 2:57 pm    Předmět: Citovat

Tak nevim, jestli jsem tady spravne, ale potrebuju stahnout zbytek barevneho samponu, cervenyho, ne a ne to uplne zmizet, a to uz ubehly asi 2 mesice (no jo, psali 4-8 umyti a vhodna na blond vlasy).. Smile Nevite nekdo jak na to, prosim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 1:18 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Tak nevim, jestli jsem tady spravne, ale potrebuju stahnout zbytek barevneho samponu, cervenyho, ne a ne to uplne zmizet, a to uz ubehly asi 2 mesice (no jo, psali 4-8 umyti a vhodna na blond vlasy).. Smile Nevite nekdo jak na to, prosim?


Tak takovou nějakou barvičku bych také chtěla dosáhnout, bohužel od přirody mám tmavý blond až světle hnědou a nechci používat chemky. Teď to zkouším sprejem more blond, prý je hlavně založený na citronu a heřmánku, co by mohlo pomoc i maštění. Ale ty vlásky se mi zdají zase takové tenčí a bojím se, aby se netrhaly jako když jsem utekla od melíru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.