pryc s opalenim!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e93cc29e19fba72c06b0d341416b5dadZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:15 pm    Předmět: pryc s opalenim! Citovat

Strasne bych se chtela zbavit opalleni(teda tech prechodu z bile do tmavsi kolem mist kde byly plavky)Na my kuzi je dost mozny,ze to zustane az do dalsiho leta a me se to proste nelibi a vadi mi to. Confused Evil or Very Mad Nemate prosim nekdo radu jak opaleni nejak zmirnit,nebo hlavne zmirnit ty prechody neopalene a opalene kuze?Moc moc prosim o radu. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:25 pm    Předmět: Re: pryc s opalenim! Citovat

lučnívíla napsal:
Strasne bych se chtela zbavit opalleni(teda tech prechodu z bile do tmavsi kolem mist kde byly plavky)Na my kuzi je dost mozny,ze to zustane az do dalsiho leta a me se to proste nelibi a vadi mi to. Confused Evil or Very Mad Nemate prosim nekdo radu jak opaleni nejak zmirnit,nebo hlavne zmirnit ty prechody neopalene a opalene kuze?Moc moc prosim o radu. Embarassed


Napadlo mě jen - jdi na solárko a vystřihni si místa, kde opálená nejsi. Zbytek si nech na sobě a ono se to srovná... Laughing
Promiň vílko, já vím, že to zlehčuju, ale s tímhle fakt nevím, co bych ti poradila. Nezlob se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

Citronová šťáva. Prý i zábal z okurek, ale to jsem jen kdesi zaslechla. S tou citronovou š´távou má ale zkušenosti jedna pihovatá kamarádka. Pomáhá jí to proti pihám a opálení to taky trochu likviduje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Adel to nevadi ze zlehcujes,alespon sem se zasmala Laughing Laughing Laughing

Bonemino,to je prave dalsi muj problem,ja sem taky hodne pihovata,ale jsem za to strasne rada a pihy spis podporuju a rozhodne bych je nechtela sundat nebo zesvetlit Embarassed Okurky me prave taky napadly,jenze maji zesvetlovat i pihy a do toho se mi zrovna nechce,ale dekuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Já někde četla, že pomáhá jezdit si po kůži rozkrojenou jahodou. A když to nepomůže, aspoň budeš hezky vonět. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

A nestačilo by jen ocitrónovat ty opálené přechody, aby se trochu zmírnily? Pihy by to příliš přerazit nemělo, ta kamarádka měla vřdycky výrazně dřív dole opálení než pihy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

ragdoll tak ta jahoda zni vazne bajecne Very Happy jen skoda,ze ted uz se nedaji moc jahody sehnat,ale kdyz bych je nasla,tak to urcite zkusim Wink dekuju Very Happy

Bonemino to zni rozumne asi to zkusim Very Happy a myslis vymckanou cistou stavu a nebo redenou?Nevedela bys kdyz tak i jak casto to tva kamaradka aplikuje?Prosim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 2:04 pm    Předmět: Citovat

Prostě vymačká čerstvou šťávu z citrónu, nasákne do vaty a nechá na obličeji. Netuším jak dlouho, na pihy to bude asi úplně jinak než na opálení, to budeš muset zkusit sama. A po opláchnutí namaže nějakým mastnějším krémem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 2:20 pm    Předmět: Citovat

tak moc a moc dekuju,ja to vyzkousim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Možná by taky pomohl pravidelný peeling - podpoříš tak výměnu vrchních vstev pokožky a opálení rychleji zmizí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.