zničené vlasy :(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=52d62377da6f0dfe5901988c4f622d9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 5:11 pm    Předmět: Citovat

To se ti pravděpodobně se ti ulamovaly konečky, pokud jsi měla normálně odrosty. Držím palce!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 5:42 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
To se ti pravděpodobně se ti ulamovaly konečky, pokud jsi měla normálně odrosty. Držím palce!

a ještě jedna věc- vlasy jsem si ostříhala na krk (zhruba 3 cm) mám ve stříhání pokračovat, když se mi konečky zdají roztřepené? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 5:47 pm    Předmět: Citovat

No pokud se jenom zdají... podívej se pořádně, jestli opravdu jsou. Roztřepence je potřeba ostříhat, alespoň ty nejhorší konce. Pokud zbylo něco málo, to by vadit nemuselo, ale při zjištění, že se to nějak moc horší tak je bohužel jen jedna rada... zase ostříhat. Taky mám roztřepence, ale vlasy jdou rozčesat dobře a nějak výrazně mi to nepostupuje.
Pokud to není tak hrozný, zkus stříhat každej měsíc nebo dva 1cm, bylo by to pro tebe lepší, než najednou přijít třeba o 5cm najednou za půl roku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 11:49 am    Předmět: Citovat

To já teď byla u kadeřnice a řekla jí ať mi ostříhá jen konečky tak 1-2 cm, no a ona má asi trošku jinou představu o cm a vzala mi zhruba 5-7 Sad Zprvu jsem myslela, že to se mnou sekne Crying or Very sad Ale teď když vidím jak mi ta radikální změna prospěla, tedy spíše mým vlasů, tak jsem vlastně ráda, chci mít za každou cenu dlouhé vlasy a tak používám i různé podpůrné prostřeky na růst vlasů, ale je pravda, že před tímto ostříháním jsem vlasy nosila jen málokdy rozpuštěné, protože konce byly dost roztřepené a krepaté a teď vypadají fakt pěkně, mnohem mnohem lépe, takže se stříhání už tolik nebojím Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:29 pm    Předmět: Citovat

Ještě se chci zeptat na něco na zničené konečky, mám alverde avokádový balzám na konečky, ale moc mi nepomáhá.Chtěla bych něco opravdu účiného, co konečky posílí a zároveň taky zkrotí (hrozně ošklivě se kroutí, kdyby hezky, ale fakt je to hrůza). Zajímavé je, že nahoře nemám vlasy ani tak moc zničené a vůbec mi neelektrizují, ikdyž jsem si je odbarvovala na blond (ty dole ne)...aj. a ty vlasy "dole" jsou fakt "hnusný" sprominutím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Určitě doporučuji tekuté krystaly nebo jakékoliv olejíčky, např. Orofluido, Mythic oil nebo teď se mi skvěle osvědčil Seliar s arganovým olejem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:45 pm    Předmět: Citovat

orofluido a krystaly mají hooodně silikonů, který vlas obalej, prvně bych zkusila čistý oleje (mandlovej, arganovej, kokosovej, jojobovej, ricinovej, jakejkoliv, super je i normální olivovej, co se dává do salátů Smile ), teprv když by to nezabralo, tak bych nasadila silikony... kdyby teď Kikuška přesilikonovala, tak se k těm zničenejm koncům nedostane výživa...
_________________


Naposledy upravil Nikinka dne po červen 18, 2012 7:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:48 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
orofluido a krystaly mají hooodně silikonů, který vlas obalej, prvně bych zkusila čistý oleje, teprv když by to nezabralo, tak bych nasadila silikony... kdyby teď Kikuška přesilikonovala, tak se k těm zničenejm koncům nedostane výživa...


Krystaly mají silikony, díky těm ten vlas dost uhladí a pospojí roztřepené konečky, což je u zničených potřeba, ale Orofluido silikony nemá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:53 pm    Předmět: Citovat

Dandulinko seš si jistá, že orofluido nemá silikony? sem se na to před půlrokem dívala a bylo jich tam plno Cool Já vím na co sou silikony, jen říkám, aby to s nima nepřeháněla, že by to vlas úplně obalilo a tím pádem by do něj nešla ani voda-hydratace, ani výživa-oleje.

edit:
Cyclopentasiloxane-silikon,Cyclotetrasiloxane-silikon,Dimethiconol-silikon,Arganiaa Spinosa Kernel Oil,Cyperus Esculentus Root Oil, Parfum (Fragrance), Isopropyl Palmitate, Linum Usitassimum (Linseed) Seed Oil, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cl 47000 (Yellow 11), Cl 26100 (red 17)

Wink
nehledě na jakýsi barviva - k čemu jako...
_________________


Naposledy upravil Nikinka dne po červen 18, 2012 7:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:56 pm    Předmět: Citovat

Já upřímně také nejsem zastánce silikonů, proto to střídám, mám doma Orofluido a koukala jsem na krabičku a opravdu tam nejsou Wink
Vlasy si hennuji, takže se snažím silikonům vyhýbat, ale sem tam použiji tekuté krystaly a když se chystám na hennování tak nějakou dobu před tím používám výrobky výhradně bez silikonů a právě i Orofluido, jelikož já nějaký ten olejíček do vlasů potřebuji a tak to mám takhle rozdělené Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.