pozdrav od nováčka + dotaz na společné nákupy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=518cfdddbc2956fc53dba832fcf1b61eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ultraviolet
21-40
21-40


Založen: 29.4.2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 5:14 pm    Předmět: pozdrav od nováčka + dotaz na společné nákupy Citovat

Ahoj,

ať nejsem za nezdvořačku, jdu se představit - a taky trochu optat, ať vím jak to tu chodí.

Pro informace sem nakukuju už nějakou dobu (rok nebo dva), až jsem došla k registraci. Najít tu chci tipy, jak na moje vlasy - kdysi dávno do půli zad a barvené hennou, pak léta letoucí z lenosti chemií a postupně ostříhané až po ramena... a v posledním půlroce je opět rozmazluju hennou. A ráda bych, aby pozůstatky chemického barvení postupně odrostly, než si zas vypěstuju pořádně dlouhé vlasy - postupně ostříhat ty chemicky barvené asi bude nutné, i přes hennu je to poznat, chemií přišly o původní barvu. Takže tu jednak hledám tipy k hennování (a mám aktuálně spadeno na Lush) a jednak obecně k péči o vlasy, aby se netřepily, byly zdravý a hlavně ROSTLY. Smile - Tolik na úvod.

A k té otázce: Funguje tu něco jako společné nákupy ze zahraničí? (Ať už poštou - kdy se lidi podělí o poštovné, anebo že někdo nakoupí na výletě, ...) - Na jiném diskusním fóru, kam chodím, tohle docela frčí, ale je zaměřené trochu jinak. Tj. na to, aby se pravidelně nasbíralo několik lidí z téhož města, kteří touží po něčem z konkrétního obchodu (v mém případě henna z Lush UK), to tam moc není. Čili, je i tu někde taková kolonka? Hledala jsem, nenašla, pokud jsem přehlídla, prosím o nasměrování. Díky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.