Jeden takový malý dotaz
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3417b888006d4fde166b23bfdda158a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
andy.vac
0-7
0-7


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 9:33 pm    Předmět: Jeden takový malý dotaz Citovat

Ahojky, přes zimu mi nějak ztmavly vlasy, a příjdou mi takové nudně tmavě hnědé, a ráda bych jim dodala lehce zrzavý nádech. V létě loni jsem je měla ještě s různými odstíny. Nechci si je přímo nabarvit hennou na zrzavo, ale jen jim dodat "jiskru". Nevíte jak na to? Ráda bych využila bylinky a ne chemii Smile
Díky Anička
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2012 6:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Přes zimu vždycky vlasy ztmavnou. Jestli jsi v létě měla světlejší, tak to bylo od sluníčka. Já bych doporučila nebarvit a počkat si na slunce. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 11:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Smile
V prvom rade si treba uvedomit, ze tmave vlasy hennou nezosvetlis a tak je viac ako pravdepodobne, ze bud budes vidiet par svetlych odleskov na slniecku alebo popripade vobec nic. Very Happy Ale treba mysliet pozitivne, ked nic ine, tak aspon tym vlasy trochu vyzivis. Wink
Inak teple odtiene v henne vo vseobecnosti podporuje kysle prostredie. Pre cervenu ludia primiesavaju napr. ocot, vino, ibistekovy caj, pre viac do zrzava zase citron/pomaranc... Co sa teploty tyka, ak chces docielit prave co najintenzivnejsie uvolnenie farbiva, je dobre zaliat hennu horucou vodou (cca 90°), nechat ju odstat a az potom nanasat. Jo a priprav sa na to, ze to budes mat na hlavke naplacane minimalne par hodin. Wink
Tak... Snad som aspon trochu pomohla. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy.vac
0-7
0-7


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 7:47 am    Předmět: Citovat

Děkuji moc za rady Smile Já jsem právě v tomto směru úplný amatér, jen trošku znám vlastnosti bylinek. Nechci proto přímo barvit, ale jen tak trošku "přibarvit" Smile Ale můj cíl je asi tak trošku jen vysněný Smile
Neznáš tedy prosím nějaký recept s tím vínem? O Ibišku vím, a za chvilku ho hodlám zkusit. Teď si dopřávám nálevy z kopřivy, s trochou octa a citrónu, a musím uznat, že i pouze po dvou nálevech je to docela znát Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 10:20 am    Předmět: Citovat

S tym vinom som to myslela tak, ze sa pridava do henny ako katalyzator uvolnovania cervenej farby. O jeho samostatnom pouziti nemam ziadne referencie, ale tak mozes skusit a uvidis, co z toho vylezie. Razz
A co sa toho vyluhu zo zihlavy tyka - je sice velmi dobry, ale ma tendenciu vlasy stmavovat (napr. blondynky z neho mozu mat po case vlasy az do hneda). Nemoze to tvoje tmavnutie nahodou sposobovat aj tento faktor? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy.vac
0-7
0-7


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 10:26 am    Předmět: Citovat

No na mě tedy pusobí asi nějak divně Very Happy Já si ho právě dělala jen jednou za týden, a předtím mi přišly ty vlasy takové nudně hnědé, ale teď se mi zdají hezčí, a řekla bych že sluncem to nebude Smile Asi je to spíš tím citronem Smile Ale tu kopřivu používám spíš než na barvu, tak pro péči. Navíc ten nálev není zase tak silný, většinou má takovou světlounce hnědou barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 10:43 am    Předmět: Citovat

Vidis, to s tym citronom ma nenapadlo... Je to docela pravdepodobne, on sa totiz pouziva aj ako mierny zosvetlovac a ak ho nariedis vo vacsej koncentracii ako zihlavu, mozno je celkovy vysledok viac zosvetlovaci. Wink
Z osobnej skusenosti ti zial ale nepoviem, s mojou takmer cernotou nepohne nic a tak mi neostava ine ako cakat na 40-tku a par sedin, na ktore by cervena henna chytila a spravila mi pekny prirodny melir. Razz
Ked tak este jukni sem:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1309&postdays=0&postorder=asc&start=1170
a sem:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=77203
Mozno ti tam ludia budu ked tak vediet poradit viac ako ja. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy.vac
0-7
0-7


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 10:51 am    Předmět: Citovat

Děkuji Smile no on ten ocet taky pry zesvetluje Smile a aby to nesmrdělo tak tam dávám mateřídoušku, ale ta sna žádné barvící účinky nemá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 9:56 am    Předmět: Citovat

Pri bylinkach nikdy nevies. Twisted Evil
Ale co je iste, tak materina duska by mala pomahat proti nadmernej mastnote + na rast vlasov. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

Zkus přelévat silným černým čajem, měl by dělat zlatohnědé odlesky. Možností je spousta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.