Zamyšlení nad světem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ccafcff7603a55983a93a5ec6b8f51aeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 4:57 pm    Předmět: Citovat

Dalarie, tak co kdyby sis pořídil oblek (ať už vlastní nebo půjčený), klíčky od nějakého auta a klíčenku třeba Ferrari, a natiskl pár vizitek s titulama před i za jménem, logem nějaké známé firmy a dobře znějícím názvem profese, které nedbale narafičíš na ten stůl vedle klíčků od auta. Místo mobilu použij třeba drahý koktejl. Můžeš tu teorii testnout na vlastní kůži.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 5:06 pm    Předmět: Citovat

Dalarius: Ano, urcite procento zen kouka na drahe klicky nabuseny mobil, vyfesakovaneho chalana a zlaty dul misto prace ...

Ale takovych rozhodne neni vetsina. V mezilidskych vztazich rozhoduji jine veci, nez jen majetek ... ten neni zdaleka tak dulezity, jako si myslis.

Jine to je, kdyz dva zjisti po nejake dobe, ze se k sobe nehodi a stane se nehoda ... pak muze dojit k tomu, ze se "vezmou z rozumu" protoze on chce diteti zajistit budoucnost (ma na to) a matka s tim souhlasi, protoze je to jednodussi cesta, nez hledat nekoho podobneho ...

Ale primarne majetek ve formovani vztahu roli nehraje. Pokud clovek nenarazi na tu mensinovou zlatokopku, ktera ale dlouhodobe vztahy stejne nema v popisu prace ... to je jen "vycucat a jit o dum dal".
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 5:11 pm    Předmět: Citovat

Dalarius: Nemůžu si pomoct, ale mě tady tyhle tvoje zaručený procenta připomínají svou věrohodností informace z ženských časopisů o tom, jak se chovat na rande, po rande, ve vztahu, co dělat, aby si mě ten a ten chtěl vzít a další velmi ,,potřebné" informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 5:18 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
V téhle takřka patriarchální společnosti mluvit o diskrimanci mužů je ... poněkud zcestné ? Very Happy

Já bych řekla, že Dalarius trpí pocitem diskriminace Dalaria, a tak si to zobecnil na všechny chlapy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 5:28 pm    Předmět: Citovat

No, já ti nevím, ale myslím že tohle muž (a konečně i většina žen) nikdy nepochopí, co to je žít celý život s tím, že i ve slovní zásobě, je tvé pohlaví definováno jako abnormalita a problém. Naštěstí, narozdíl od (nejen) Anglosasů není žena pojmenována jako přepona + slovo člověk. Ale ono stačí "pochlap se" a "nebuď baba", abys ten dojem získal.
Ale já teď genderové dělení neuznávám a mám se od té doby mnohem lépe (PS: pokud se trochu orientuješ, tak víš, že gender se používá pro označení kategorizace a nikoliv biologického pohlaví, to se respektovat musí.)

Ono to je sice klišé, ale dnešní společnost je pořád nastavená na situaci, že normální je být bílý, protestant (u nás atheista), heterosexuální a muž a cokoliv vybočuje, je špatně. A můžete se mi smát, ale já znám dost žen, které se chlubí mužskými zálibami, nemají rády ženské kolektivy a tzv. ženský, tedy emocionální přístup ke světu vůbec. Popravdě znám hodně žen, které nesnáší ženy obecně.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 6:06 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky jedno světové zamyšlení. Včera tomu bylo 12. let co padla dvojčata.
Nicméně nechápu jednu věc, že USA v Sýrii podporují pravděpodobné viníky se kterýma válčí v A-stánu.

Tak jsem úplně blbej nebo něco pouze přehlížím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ono s USA je spousta věcí hodně divných…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 8:54 pm    Předmět: Citovat

Lucy W. napsal:
Ale ono stačí "pochlap se" a "nebuď baba", abys ten dojem získal.


A vzmuž se, nejsi žádná slečinka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 9:28 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:

Četl jsem někde něco, jako že aby muž úspěšně zbalil ženu, tak musí mít oblek, na stole hozené klíčky od drahého auta hned vedle nabušeně vypadajícího mobilu a falešnou práci…


To je to isté ako hovoriť o tom, že ak chce žena zbaliť muža, musí mať silikónové štvorky, byť načančaná aj o piatej ráno, vždy pripravená a vo vzťahu hlavne držať hubu Laughing
Alebo že zlatokopky sa vyvinuli ako reakcia na to, že z mužov sa začali stávať indivíduá, ktoré majú ženy len na to jedno a po použití ich odkopnú Laughing
Áno, existujú ženy aj muži s chrbtovou kosťou, ale väčšina sa prispôsobuje dobe. Je to tak ľahšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aeneas
21-40
21-40


Založen: 7.10.2013
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 7:20 pm    Předmět: Citovat

Tak pánové, dámy, jak už tu znělo záleží po čem jdete.
Nicméně by bylo strašně pěkné se trochu v případě mužů pochlapit, ať nejsme takové šušínky, netoužit po silikonech a podobně. U žen zase nevýhody dle mého názoru kompenzují výhody. Ruku na srdce, zas tak špatně na tom naše společnost není, občas nějaký drink na pána, večeře, či kino... Tím se spousta věcí kompenzuje.
Důležité je přestat si stěžovat jak je na nás svět zlý, a začít hlavně se sebou něco dělat Cool
Nebo má někdo jiný názor? Rád budu diskutovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.