MHD
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8f68a7aa1ca29d681aec976fe7b411dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 8:58 am    Předmět: MHD Citovat

Zjevně tu chybí remcací téma, co komu vadí na jeho spolucestujících a úrovni této služby vůbec Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 9:25 am    Předmět: Re: MHD Citovat

Bonemína napsal:
Zjevně tu chybí remcací téma, co komu vadí na jeho spolucestujících a úrovni této služby vůbec Smile


No mě chybí v našem městě hlavně to MHD.... Confused Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 9:25 am    Předmět: Citovat

Jo, super Very Happy Začnu, asi před rokem mi nějaká babka rozsekla prst holí (o madlo v buse), protože strašně spěchala s nástupem a jelikož je stará, tak se musela nasrat před všechny, co tam stáli při nástupu v řadě a já neuhla, tak mě třískla holí do pracky Rolling Eyes V tu ránu se ve mě fakt probudil vrah Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 9:26 am    Předmět: Re: MHD Citovat

Clondyk napsal:


No mě chybí v našem městě hlavně to MHD.... Confused Wink Laughing


Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 10:43 am    Předmět: Citovat

je vela veci, co na MHD nemam rad, ale ked uz sme na vlasovom fore, tak jedna z nich je, ze ked mam rozpustene vlasy a sedim na sedadle, ktore ma zhora madlo, dost casto sa stava, ze ma ludia poriadne potiahnu... aj ked to je v podstate aj moja blbost Laughing

co mi najviac vadi je smrad a vydychany vzduch a teplo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Jé, takže to téma nakonec bylo založeno. Very Happy Mně to napadlo udělat, ale říkal jsem si, že by se to asi neujalo.
Aby to nebylo jen negativní, tak bych chtěl říct, co mi udělalo radost, a sice, že v Brně na lince 1 jsou nasazovány kapacitnější soupravy. 45m místo 30. Sice zatím jen 4, ale plánují další. A ten rozdíl fakt jde poznat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 12:03 pm    Předmět: Citovat

Gore, přesně tohle tahání vlasů omylem u madla sedačky mi taky vadí, ale naučila jsem se vlasy si dávat přes rameno dopředu, už se mi to nestává Smile

Na mhd mi celkem nic nevadí, spíš naopak, ještě že ho máme (Brno). V létě ve vedru mi samozřejmě vadí celkem to vedro a vydejchanej vzduch, ale co už, a v zimě přetopíno, ale není to tak všude. Pak mi vadí víceméně naši nečistotní spolucestující, co jsou cejtit na sto honů jak bezdomovci. Takovejch ale naštěstí taky moc není, a nikdo mi nebrání se přesunout do jiný části soupravy, pokud teda zrovna není narvaná.

Víceméně jsem tak s MHD spokojená, až na vyjímky Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 1:11 pm    Předmět: Citovat

To jsem si tak vzpomněla, jak s náma jednou v metru cestoval bezďák. A že není bezďák jako bezďák, tenhle fakt byl!!! Seděl na konci vagonu a každý, kdo přistoupil se během několika vteřin přesunul do druhé poloviny vagonu, která byla za chvilku úplně namačkaná a stále se to nedalo vydržet, takže lidi postupně přecházeli do dalšího vagonu. A bylo zajmavé pozorovat ty nicnetušící nastupující lidi, jak radostně nastupují do toho prázdného vagonu a následně se posunují a přesouvají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 2:41 pm    Předmět: Citovat

Tak sem rovnou operativně přesunu to, co jsem psala do výlevky:

Ráno cestou na trh jedeme v metru a nastoupí revizoři. Všechny kontrolujou. U nás sedí dva smradlaví mladíci s pejskem. Revizor je kontroluje a oni jen s úsměvem rozhodí rukama: nemáme, no nemáme. Revizor je přehlídne jak krajinu a jde otravovat slušný lidi.

Minulou sobotu ráno opět zátah revizorů. Ve spárech mají mladou španělsky mluvící dvojici. Turisti jen s ledvinkama. Slečna je celá rudá a pláče: we don't have much money with us. Oba revizoři a policajt je smaží celou dobu, co čekáme na metro. Mám sto chutí na ně vlítnout a seřvat je. (Bůhví, jestli vůbec chápou anglicky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 3:00 pm    Předmět: Citovat

když už se cizinec dopachtí do našich luhů a hájů (což vyžaduje nějakou korunu) tak by mohl mít i ty těch třicet stříbrných na lístek.

U těch smraďochů by to bylo asi mrhání penězi daňových poplatníků, protože to asi budou nějací squateři. Tudíž kde nic není, ani čert nebere.

A jsme u toho zase. Jak mám poznat slušnýho člověka na první pohled?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.