jak ztmavit blond ale zachovat studený odstín? zn. PŘÍRODNĚ

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=81c52e1e4f1b16f47b3699fd6739a6eaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krejdej
0-7
0-7


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 8:13 pm    Předmět: jak ztmavit blond ale zachovat studený odstín? zn. PŘÍRODNĚ Citovat

prosím o radu - je možné nějakým přírodním nebo prostě šetrným způsobem dosáhnout jaksi přirozeně vypdajícího odstínu STUDENÉ až KOVOVÉ TMAVÉ BLOND? tedy pokud se to ještě řadí mezi blond.. moc bych si přála lehce ztmavit mou myší blond (15 - 20cm odrosty, zbytek-10-15cm nažloutlé zbytky po barvení, melírování), mám šampon Loreal Silver pro zachování studeného odstínu blond, ten mi dodá trochu toho studeného nádechu, ale není to to, co bych si představovala. šampon mi to neztmaví.. mám už přes měsíc koupenou Hennu Henné Color vitamínová, ale zde jsem si pročetla i pár reakcí, že i bezbarvá Henna může dodat zlatavý nádech.. a to přesně nechci, tak tam pořád stojí.. Smile díky za jakékoliv rady, nápady..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marianne
41-80
41-80


Založen: 31.10.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

vyskúšaj párkrát po umytí preliať vlasy poriadne silným žihľavovým výluhom, ak nezozelenajú, tak pekne stmavnú do studena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krejdej
0-7
0-7


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 6:41 pm    Předmět: Citovat

ok, skusim Wink
ak aj tak zozelenaju, umyjem tym mojim Silver šamponom. ten by mohol zelenu stiahnut.. každopadne Díky!
p.s. - žihlavu zoženiem asi v takmer každom obchode s bylinkami...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 9:31 pm    Předmět: Citovat

Jestli už máš koupenou tu vitamínovou hennu, můžeš ji vyzkoušet na vyčesaných vlasech nebo na nějakém malém skrytém pramenu vlasů Smile Třeba bude splňovat tvé požadavky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki.cah
0-7
0-7


Založen: 20.1.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 6:46 pm    Předmět: Pár tipů Citovat

Tak sem hledala jak ti pomoc tak tady: http://mix-cherry.blogspot.cz/2012/07/domaci-masky-na-vlasyi-zesvetleni.html sem zkus něco:)

Pro ostatní mužete kouknout i tak:) omlouvám se za reklamu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.