Hemi-Sync

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2810db3849cd9c512212834bc5b18b26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 8:37 am    Předmět: Hemi-Sync Citovat

Máte niekto skúsenosti alebo počuli ste o tejto metóde? Vznikla v USA a jej základným princípom je synchronizácia mozgových hemisfér, keďže bežne nie sú rovnako naladené. To podnecuje tvorivosť, učenie, liečenie chorôb, zvýšenie výkonnosti a podobne.

Je to buď vo forme audio nahrávok alebo kurzu, ktorý je dostupný aj v ČR.

Ja mám skúsenosť len s audio nahrávkami, zatiaľ ich počúvam len sporadicky, ale cez prázdniny sa plánujem vyblázniť s Gateway Experience, tých pár prvých nahrávok sa mi teda veľmi páčilo a vyvolalo vo mne aj zopár príjemných (a dodnes nevysvetlených) zážitkov.

Na čo však nedám dopustiť je nahrávka Morning Exercise, tú si púšťam vždy pred skúškou alebo pred nejakou dôležitou udalosťou a zatiaľ mi vždy (klop, klop, klop) vyšla. Pamatám si na skúšku z anatómie, keď som si ME nepustila a vyletela som po piatich minútach Laughing

Prikladám aj link, kde sa to HS môžete dočítať, na nete je toho ešte oveľa viac. http://www.dreamingwolf.sk/Hs/Hemi-Sync.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BiankaSK95
8-20
8-20


Založen: 9.7.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 10:25 am    Předmět: Citovat

poznám, mám stiahnuté ale neviem sa k tomu dopracovať aby som si to púšťala Razz na to treba kľud okolo seba a slúchatká a to nemám Very Happy inak hemi-sync som našla na stránke 3oko o lucidných snoch Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BiankaSK95
8-20
8-20


Založen: 9.7.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 10:26 am    Předmět: Citovat

prosím ťa kde si viem stiahnuť to Morning exercise?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.