Henna a natáčení vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0823596bbdebdcac3c1e8b88165e833cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jdou Vám natáčet vlasy pokud používáte hennu alespoň 1x měsíčně déle než půl roku?
ano
66%
 66%  [ 14 ]
ne
33%
 33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 9:18 pm    Předmět: Henna a natáčení vlasů Citovat

Henna je skvela věc, vyrazne zlepsi kvalitu vlasu, méne se mi třepí a padají, ale...

Dříve kdyz jsem si zapletla na noc cop, nebo ztocila vlasy, rano byly po rozpuštění natocené třeba i 2 dny, ted jsou do 3 minut rovné, jakobych je nikdy nezapletla. Vlasy natacim rada, nechci jen rovné, da se s tím neco delat? Sad

Mate stejný problém? jak to řesite?

Nejdrive jsem pouzivala hennecolor, tam s natacenim pres noc nebyl problém, ale po druhém pouziti henny lush je natoceni nemozne.

Děkuju moc za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

Obavam se, ze bud jedine natacet "na mokro" (zaplest mokre vlasy do copu nebo smotat do drdolu ci do papilovu) a nebo je pred natocenim napatlat tuzidlem (nebo pouzit tekute ve spreji), aby dele vydrzely ... nebo mrknout na tema "gel ze lnenych seminek", ten by ti mohl mozna misto toho tuzidla taky pomoct (pokud ho nechces pouzit).

To je bohuzel neprijemna vlastnost henny, ze po ni vlasy "tezknou", narovnavaji se a jakakoliv jemnejsi prace s nimi (zejmena vlneni) je docela ztizena ... Sad

Lush je navic hodne "vyzivna" co se tyce oleju a dalsich dobrot, tak mozna i proto se ti vlasy rovnaji: jsou dost "nacucane" a jen neochotne se budou podrizovat nejakym tvarovym zasahum. Pak leda vyzkouset co jsem psala vyse.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 10:11 pm    Předmět: Citovat

Moc dekuju za radu Wink

Mokré vlasy bohuzel pres noc neusuším, je u nás hodne vlhko.
Tužidlo take nemuzu, je mi to na vlasech neprijemny a delaji se mi uzle, ale gel ze lnenych seminek urcite vyzkousim Very Happy a hennu radsi zatim vynecham Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 10:30 pm    Předmět: Citovat

Já s tím teda nedělám nic - ono před hennou jsem i tak měla vlasy jemné, akže pracné lokýnkování kulmou se do hodiny narovnalo. Teď by to a) nedrželo a b) nemám dva dni na to, abych si lokýnkovala metrové vlasy Confused Twisted Evil Je to něco za něco, no Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 10:43 pm    Předmět: Citovat

Morganna:
Máš je užasne dlouhy Smile ja mam lehce pres 60 cm, ale hodne zniceny, takze kulme se vyhybam Smile bohuzel nataceni je moje jedina zachrana pred praminkovatenim a plihnutim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 10:48 pm    Předmět: Citovat

Tak já je nekulmovala často ani před hennou - to jsem měla vlasy do půl zad a už to trvalo dlouho. Jen výjimečně kvůli koncertům. Krepování bylo rychlejší, pravda - to jsem taky dělala žehličkou ,brže copánky na mě nefungují, vypadá to jak po zásahu elektrikou Very Happy Ale to už teď nedrží taky. Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 12:05 am    Předmět: Citovat

Morganna:
mit to jako ty tak to taky neresim Very Happy obzvlast tu dylku, mam pocit ze mi to nikdy nenaroste jak chci Confused můzu jenom zavidet a obdivovat Very Happy
mivala jsem po nocnim zatoceni do drdolu, nebo ponozkaci krasny vlny a nadejchany vlasy a po copanku pekne zvlneny,nebo z vic mensich copanku krepaty jak od zehlicky Razz ikdyz jak rikas, elektrika z toho vyjmecne vznikla taky Mad

doufam ze ten gel zabere Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 12:26 am    Předmět: Citovat

Určitě jo, já ho nikdy nezkoušela. Ale spousta členek si ho pochvaluje. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 6:43 am    Předmět: Citovat

Gel mam oskusany, pre mna to nie je ziaden prevratny objav, ale mozno som ho len urobila riedky alebo som ho dala prilis vela a neostali mi z neho pekne vlasy... ale tuzi, to je pravda Smile
To vyrovnanie vlasov vam zavidim, prave na to som sa najviac tesila a ono nic Shocked prejavi sa to az po dlhsej dobe?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:25 am    Předmět: Citovat

Já nevím - já měla vlasy jako hřebíky i předtím Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.