Henna a natáčení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49d1b11ce23cbfa3f07f8fe11602b5dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jdou Vám natáčet vlasy pokud používáte hennu alespoň 1x měsíčně déle než půl roku?
ano
66%
 66%  [ 14 ]
ne
33%
 33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 11:23 am    Předmět: Citovat

Henna mojim vlnám len prospela. Neviem s istotou určiť, či je to len hennou alebo celkovo tým, že ich mám zdravšie (po všellijakých pokusoch so šampónmi, kondicionérmi a pod., už konečne viem, čo im vyhovuje a ako sa k nim správať), ale vlnky sú rovnomernejšie, hladšie, lesklejšie a krajšie. Predtým som mávala pravidelne na hlave chemlon s končekmi vlasov vykrútených do krepovitej rúrky, čo vyzeralo dosť ohyzdne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 3:38 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq, myslim, ze pri takom pouzivani ti ziadna skoda nehrozi. Lush som pouzila minule prvykrat a vlasky sa mi tocia dalej, aj ked vidim malu zmenu hlavne na koncoch, ktore uz nie su take rurkoidne. Navyse, tak ako pise zyrriel, vlnky su pravidelnejsie a v ovela lepsom stave. Niekedy som sa po ucesani za sucha nemohla ukazat na verejnosti, teraz je to uplne v pohode, ziadny pudlik nehrozi (ale priznavam, ze na tom moze mat podiel aj tangle t.). Za seba hennu odporucam, kucerave vlasky skroti do prijatelnej formy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Tiez bych si s hennou dala povedat, ale toho narovnavania sa praveze docela desim! Shocked


Nejvíc narovnává a natahuje čistá henna (lawsonia), takže pokud budeš dávat ty odstatní odstíny, není potřeba se toho bát. Sice je lush hodně pečující, ale to vlnkám většinou spíš svědčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 12:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to znie docela fajn, ja tie konce i tak nemam bohvie ako rurkoidne, je to len vysusene seno. Very Happy
Planovala som najskor pouzit Caca Rouge - viem, ze farba mi nechyti a aj keby, tak slabe cervene odlesky mi vadit nebudu. Len keby nenarovnavala (ako pise jitty). Confused Ale potom som chcela ist do Caca Noir a tej sa uz trochu obavam kvoli farbe - nechcem, aby zo mna bola cierna vrana. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 2:29 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq: nemusíš se bát, když dáš i tu rouge párkrát, tak se nic nestane, ono to vzniká hlavně tím, jak se henna vrství a ze začátku se spíš ještě vymývá. Černá to nedělá, ale na tu červenou by ti to pak mohlo udělat opravdu tmavou barvu, protože tím si vlastně uděláš dvoufázové barvení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BadNicole8
21-40
21-40


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 9:56 am    Předmět: Citovat

Už to bude skoro rok co se barvím a vlny mi drží. Celkově mám strašně jemné vlasy a i teď po barvení se blbě natáčí. Většinou si je natočím přes noc na ponožky Razz . Sice do nich dám kila gelu a tužidel a pak laku, ale drží a vypadjí pěkně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 10:13 am    Předmět: Citovat

jitty Arrow Takze radsej vybrat len 1 farbu a ostat pri nej? Ja mam vlastne vlasy vazne docela tmave, takmer cierne, ale temnejsia uz vazne byt nepotrebujem. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 10:20 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
jitty Arrow Takze radsej vybrat len 1 farbu a ostat pri nej? Ja mam vlastne vlasy vazne docela tmave, takmer cierne, ale temnejsia uz vazne byt nepotrebujem. Laughing


Tak pokud ti jde jenom o péči a nějaké odlesky, možná by ti stačila jenom brun, případně míchat brun a noir. Marron je taková opravdu červenohnědá, to asi nechceš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 10:32 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Zlatushiq napsal:
jitty Arrow Takze radsej vybrat len 1 farbu a ostat pri nej? Ja mam vlastne vlasy vazne docela tmave, takmer cierne, ale temnejsia uz vazne byt nepotrebujem. Laughing


Tak pokud ti jde jenom o péči a nějaké odlesky, možná by ti stačila jenom brun, případně míchat brun a noir. Marron je taková opravdu červenohnědá, to asi nechceš.

Urcite by mi to vadilo menej. Wink
Ale ohladom farbenia svetlejsimi farbami ako moja vlastna ostavam skepticka - raz som v 14-tich farbila cervenou hennou z DM v domneni ake budem hadzat krasne odlesky... No, nepohlo to ani farbou, ani vlnami a uz vobec nie kvalitou. Laughing To iste cierna o rok neskor. Wink
Vtedy ma to hodne mrzelo, no teraz som tomu rada, navyse uz viem, ze DM henna je docela nekvalitny sunt... Ale radsej to farbenie beriem s rezervou, ide mi vyslovene len o starostlivost. Wink
Takze vdaka za rady, ja sa ked tak porozhliadnem este v nejakom vlakne venovanom hennovacim novacikom. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 10:46 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:

Urcite by mi to vadilo menej. Wink
Ale ohladom farbenia svetlejsimi farbami ako moja vlastna ostavam skepticka - raz som v 14-tich farbila cervenou hennou z DM v domneni ake budem hadzat krasne odlesky... No, nepohlo to ani farbou, ani vlnami a uz vobec nie kvalitou. Laughing To iste cierna o rok neskor. Wink
Vtedy ma to hodne mrzelo, no teraz som tomu rada, navyse uz viem, ze DM henna je docela nekvalitny sunt... Ale radsej to farbenie beriem s rezervou, ide mi vyslovene len o starostlivost. Wink
Takze vdaka za rady, ja sa ked tak porozhliadnem este v nejakom vlakne venovanom hennovacim novacikom. Razz


Tak to je jasné, ta z dm nechytá většině lidí. Ale v hnědých je celkem výběr, kromě té lush třeba khadi nebo santé, i lamda má hnědou, tak můžeš zkoušet. Čistou bych nedávala právě kvůli těm vlnkám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.