Ako ste sa dostali na DV.cz? Co vam to dalo?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af4a37a4cea96264fe2f932c3ffb2e2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:31 am    Předmět: Ako ste sa dostali na DV.cz? Co vam to dalo? Citovat

Ak tu niekde podobna tema je, presunte ma, prosim Smile

Ja som sa tu preklikala zaciatkom tohto roka. V ramci mojej "kvalitnej starostlivosti" som si chcela kupit novu zehlicku a fen Very Happy tak som hladala na nete informacie a recenzie. Vtedy som navyse ulietavala na GlissKuroch, ze z nich budem mat take pekne kucierky ako ta slecna v reklame...no ved to pozname Rolling Eyes
Parkrat ma google presmeroval na toto forum, pamatam si Lukyho (pozdravujem Very Happy), ale hlavne kopu rad, ktore som tu nasla.
Stranku som si pomaly zapamatala a obcas som na nu zavitala aj samostatne, nie len cez vyhladavac... no a bola som chytena Smile
Co mi DV dalo? Okedy som tu, zehlicka stoji a fen pozivam, len ked sa ponahlam. A GlissKur som uz nekupila Very Happy Dakujem za skvele cenne rady, ktore som tu dostala! A vlasky su vdacne tiez Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

Jé, fajné téma Smile

Mě před pár lety spolužačka s božíma vlasama (řídkýma, jemnýma, ale neskutečně lesklýma a dlouhýma) poradila na moje chmýří Alverde, tak jsem hned hledala na netu recenze a dostala jsem se sem a strašně se mi tu líbilo Smile Z uživatelů si jako první pamatuju Soufflet a Denynku ale už nevím proč, protože jsem si s nimi nepsala. A až za půl roku jsem se tady ale registrovala, kvůli henně myslím.

Jooo a dalo mi to nejlepší vlasy za můj život Laughing Vyházela jsem všechny Elsévy, přestala jsem si rovnat vlasy metodou "připlácnu to k hlavě tunou tužidla a laku a až to uschne tak to rozčešu", přestala jsem je barvit a před rokem a půl i odbarvovat. Juch Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:43 am    Předmět: Citovat

Kdysi před dávnými časy jsem měla strašlivě olámané konce a vadilo mi to, tak jsem hledala nějaké rady. Do guglu jsem postupně zadávala různé klíčové výrazy a nakonec i "dlouhé vlasy". A poslalo mě to sem. Během nějakých dvou, tří dnů jsem přečetla vše, co tu kdo napsal (tehdy to ještě šlo Smile ) a zakecala jsem se. A ještě neodkecala Smile
O vlasy po velice krátké době přestalo jít... Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:02 am    Předmět: Citovat

To já se sem dostala přes boční odkaz z facebooku asi před třemi lety. A pak si vybavuju, že se u nás na pokoji objevily vši, tak jsem to řešila po internetu a narazila na tyhle stránky. Tak nevím, co bylo dřív Smile

Procházela jsem top témata, účesové galerie... Volně přístupná vlákna... Asi tak po půl roce jsem se zaregistrovala a teprv několik měsíců zpátky začala být poněkud aktivnější, ehm. Very Happy

Co mi to dalo? Vlasy vyrostly od lopatek až k bokům... Alverde, účesy a hafo jiných věcí... Dlouhovlasá deformace, třeba...

Chodím tu ráda, často a jsem tu spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Já ani nevím. O existenci DV jsem věděla dlouho, občas jsem vygooglila nějaké fórum o tom, co jsem potřebovala vědět. A jednou mě prostě najak napadlo se zaregistrovat. Cool A potom asi po roce od registrace jsem si řekla, že bych sem taky mohla třeba i psát a od té doby mi to zůstalo.
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:26 am    Předmět: Citovat

Já se sem dostala přes hennu. Nějak jsem začala mít podrážděnou pokožku hlavy, tak jsem přestala chemicky barvit (i když kupodivu víc než barva mě dráždily šampon) a vzpomněla jsem si na mladický pokusy s hennou. Po první aplikaci se situace na mojí hlavě markantně zlepšila, ale nebyla jsem až tak spokojená s barvou, tak jsem se začala pídit po dalších informacích o jinejch značkách - a najednou mě strejde googl poslal sem. Tak jsem sem chodila asi dva měsíce okounět, a pak jsem si věnovala registraci k svátku. Wink A od tý doby jsem tady - někdy aktivnější, někdy míň, podle toho, jak se mnou cloumají pracovní i jiné povinnosti a závislost na DV. Vlasy mi za tu dobu vyrostly víc, než jsem kdy doufala (nikdy jsem nevěřila, že se dostanou níž než k ramenům). Kvalita a hustota sice žádnej zázrak, to jsou holt ty genetický dispozice, ale alespoň že jsou natolik zdravý, že vyrostly do dýlky, kdy můžu blbnout s růzmejma drdolama a zapletencema. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

Pamatuji si, že jsem tenkrát hledala nějakou radu ohledně šamponu a náhodou mě to nasměřovalo sem. Byla jsem úplně ohromená - jednak bohatostí a širokým záběrem fóra, jednak potom po registraci fotkami zdejších členů. Prostě jsem si tenhle server hned zamilovala a moje nadšení stále trvá stále. Smile

Naposledy upravil astrid dne ne červen 10, 2012 11:30 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:30 am    Předmět: Citovat

Mala som s kamarátom debatu o vlasoch, a poslal mi link na tunajšiu galériu... a už som bola "lapená". Registrovala som sa skoro hneď Very Happy
Dalo mi to vlasy po pás (možno trochu ďalej) a veeeeľa kozmetiky Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

Mně o tomhle webu řekla moje dlouhovlasá kamarádka, pamatuju se, že to bylo před zkouškou z organické chemie a já jsem ji v duchu proklínala, když jsem místo učení pročítala ty spousty vláken Very Happy S registrací jsem trochu váhala, protože nejsem aktivní na žádném jiném fóru, ani ničem podobném, tak jsem to považovala za zbytečné, ale asi po měsíci na ni nakonec došlo Smile
Jinak jsem tu už dva roky, tak jsem to možná měla napsat někam dřív, ale po registraci mě příjemně překvapilo, když jsem dostala SZ od ilony, která mě tu osobně přivítala, to bylo moc milé Smile
No a dalo mi to tu vlasy do pasu, po kterých jsem roky toužila, ale vždycky jsem skončila u olámaných vlasů do půl zad a dál to nešlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

O tomto fóru jsem věděla už dřív, ale vždycky jsem si přečetla, co jsem potřebovala a druhý den jsem zase zapomněla. Teprve nedávno jsem si říkala, že se pokusím o delší vlasy a když to nevyjde, tak je zase ošmikám. A šup, už jsem byla mezi členy Smile
Rozhodně mi to dalo "vlasovou deformaci", pořád koukám na vlasy, hladím je jak jsou heboučké a tak, za tu krátkou dobu o mě kamarádka říká, že z toho zblbnu Laughing A taky musím uznat, že za tu krátkou dobu se mi vlasy opravdu zlepšily Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.