Ako ste sa dostali na DV.cz? Co vam to dalo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d57cd4958dde69ef7c058dd9641821b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Já se předloni na podzim rozhodla, že si chci narůst dlouhé vlasy, a chtěla jsem pomocí gůglu najít nějakej recept, abych toho docílila v co nejkratší době.. tak jsem našla tyto stránky. Asi tak půl roku jsem jen očumovala, pročítala, a pak mi to nedalo a zaregistrovala jsem se. Takže už mě tu máte rok a dva měsíce a 11 dní (jestli nemám popletený datumy) Cool

A jak říká Lucy W., diskuse tady jsou na úrovni, nikdo tady nikomu nenadává, není vulgární... to se moc často nevidí, většinou se všude najdou jedinci, co prostě musí vys*rat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 3:02 pm    Předmět: Citovat

Zajímavý téma, tak se taky přidám:
dostala jsem se sem přes googlení toho, jak se správně pečuje o vlasy, aby co nejrychleji rostly. Chtěla jsem si nechat narůst vlasy do pasu. Zaregistrovala jsem se hned, nejdřív jsem tak rok jen tak očumovala, pak jsem tak nějak začala i psát.
Co mi to dalo: Šedesát pět centimetrů vlasů. Tisíce vlasových experimentů. Asi třicet šamponů (postupně). Sezení na sluníčku s citronem na hlavě. Tunu kosmetiky Lush. Umývání hlavy mi trvá místo pět minut vždycky hodinu a připomíná těmi serepetičkami spíš přípravu na pokus v hodině chemie. Dlouhovlasou deformaci, kdy se otáčím za každýma dlouhýma vlasama co vidím, a když je má někdo moc pěkné, nezapomenu mu je pochválit, i když ho neznám. Když si s sebou na cesty nosím citrón, už ho nepoužívám vnitřně proti kocovině, ale leju si ho na hlavu. Objevila jsem konečně kalíšek. Našla téma na seminární práce a eseje do školy, protože mi došlo, jak moc jsou kadeřníci pro většinu lidí autoritativní. Potkala dva fajn lidi, se kterýma se občas vídám. Poznala, že stříhání se doma je normální. Poznala, že mít rád svoje vlasy je taky normální. Poprvé v životě se zapojila do nějakého diskuzního fóra:)
A co mi to vzalo, samozřejmě spoustu času. A taky určitou dávku anonymity přes internet. A víru v to, že to co vidím v nablýskaných obalech věhlasných firem je nejlepší.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 3:39 pm    Předmět: Citovat

minono, totálně mimo téma, ale co studuješ za obor? Jestli to teda chceš veřejně napsat Wink Zaujalo mě to, že ti DV daly téma na seminárky, ptám se jako studentka sociologie, taky mě sem tam napadlo téma, které bych mohla na seminárku využít (ale nikdy na to nedošlo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Hledala jsem nějaké zajímavé účesy, protože jsem svého času vůbec nevěděla, co se svými vlasy vyrobit - byly hustší než měla většina lidí okolo mě (kde jsou ty časy Sad ) a v délce někam po lopatky, do toho divně zvlněné a tak vůbec...
Dalo mi to vlasy do pasu, lásku sama k sobě (k vlasům zvlášť Laughing ) a uvědomění, že cop jako účes je více než dostačující Wink
A doufám, že mi DV ještě "dá" vlásky ještě tak po boky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 8:45 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem se sem dostala...to už vůbec netuším...
kvůli henně to nebylo, protože jsem se o ní dozvěděla teprve tu. Kvůli vlasům asi taky ne, do té doby mě nějak zvlášť nezajímaly. Mohlo by to být něco k přírodní kosmetice, tou dobou - pět let zpátky, jsem se o ni začala zajímat, hledala jsem složení výrobků a tak. Možná tady o tom byla řeč, tak mě to sem přivedlo.
Vypadalo to tu úplně jinak, zaregistrovaných bylo velmi málo lidí. Nejdřív jsem si několik měsíců četla a teprve pak jsem se zaregistrovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minona
81-160
81-160


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 12:15 pm    Předmět: Citovat

Meesha: Tak to je škoda, že na to nikdy nedošlo, mohly jsme si ty seminárky posílat a navzájem se obohacovat Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2012 9:11 pm    Předmět: Co mi daly 2 měsíce na DV Citovat

Jsem tady teprve dva měsíce a na otázku "Co mi to tu dalo?" odpovídám - "Dlouhé vlasy.cz mi daly dlouhé vlasy" Smile Díky užitečným radám od Vás všech, co sem píšete, jsem objevila spoustu věcí, o kterých jsem dřív neměla ani páru. Při tý "péči" nebo spíš "mučení" vlasů pochybnými šampony, fénováním, seškuby u kadeřnice apod. není divu,že jsem sen o dlouhých vlasech několikrát ze zoufalství vzdala, protože vypadaly děsně - mám je od přírody hodně jemný a svojí nevědomostí a špatnou péčí jsem měla na hlavě slabounký plihnoucí pramínky roztodivných délek. Teď si je hýčkám bylinkami, přírdními šampony a hennou, občas přidám kúru nebo kokosák, při česání je nervu a snažím se o ně starat tak,aby rostly a rostly. Mám z nich radost, třebaže je nikdy nebudu mít pod zadek,protože to prostě nemám v genech, ale stačí mi, že je mám na lopatky a doufám,že je ještě přemluvím na dalších 10 cm, to bych byla spokojená úplně maximálně. Takže ještě jednou díky za rady a za to,že tyhle stránky vůbec jsou. Dala jsem si do galerie srovnání vlasů od od r. 2010 po současnost, takže se o zásluze DV můžete převědčit sami Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Když mi bylo nějakých 16 a měla jsem dlouhatánské vlasy (tenkrát okolo 130 cm), tak jsem jednoho dne začala brouzdat po netu na téma dlouhých vlasů a našla tyto stránky, tenkrát ještě v původní verzi. Tenkrát jsem myslím byla tady první nejdlouhovlasejší členka, pak se postupně přidala tuším Adél a už to jelo Very Happy Já jsem setrvala, stránky jsou teď mnohem mnohem lepší, jen ty vlasy jsem zkrátila. Ale oni zas dorostou potvůrky jedny Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 10:40 am    Předmět: Citovat

Dlouhé vlasy mi dali veľmi veľa ale v prvom rade pocit že dlhé vlasy nie sú len pre mna dôležité ale že je viacej spriaznených dušičiek, plus dalo mi veľa nových informácii hlavne ohľadom vlasovej kozmetiky, našla som tu kopu milých ľudských bytostí Wink a dostala som sa sem len ta náhodou cez facebook Smile a zaregistrovala som sa sem chcela osm s dozvieť infošku o henne a nakoniec sa mi to tu veeľmi zapáčilo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

zajímavý téma Very Happy .....Já jsem se před měsícem rozhodla, že si nechám narůst dlouhý vlasy. Vždycky jsem si dlouhý vlasy moc přála, ale byla jsem přesvědčená, že je nemůžu mít, protože by mě kvůli podlouhlému obličeji neslušely, nahlodala mě až kadeřnice, ke který jsem po hodně letech zase zavítala a partner dílo dokonal Laughing . No a já jsem z tý eufórie, že budu mít dlouhý vlasy začala hledat na netu, jak o ně pečovat, narazila jsem na přírodní barvy a vzpomněla jsme si, že existuje henna. Na dotaz henna mě to pak vyplivlo sem Very Happy . Hned jsem se zaregistrovala, abych viděla výsledky barvení na různých typech vlasů, a první tři dny jsem v podstatě jen četla všemožný vlákna o henně a obecné péči. Ale chytlo mě to naprosto neskutečně, dokonce tak, že jsem radikálně změnila péči nejen o vlasy, ale i o zbytek těla, vyházela většinu dosavadní kosmetiky a utratila nehorázné sumy za novou Embarassed , skončila s antikoncepcí, začala jsem jíst zdravěji, objevila krásu dlouhých sukní a začala si čistit zuby olejem Very Happy . Je až neuvěřitelné, co lákadlo dlouhých vlasů s člověkem udělá Laughing . Každopádně děkuju, za tenhle úžasnej server a za skvělou kamarádskou atmosféru Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.