Ako ste sa dostali na DV.cz? Co vam to dalo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=548ffe3f040f20668e6be20e79fac0c6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thephantomlady
21-40
21-40


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2012 1:42 pm    Předmět: Citovat

Registrovaná som len od apríla, no DV ma zmenili radikálne.

Dlhé vlasy si nechávam rásť cca 2 roky ( z mikáda po bradu mám do pol chrbta) . Myslela som, že k tomu stačí nefénovať, nežehliť, nefarbiť a podstrihávať pravidelne konce.

Teraz nielenže nerobím toto, ale užívam len prírodné šampóny, zbavila som sa lupín, z každodenného umývania som prešla na umývanie až o 3 dni ( a chcem to ešte potiahnuť na 4), užívam biohar a ku kaderníčke nechodím, ale strihám končeky slimačím tempom vlas po vlásku, ktorý to ako potrebuje.

Či sa mi zrýchlil rast alebo sú kvalitnejšie, neviem zatiaľ posúdiť, merala som si ich až dnes prvykrát, ale stačí vidieť priateľove očká ako sa rozžiaria, keď si ich rozpustím a on sa môže bafkať Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 7:09 pm    Předmět: Citovat

Sice už jsem do tohodle vlákna přispívala, ale DV mi dalo ještě jednu věc... kámošku, která se stala mojí velmi spřízněnou duší od samýho začátku, co jsem se tu zjevila Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwule
41-80
41-80


Založen: 2.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 7:50 pm    Předmět: Citovat

Bohužel jsem tyto stránky objevila den poté co jsem si nechala ostříhat 50cm vlasů,které (dnes už vím) nebyly zničené,jen vyžadovaly jinou péči kterou jsem vyčetla zde.Díky vaším příspěvkům a zkušenostem mám těch 50čísel SKORO zpět a to za 9měsíců Shocked ....takhle rychle mi naposledy rostly před chemickými barvami,špatným výběrem šamponů,žehlením atd....
Teď používám hennu,dělám zábaly,vypadám jak ufon s hlavou zabalenou v igelitu,stojím X minut u regálu v drogerce,běhám po městě a sháním věcičky na ozkoušení co ostatní nadchly a nelituju toho.Jsem vděčná za tyhle stránky a to i moje háro...děkuji... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thephantomlady
21-40
21-40


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

citace:
Díky vaším příspěvkům a zkušenostem mám těch 50čísel SKORO zpět a to za 9měsíců ....takhle rychle mi naposledy rostly před chemickými barvami,špatným výběrem šamponů,žehlením atd....


Woooow ... veď to je neskutočná rýchlosť ... málokto sa môže pochváliť takým rastom, hoc si na hlavu patlá hocičo a vlásky nijakým spôsobom neničí !

Klobúk dolu Tvojej genetike aj starostlivosti Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 10:13 pm    Předmět: Citovat

Iwule napsal:
50čísel SKORO zpět a to za 9měsíců

To je cca 5cm/mesiac...
2cm uverim... S prizmurenymi ocami mozno aj 3... ALE 5?!?!?!
Kde som bola ked Boh rozdaval spravodlivost?! Shocked Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwule
41-80
41-80


Založen: 2.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 1:58 am    Předmět: Citovat

Very Happy Takhle postiženě to roste jen přes jaro/léto...podzim/zima se to plazí.... Laughing Závidět není co,sice rostou,ale genetika mi nadělila i vlasopád a lámavost,takže to dá fušku udržet na hlavě....Navíc mám ozkoušeno,že půlka zad a růst se zastaví.... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 1:41 am    Předmět: Citovat

Pokud si dobře pamatuji tak jsem hledala na googlu něco o změně účesu nebo přírodní způsoby jak navlnit vlasy, nebo úpravu vlasu, tak nějak. Jelikož v roce 2010 jsem chtěla změnit účes a tak jsem hledala téměř denně něco o vlasech Cool Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 10:58 am    Předmět: Citovat

Už přesně nevím, kde jsem našla odkaz na DV, asi jsem nejprve narazila na fanpage na FB a odtud jsem se dostala na fórum. Chodím sem ráda, protože na diskuzním fóru, které navštěvuju roky a které je podobné (akorát ne zaměřené přímo na vlasy) mám už trochu ponorku a ačkoli témata o vlasech pročítám, jsem ráda, že jsou tu i další témata o všem možném od sárí po seriály : ) A hlavně mi tu všichni přijdou v pohodě, snad mi brzy vyjde nějaký sraz : )
Jo, a nejvíc mě asi baví hodnocení skladeb, protože jsem tak narazila na spoustu dobrých interpretů a písniček Very Happy
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luciee
21-40
21-40


Založen: 26.6.2012
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem se na DV dostala po všemožných snahách najít nějaký účiný prostředek na rychlo-růst. Smile Měla jsem vlásky do půlky zad a jednoho dne mě to pochytilo a byla jsem na mikádo. Rolling Eyes Už jsou to tři roky a vlásky mám po nesčetných dobrých radách z DV a opatrování zase zpět. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

Já měla v zimě neskutečně zničené vlasy a tak jsem hledala na netu nějaké rady a dovedlo mě to sem, od té doby toužím po vlasech až po zadek a jsem už na DV závislá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.