Přírodní vlasová kosmetika O´right
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b46eac7765bfc0e8081a65731099d90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:14 am    Předmět: Přírodní vlasová kosmetika O´right Citovat

Máte někdo zkušenosti s přírodní kosmetikou O´right? Objevila jsem ji tady:

http://www.parfums.cz/search.asp?EXPS=o%C2%B4right.

Zajímalo by mě, jestli to už někdo zkoušel. Mohlo by to být dobré. Podle všeho je to profesionální vlasovka, ale mají certifikát Ecocert.
Našla jsem o tom tohle:
O´right je nový koncept profesionální vlasové péče založený na ekologicky certifikovaných přírodních složkách, moderních výrobních technologiích, nejnovější vědeckých poznatcích a praktických zkušenostech mnoha vlasových profesionálů. Tato kombinace dala vzniku výrobkům, které svoji kvalitu dokazují při každém jejich použití a které jsou navíc šetrné jak k lidskému zdraví, tak ke zdraví životního prostředí.

Ale zatím moc žádné zkušenosti lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 7:55 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to nevydržela a objednala si tohle:
http://www.parfums.cz/kosmetika/oright/oright-purple-rose-olej-pro-suche-a-poskozene-vlasyoil-100-ml/

A můžu říct, že naprosto super! Mám dost suché vlasy a tenhle olej mi je krásně hydratoval, ale neměla jsem pocit "zamaštěných" vlasů. Hned se to vstřebalo. Navíc krásně voní! Vlasy byly po použití takové heboučké a dobře se mi upravovali. Také se mi mnohem víc zvlnily než normálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2012 7:57 am    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Tak jsem to nevydržela a objednala si tohle:
http://www.parfums.cz/kosmetika/oright/oright-purple-rose-olej-pro-suche-a-poskozene-vlasyoil-100-ml/

A můžu říct, že naprosto super! Mám dost suché vlasy a tenhle olej mi je krásně hydratoval, ale neměla jsem pocit "zamaštěných" vlasů. Hned se to vstřebalo. Navíc krásně voní! Vlasy byly po použití takové heboučké a dobře se mi upravovali. Také se mi mnohem víc zvlnily než normálně.


nechtělo by se ti sem hodit složení? to mě moc zajímá! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2012 1:35 pm    Předmět: Složení Purple Rose Oil Citovat

Ahoj, posílám odkaz na složení O'right Purple Rose Oil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pižla
8-20
8-20


Založen: 12.9.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 8:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zrovna jsem tak nějak omylem narazila na tuto kosmetiku a opravdu mě to začíná zajímat Smile máte také některá z Vás zkušenost s šamponem, kondicionerem, intenzivní péčí? Je to přírodní kosmetika což mě trochu děsí, protože mám opravdu suché, lámavé a barvené vlasy, tak by mě zajímalo jestli to opravdu pomáhá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iwika
0-7
0-7


Založen: 17.8.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 9:30 am    Předmět: Citovat

Dnes jsem na tuto kosmetiku narazila a taky mě velice zaujala Smile Máte ještě některá zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 8:39 am    Předmět: Citovat

Musím říct, že tato značka překvapila. Nejen složením ale i vůní šamponů a masek. Zkoušela jsem ten Green tea šampon a celkem překvapivě jsem ho použila jen polovinu své obvyklé dávky. Vlasy jsou po něm lehce rozčesatelné, hebké a provoněné. Zkoušela jsem i masku Ginkgo do suchých vlasů a výborně se vsákla a provoněla vlasy. Celkově se mi to líbí. Ještě se chystám vyzkoušet ten Purple rose šampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 2:06 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem šampon zelený čaj a jsem z něj upřímně nadšená. Nádherně jemně voní, ale je to taková vůně, která se člověku nezprotiví po chvíli používání. Pění míň než Balea, ale o trochu víc než Urtekram, takže v pohodě. Šok přišel při nanesení na vlasy. Ono to studí! Měla jsem po celé hlavě pocit, jako když v puse rozkousnu mentolku. Šok, ale příjemný Smile Ten pocit zůstal na hlavě lehce i po umytí. Trochu jsem se bála, jestli mi to nespustí lupy, ale naštěstí nic. A po osušení jsem neměla objem, ale OBJEM. Vlasy jsou hebké, jemné, lesklé, lehce voňavé. Takže zatím výhra. Doufám, že nezačne dělat lupy po delším použití, ale zatím to vidím nadějně.

Gingkovou masku jsem zkoušela taky, ale tady byla chyba na mém přijímači. Ono jí totiž stačí o hodně míň než Gestilu, což jsem neodhadla. Do nejponičenějších konečků se vsákla skvěle a konečky vypadají luxusně. Ale do délek jsem ji neměla dávat asi vůbec, ta intenzivní regenerace je dost zatížila. Příště půjde maximálně do posledních pěti centimetrů, těm pomohla opravdu dost a hodně je oživila. Jo a mimochodem, voní skoro ještě líp než šampon Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 9:50 pm    Předmět: Citovat

A to se dá jen objednat z netu? V kamennéch obchodě není?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 1:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ozkoušela šampon se zeleným čajem. Potvrzuji příjemnou vůni, je silná, ale nevadí to. Vlasy jsou po něm fakt hezké, lehké a lesklé. Docela mám i pocit, že vydrží déle nemastné - což může být ale i vlivem ročního období. Každopádně za mě spokojenost.

Zkoušela jsem i ginkgovou masku a taky super. Oceňuju, že může přijít na suché vlasy, to se hodí zvlášť teď, když je chladněji, člověk si je může máznout kdykoliv potřebuje. Vstřebá se dobře, vlasy po ní nezůstanou těžké nebo ulepené. Dávám taky jenom do úplných konců. Docela jsem i nalomená, zda si ji nepořídit, ačkoliv ta cena je dost drsná - na druhou stranu vzhledem k množství, které si dávám, bych ji nejspíš měla nadlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.