Přírodní vlasová kosmetika O´right
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=edaddd7036ea2e037ee91d872eb249b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 8:37 pm    Předmět: Citovat

Já už jsem taky solidně nahlodaná - jestli mě vánoce úplně nezruinují, tak do něčeho od o´right rozhodně zainvestuju... Brousím si drápky právě na Green Tea. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 10:05 pm    Předmět: Citovat

Tohle vlákno jsem vůbec neměla číst!Very Happy Už objednávám od Lushe a Khadí, ted mě ještě lákáte na tuhle značku, která mimochodem vypadá moc dobře. Objednávám Green tea šampon, tak pokud na mě nepřijde exekuce, napíšu jak se osvědčil Smile ale do vlasopoličky už se nevejde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 10:22 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem použila šampon purple rose a masku peptide.

Vlasy jsem měla krásné, ale zmokla jsem, takže jsem si je musela umýt, protože se mi vlní po dešti a při mé poslední jemnosti je mám dost i splihlé. Chvíli ještě počkám a pak třeba otestuji znova Sad vzorek je dost velký.
Jinak šampon moc pěkně voní a poměrně i pěnil při malém množství. Maska mi opravdu fungovala proti elektrizování.

Zatím moje testování nevyhodnocuji jako tolik směrodatné, protože mám poslední dobou nějaké podivné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 8:40 pm    Předmět: Citovat

tak mi dnes dorazil balíček, mám šampon goji a malinký green tea plus olejíček purple rose. Recenzovat budu až příští týden, ale musím napsat zklamání z olejíčku....jsou to silikony..achjo.
Takže ten asi pošlu zpátky, nikde se o silikonech nepíše...to jsem se zase napálila ...
Složení:

cyclopentasiloxane, hydrogenovaný polyisobutin, dimethiconol, trimethylsiloxyphenyl dimethicone, parfem, linalool, hexyl cinnamal, benzyl salicylát, hydroxyisohexyl 3-cyklohexan karboxaldehyd, kumarin, limonen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so prosinec 14, 2013 7:22 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem testla ještě Champagne Rose, sice je určený na barvené vlasy, ale byla jsem příjemně překvapená, že je nijak nezatížil ani nejsou zplihlé. Vůně je při použití taková trochu nepříjemná - přijde mi typově jako nějaká obyč drogerie, ale na vlasech se to pak celkem rozejde.
Pění hodně, dobře myje. Spokojenost, pokud bych si někdy od této značky šampon pořizovala, tak asi budu mít dilema, zda tento nebo zelenočajový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 1:03 pm    Předmět: Citovat

Tak co? nějaké další pozitivní ohlasy?
Já jsem teda vyzkoušela te Goji berry šampon, a mám z něj radost. je super, i přes to , že má být na objem, tak rozhodně nevysušuje. Vlasy jsou po něm teda celkem nadýchaný (objem jsem ani nečekala, u mě prostě není nikdy), a tolik nepramínkují. A opravdu veliké pozitivum, které mě překvapilo, že při mytí tímto šamponem, mi téměř vůbec nepadají vlasy, max 5 Shocked . Vůně teda zvláštní, jako pánská, ale není nepříjemná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 1:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkoušela znova purple rose a i přes přílišné maštění jsem použila dvakrát a vydržela teda dva dny. Bylo to lepší, protože jsem ředila v lahvičce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 2:26 pm    Předmět: Citovat

No já mám ještě pořád Champagne Rose a jsem fakt spokojená, používám ho skoro pořád a nezdá se, že by si vlasy vytvořily nějaký extra návyk. Taky mi vyhovuje, že dost pění - používám ho na první mytí, kdy je to fakt potřeba. Přijde mi, že po něm vlasy neelektrizují, ani moc nepramínkují. A úplně nej je v kombinaci se Sante Pomeranč + kokos. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st leden 15, 2014 2:53 pm    Předmět: Citovat

Champagne rose a já: kdybych ho zkusila před zeleným čajem, budu nadšená. Myje dobře, vlasy jsou po něm nadýchané, lesklé i bez kondicionéru, necuchají se, hlava nekouše... Možná, kdybych měla barvené vlasy, uvidím ještě nějaký další plus, takhle ale musím napsat, že je "jen" skoro tak dobrý jako zelený čaj Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 1:29 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
A opravdu veliké pozitivum, které mě překvapilo, že při mytí tímto šamponem, mi téměř vůbec nepadají vlasy, max 5 Shocked . Vůně teda zvláštní, jako pánská, ale není nepříjemná.


Já mám zkušenost zcela opačnou, mám teda vzorek Green tea - jednak už při mytí mi vypadne mnohem více vlasů než obvykle a při česání při polosuchých vlasech vyčešu tolik, jako v období největšího vlasopádu Evil or Very Mad Myslela jsem, že to je náhoda, ale po dnešku už jsem si téměř jistá, že není, protože co jsem právě vyčesala fakt není u mě běžné Mad

Přitom jinak mi šampon sedí - přijde mi, že pění nejvíc z přírodních šamponů co jsem vyzkoušela, chladící efekt je při mytí moc příjemný, vlasy vydrží celý můj mysí interval 7 dnů v pohodě...achjo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.