Přírodní vlasová kosmetika O´right
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=69b7497e3e7f57f1e8b815c969469ec6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 10:18 pm    Předmět: Citovat

Tak to je zvláštní. A zkoušela jsi pak i jiný šampon? a po něm nepadaly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2014 11:19 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Tak to je zvláštní. A zkoušela jsi pak i jiný šampon? a po něm nepadaly?


ano, to jsem zapomněla, dodat- nikdy nemyju stejným šamponem dvakrát za sebou, mám většinou min. 3 šampony a každý týden myju jiným, takže proto jsem to vypozorovala Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 11:03 am    Předmět: Citovat

Já mám proti greentea šamponu jedinou výhradu a to, že chuťově teda nic moc. Dvakrát mi při mé "šikovnosti" natekl do pusy a teda fuj, znovu opakovat nechci. Mentolka hadra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, jak to děláš, to se mi v životě nepovedlo Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 9:21 am    Předmět: Citovat

Zředíš šampon, naliješ na zakloněnou hlavu, zapomeneš se, předkloníš a už to teče přes oči, nos a jak se nadechneš, že zanadáváš, tak už je to i v puse. Very Happy To je hned.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 12:40 pm    Předmět: Citovat

....nabízím k prodeji půlku šamponu Goji, více viz vyměním/prodám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 5:37 pm    Předmět: Citovat

ááá konečně jsem se dokopala k tomu napsat recenzi na vrozky. Měla jsem na test šampon Champagne Rose a masku Peptide. Nutno podotknout, že jsem zkoušela na konci prosince (začátek ledna). Proč to říkám? V té době jsou vlasy náchylnější k lupům, mastnější, bez života... změna teplot, špatná životospráva - vánoční obžérství atd ... všichni to znají. Takže k věci! Champagne Rose hezky voní, dobře pění a stačí ho málo (což já si toho dávám na vlasy vždy strašně moc, takže si toho važte Very Happy ). S výsledkem zas tak spokojená nejsem. Vlasy byly sice umyté, ale dřív se mi mastily a objevily se mi takové jemné lupy (to může být tím počasím, proto jsem to na začátku ventilovala). Šampon bych si asi znovu nekoupila (ale ještě zapřemýšlím Very Happy ). Tak teď pár slov k Peptide. Poprvé jsem toho dala hodně a vlasy byly dost těžké s mastným dojmem, takže pozor na množství ! Ale když je to odhadne, tak je to pecka peckoucí Exclamation vlasy krásně rozčesatelené, zkrocené a krása na dotek. Takže palec nahoru pro Peptide Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2014 5:56 pm    Předmět: Citovat

Ještě se zpožděním přidám purple rose šampon. Vyhovuje, myje dobře, ale hlava už potřebovala změnu od téhle značky, musela jsem si dát pauzu. Po měsíčním mytí jiným šamponem jsem se k němu vrátila a mám pocit, že je na mou hlavu ještě lepší než zelený čaj. Mám pocit, jako by se mi vlasy celkově posílily a konečky ožily. (stejně půjdou pod nůžky, ale tak o měsíc dva později, než jsem to plánovala Smile )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 1:05 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem moznost vyzkouset "Volumizing hair cream", v cestine Stylingovy krem pro podporu objemu i u jemnych vlasu, s Goji.

Baleni je pomerne prakticke, s pumpickou, ovsem nevim, jak se do nej budu dobyvat, az pumpicka prestane pumpickovat. Jinymi slovy, az tam bude jen "na dne" Smile

Nicmene prvotni dojmy: Na vlasy se nanasi velmi snadno, je trosku "lepavy" ale to se da tak nejak ocekavat vzhledem k ucinku, ktery ma mit. Dle navodu se ma nanest na rucnikem vysusene, umyte vlasy a vyfenovat. Fen jsem pouzila naposledy ... to uz je mrte dlouho, ovsem kdyz ani po dvou hodinach jsem vlasy nemela suche (to uz je obvykle mam temer suche pri normalni rutine), tak jsem to tim fenem lehce prelizla.

No, sice jeste dosusuju, ale na objem to zjevne nejaky ucinek mit bude. Jeste uvidim, jak dlouho vydrzi, protoze objem mam po myti bezne ... tim spis po fenovani, ovsem jen maximalne pul dne.

Vlasy jsou lehce "obalene" na dotek ale rozdelene, nelepi, prirovnala bych to k takovemu tuzidlu. Ovsem konzistence kremu a nedostatek silikonu mluvi jedine kladne. Vlasy se rozcesavaji samozrejmne hure, nez u me bezne myci rutiny, nicmene to neni zadna tragedie. Tangle teezer zvladne vse a jedine co bylo citit bylo mene snadne klouzani skrz, ovsem moje vlasy nejsou z tech co by se nejak vice cuchaly.

Celkovy dojem tedy napisu pozdeji, ovsem zatim to vypada relativne dobre. Asi ne na kazdomyci pouziti, spis kdyz proste budu chtit nejaky ten objem na hlave vyrobit ... pokud to vydrzi Smile

A pak mne taky napadlo, ze bych to mohla zkusit natocit na papiloty ... a vyrobit si vlnky. Ty mi nikdy nedrzely a nedrzi, tak by se to treba s timhle zmenilo ... Twisted Evil

Ale to uz teoretizuju Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POBI607
8-20
8-20


Založen: 27.1.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 11:22 pm    Předmět: Citovat

Dá se někde koupit všechna jejich kosmetika a ne jen těch pár kousků, co maj na parfums? Koukal jsme na jejich stránky Smile

http://www.oright.com.tw/

// Tak jsem si z parfumsu objednal jogurtovou masku za 350 nebo tak nějak, můžu pak dát vědět, jestli je fajne. V podstatě se má používat po mytí hlavy a je bezoplachová.

Pak mám taky ten sprejík termální ochranu, ted na parfums stojí 480, což je raketa, ale hezky voní a jakoby to vlasy zvlhčí a pak se snadnějš fenujou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.