Přelivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=749970091b5c587b07a295a14300408cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Sarah, psala jsi, že tvoje mamka používá přeliv už 5 let a dobrý? A jak často? A vymývá se jí to po jaké době?


ty jo, ona ho používá už mnohem víc let, bude to nějakých 10 let. Jí se nevymývá, tím, že ho má každý měsíc znovu a znovu ( kořínky a na posledních 10 minut po celý délce ), tak už se jí nevymývá. A vlasy má fakt hodně pěkný Cool


Hmm, a na kratší nebo delší vlasy?
Já jsem teďka koukala na odstíny a ještě mě napadlo vyzkoušet nějaký dočervena, i když se mi zdá, že stejně moc nechytne...
Já jsem hrozná s tou posedlostí po výrazných barvách Twisted Evil
Mě se tak líbí černé nebo rudohnědé vlasy...ta moje hnědá je taková nudná...
No, ještě zkusím tu hennu s šafránem, jestli ho teda seženu, ale nevím nevím...jestli červeň zintenzivní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Sarah, psala jsi, že tvoje mamka používá přeliv už 5 let a dobrý? A jak často? A vymývá se jí to po jaké době?


ty jo, ona ho používá už mnohem víc let, bude to nějakých 10 let. Jí se nevymývá, tím, že ho má každý měsíc znovu a znovu ( kořínky a na posledních 10 minut po celý délce ), tak už se jí nevymývá. A vlasy má fakt hodně pěkný Cool


Hmm, a na kratší nebo delší vlasy?
Já jsem teďka koukala na odstíny a ještě mě napadlo vyzkoušet nějaký dočervena, i když se mi zdá, že stejně moc nechytne...
Já jsem hrozná s tou posedlostí po výrazných barvách Twisted Evil
Mě se tak líbí černé nebo rudohnědé vlasy...ta moje hnědá je taková nudná...

No, ještě zkusím tu hennu s šafránem, jestli ho teda seženu, ale nevím nevím...jestli červeň zintenzivní...


Teď už má kratší, dřív měla mikádo. Černá je hezká, ale je fakt tvrdá..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Hezká, tvrdá...ale mě pořád nedá spát... Very Happy
Hodně lidí viní černou ze zničených vlasů, alespoň co jsem se koukala na poradny a tak. Ale to je spíš tím následným odbarvením na původní barvu, si myslím.
Ale četla jsem, že jde normálně koupit v drogerii jakýsi přípravek - ale není to na černou, vlastně to nemá nic moc společného s odbarvováním, a dobře to tu barvu stáhne, když si to dá člověk na vlasy.
Jestli to nebylo něco na šediny nebo tak nějak...
Nemůžu si vzpomenout Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Hezká, tvrdá...ale mě pořád nedá spát... Very Happy
Hodně lidí viní černou ze zničených vlasů, alespoň co jsem se koukala na poradny a tak. Ale to je spíš tím následným odbarvením na původní barvu, si myslím.
Ale četla jsem, že jde normálně koupit v drogerii jakýsi přípravek - ale není to na černou, vlastně to nemá nic moc společného s odbarvováním, a dobře to tu barvu stáhne, když si to dá člověk na vlasy.
Jestli to nebylo něco na šediny nebo tak nějak...
Nemůžu si vzpomenout Rolling Eyes


To me napadá jen odbarvovač Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila jeden vyhlédnutý přeliv, mahagonový šampónek...
A zatím se mi pozdává, hodně se mi líbí.
Na ty tmavé vlasy mi chytil jako ještě o něco tmavší hnědá s trošku červeným nádechem, takže to vypadá hezky.
Ale až zas při prvním mytí hlavy polovinu barvy vymyju, tak Evil or Very Mad
Trošku mi uhladil to rozježené, drsné páčo, které jsem měla po henně.
A když jsem u henny - hennu jsem naposled zkoušela před 14 dny, měla jsem ji na hlavě čtyři hodiny, takže musela vlasy obalit silně, a stejně mi ten šampon - a to není trvalá barva - na ty vlasy úplně v pohodě chytil.
Tak teď nevím, jak moc silně henna vlas obalí - když se říká, že po trvalé barvě se má počkat několik měsíců, než si člověk může dát hennu, a naopak...a já jsem to tam šoupla hned a všechno fungovalo...
Toť otázka. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tak jsem zkusila jeden vyhlédnutý přeliv, mahagonový šampónek...
A zatím se mi pozdává, hodně se mi líbí.
Na ty tmavé vlasy mi chytil jako ještě o něco tmavší hnědá s trošku červeným nádechem, takže to vypadá hezky.
Ale až zas při prvním mytí hlavy polovinu barvy vymyju, tak Evil or Very Mad
Trošku mi uhladil to rozježené, drsné páčo, které jsem měla po henně.
A když jsem u henny - hennu jsem naposled zkoušela před 14 dny, měla jsem ji na hlavě čtyři hodiny, takže musela vlasy obalit silně, a stejně mi ten šampon - a to není trvalá barva - na ty vlasy úplně v pohodě chytil.
Tak teď nevím, jak moc silně henna vlas obalí - když se říká, že po trvalé barvě se má počkat několik měsíců, než si člověk může dát hennu, a naopak...a já jsem to tam šoupla hned a všechno fungovalo...
Toť otázka. Question


Des, napíšeš mi značku šamponku a číslo? Smile Mrknu na něj, jsem stará zvědavka, jak jde o barvy Smile A pořídíš někdy tu fotečku, moc prosím? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Tak jsem zkusila jeden vyhlédnutý přeliv, mahagonový šampónek...
A zatím se mi pozdává, hodně se mi líbí.
Na ty tmavé vlasy mi chytil jako ještě o něco tmavší hnědá s trošku červeným nádechem, takže to vypadá hezky.
Ale až zas při prvním mytí hlavy polovinu barvy vymyju, tak Evil or Very Mad
Trošku mi uhladil to rozježené, drsné páčo, které jsem měla po henně.
A když jsem u henny - hennu jsem naposled zkoušela před 14 dny, měla jsem ji na hlavě čtyři hodiny, takže musela vlasy obalit silně, a stejně mi ten šampon - a to není trvalá barva - na ty vlasy úplně v pohodě chytil.
Tak teď nevím, jak moc silně henna vlas obalí - když se říká, že po trvalé barvě se má počkat několik měsíců, než si člověk může dát hennu, a naopak...a já jsem to tam šoupla hned a všechno fungovalo...
Toť otázka. Question


Des, napíšeš mi značku šamponku a číslo? Smile Mrknu na něj, jsem stará zvědavka, jak jde o barvy Smile A pořídíš někdy tu fotečku, moc prosím? Smile



Jasně, ten šampon byl nakonec obyč palettko, ale jiný jsem nesehnala - dneska jsem měla "barvicí náladu" Very Happy a nic lepšího nebylo v mém dosahu, ale ani trochu mi to neva, protože to dopadlo dobře.
Byl to mahagon odstín 217, normální přeliv. A slušně mi uhladil vlasy.

Teď malý edit k předch. příspěvku - tu hennu jsem neměla před čtrnácti dny, ale před týdnem. Celkem zírám, jak dobře mi to chytlo, čekala jsem, že henna bude vlas chránit líp, když jsem ji předtím používala tak často...
A vono nic Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Tak jsem zkusila jeden vyhlédnutý přeliv, mahagonový šampónek...
A zatím se mi pozdává, hodně se mi líbí.
Na ty tmavé vlasy mi chytil jako ještě o něco tmavší hnědá s trošku červeným nádechem, takže to vypadá hezky.
Ale až zas při prvním mytí hlavy polovinu barvy vymyju, tak Evil or Very Mad
Trošku mi uhladil to rozježené, drsné páčo, které jsem měla po henně.
A když jsem u henny - hennu jsem naposled zkoušela před 14 dny, měla jsem ji na hlavě čtyři hodiny, takže musela vlasy obalit silně, a stejně mi ten šampon - a to není trvalá barva - na ty vlasy úplně v pohodě chytil.
Tak teď nevím, jak moc silně henna vlas obalí - když se říká, že po trvalé barvě se má počkat několik měsíců, než si člověk může dát hennu, a naopak...a já jsem to tam šoupla hned a všechno fungovalo...
Toť otázka. Question


Tak on se ten přeliv nedostává do vlasu, ale jen na vlas, takže henna může dobře chránit a chycení barvy to neovlivní. To spíš poznáš podle toho, jak rychle se ti vymyje..

Des, napíšeš mi značku šamponku a číslo? Smile Mrknu na něj, jsem stará zvědavka, jak jde o barvy Smile A pořídíš někdy tu fotečku, moc prosím? Smile



Jasně, ten šampon byl nakonec obyč palettko, ale jiný jsem nesehnala - dneska jsem měla "barvicí náladu" Very Happy a nic lepšího nebylo v mém dosahu, ale ani trochu mi to neva, protože to dopadlo dobře.
Byl to mahagon odstín 217, normální přeliv. A slušně mi uhladil vlasy.

Teď malý edit k předch. příspěvku - tu hennu jsem neměla před čtrnácti dny, ale před týdnem. Celkem zírám, jak dobře mi to chytlo, čekala jsem, že henna bude vlas chránit líp, když jsem ji předtím používala tak často...
A vono nic Very Happy


Ona ta henna může dobře chránit, ale protože přeliv vlas jen obalí a nedostává se dovnitř, tak to, jak moc henna chrání, nepoznáš na výsledku, ale spíš na tom, jak rychle se vymyje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

A teď koukám na ten mahagonovej šampon - ty jo, to je dost pěkná barva!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
A teď koukám na ten mahagonovej šampon - ty jo, to je dost pěkná barva!


Teď jen aby, herdek, vydržela Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.