Přelivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8505106f8a4d11d3cbe5dc5082c938b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

sama s prelivy a jejich naslednym vymyvanim nemam prazadnou zkusenost, ale moc me zaujalo kdyz v clanko o tom jak se zbavit prelivu na prozeny.cz byl i tip s vymyvani savem, ktery zabral Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 7:35 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
sama s prelivy a jejich naslednym vymyvanim nemam prazadnou zkusenost, ale moc me zaujalo kdyz v clanko o tom jak se zbavit prelivu na prozeny.cz byl i tip s vymyvani savem, ktery zabral Very Happy

savo na hlavu? Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

To mě taky jednou napadlo, ale hned jsem to zavrhla Smile říkám si, abych pak neskončila s bílou lebkou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 12:08 pm    Předmět: Citovat

To je ten článek?
Mě tam spíš zaujala horká voda, to nezní tak destruktivně jak Savo Very Happy
Anebo ocet. To jsou dobré tipy na vymývání, to tu snad ještě nikdy nepadlo. Fajn! Very Happy
http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/pece-o-vlasy/7826-jak-se-rychle-zbavit-prelivu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

ano tenhle to je. taky jsem si rikala ze ta voda ci ocet je asi lepsi, protoze u toho sava by mel byt spise podnadpis- jak se zbavit hlavy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

...aneb holá leb snadno a rychle Mr. Green
Já jsem dneska stála v obchodě a paní za mnou nějak házela tím svým nákupem na pás a ohodila mě octem, asi špatně dovřeným, chrstlo mi to na ruku a do vlasů, z vlasů to zdá se vyprchalo, takže by to ani po nějakém větším namočení do octa a vymytí nemuselo jít cítit. Jenom nechápu, jak může ocet vymýt něco z vlasu, když právě přelívání octem ten vlas uzavírá...dělá se to pro lesk Question Ale musí na tom něco být, když to někomu pomohlo povolit barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 5:23 pm    Předmět: Citovat

tak je tam 8% kys. octova tak jakozto kyselina by...no at se radeji ozve nejaky chemik Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

Mylsíte, že na hennované vlasy chytne přeliv? Chtěla bych se vrátit ke své původní barvě (špinavá blond, v létě byla taková medová). Teď mám vlasy rezaté po henně... Taky že bych přebarvila to rezatý a už nechala odrůst... Co myslíte, chytne to? A jaký přeliv - Casting nebo šampon Palette? Nebo ještě něco jiného, co vlasy nezničí?!? Děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Přeliv na nahennované vlasy chytne, ale asi jen tmavší odstín. A rychleji se smývá, teda aspoň u mě se smýval.
Jenže světlý přeliv na rezavé vlasy barvu moc nezmění, spíš vůbec, na to je podle mě příliš slabý. Myslím že to nemá cenu.
Kdybys chtěla tmavý odstín, tak ten by ti asi chytil, třeba hnědá, ale blond..to nevím, myslím že spíš ne, navíc ne moc intenzivní přeliv. Může tu zrz ztlumit, ale bude se vymývat a stejně časem odejde.
Zkus to nechat co nejvíce vymýt, nějak drasticky bych se toho nezbavovala. Záleží taky kolikrát jsi hennu použila, jakou značku a jak sytě ti to chytilo. Smile spíš bych to nechala co nejvíc vymýt a teprve po delší době ten přeliv zkusila, aby ztlumil tu zbylou zrz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

No, hennovala jsem víckrát - hennou z prodejbylin.cz... A vymývá se mi strašně rychle do takové dost ošklivé oranžové, tak nevím, naposledy jsem hennila před měsícem a půl, tak nevím... Tmavší přeliv nechci (s tím mám své zkušenosti - ze světle hnědé skoro černá, neslušelo mi to a nechci něco, kde by byly moc vidět odrosty)No, ještě se rozmyslím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.