Přelivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03dab89a094d2eb88a729c766abbbffeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Holky,jak dlouho necháváte přeliv od henny na vlasech?na krabičce je 5-45 minut,co myslíte,můžu ho nechat déle?jak dlouho ho necháváte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Myslíš přeliv od hennecolor? Já bych ho určitě nenechávala dýl, přeci jen to spíš klasický přeliv než henna, takže by to mohl, hlavně na pokožce, udělat neplechu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 3:07 pm    Předmět: Citovat

Najde se tu někdo, kdo se nechává barvit přelivem u kadeřnice? Jak dlouho vám přeliv vydrží? Já chodím na Richesse od Lorealu, barvím na černohnědo a poslední dobou to mám po dvou týdnech vymyté. Na domácí barvení už si moc netroufám, protože mi ty přelivy přijdou dost drastické a černé odstíny se šíleně zažírají. Na druhou stranu je mi líto vyhazovat 1500,- za barvu, která mi po pár umytích sleze. A teď babo raď....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Najde se tu někdo, kdo se nechává barvit přelivem u kadeřnice? Jak dlouho vám přeliv vydrží? Já chodím na Richesse od Lorealu, barvím na černohnědo a poslední dobou to mám po dvou týdnech vymyté. Na domácí barvení už si moc netroufám, protože mi ty přelivy přijdou dost drastické a černé odstíny se šíleně zažírají. Na druhou stranu je mi líto vyhazovat 1500,- za barvu, která mi po pár umytích sleze. A teď babo raď....


byla sem dvakrát na tmavě hnědé.. po 2 týdnech pryč (a měl to být silný přeliv, značku nevím), stálo mě to 600,- a prd.. barvím se sama Castingem a je to.. vydrží, za 130,- na 6 týdnů nejméně (pokud není léto a nejsem blonďatá, aby byly odrosty.. ) vlasy neničí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 5:34 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Najde se tu někdo, kdo se nechává barvit přelivem u kadeřnice? Jak dlouho vám přeliv vydrží? Já chodím na Richesse od Lorealu, barvím na černohnědo a poslední dobou to mám po dvou týdnech vymyté. Na domácí barvení už si moc netroufám, protože mi ty přelivy přijdou dost drastické a černé odstíny se šíleně zažírají. Na druhou stranu je mi líto vyhazovat 1500,- za barvu, která mi po pár umytích sleze. A teď babo raď....


Na mých vlasech měl přeliv od kadeřnice podobný účinek jako permanentní barva, vymýval se šíleně pomalu, vždycky byly vidět odrosty. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 8:01 pm    Předmět: Citovat

Mám podobnou zkušenost jako SilkyJane a ostatní... Chodila jsem se barvit docela dlouho na tmavěhnědou až postupně k černé přelivem od Goldwellu a vydrželo to pěkné asi tak ty dva týdny a potom nic moc. Raději Casting - podle mě kvalitnější, vydrží mnohem mnohem déle a super cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 9:39 pm    Předmět: Citovat

Já mám Casting taky ráda, akorát bohužel nemá tu hlubokou tmavě hnědou:( Ebenová je na mě moc černá a po třech aplikacích už se z délek nevymývá, a když jsem zkusila smíchat ebenovou s kaštanem, házelo to měděný odlesky. Ivet, nevzpomeneš si na značku toho přelivu, co ti tak pěkně držel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 10:14 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Ivet, nevzpomeneš si na značku toho přelivu, co ti tak pěkně držel?


Londa. Mně se zase naopak Casting vymyl hned. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 10:23 pm    Předmět: Citovat

Díky. Na tu už v kadeřnictvích nenarazíš. Btw. On se ten hnědočernej Casting vyrábí, ale v ČR ho stáhli z prodeje. Na zahraničních fórech čtu, jaká je to krásná sytá barva. Chjo.

Naposledy upravil koloušák dne čt březen 10, 2011 12:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 12:45 pm    Předmět: Citovat

Holky, poraďte. Ptala jsem se už ve vláknu Castingu, ale nějak to prošumělo bez povšimnutí. Když přelivujete, fláknete to hned na celý vlasy anebo dle návodu nejdřív na odrosty a ve finále do délek? Nechci, aby se mi černá zažrala navěky, ale zároveň to chci mít sjednocený Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.