Henna Lush
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 149, 150, 151  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e9c9bf8218290c7f8950df277ad72856Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 6:59 pm    Předmět: Henna Lush Citovat

citace:
Tak tuhle stránku jsem radši neměla vidět. Zrovna potřebuju šetřit Sad co jsi Marianno všechno vyzkoušela? A nevíš jaký je rozdíl mezi tím tuhým šamponem a šampukem? A není ta kosmetika k sehnání někde v obchodě nebo jen na internetu? A ta henna taky vůbec nevypadá špatně... Kdybych věděla, že mně po ní vlasy fakt ztmavnou, tak do ní jdu, ale těch peněz chcou za ni celkem dost...


Vyzkoušela jsem toho dost, no a platí co už tu někdo psal, že chce vyzkoušet, co Ti bude vyhovovat, každý má vlasy jiné... Rozdíl mezi těmi dvěma jsem pozorovala pouze v tom, že šampuk se mi lépe nanášel a více pěnil, ale to může záležet jen na tom konkrétním druhu a nemusí platit obecně. Myslím, že obchody jsou pouze v Praze, já chodím do toho co je u staromáku.Bývá tam hrozně milá blonďatá slovenka, ta poradí..Jinak doporučuju skočit si tam pro jejich Lush-times, tam jsou všechny produkty dopodrobna a neskutečně lákavě popsané. Smile

ps: ta henna-já používám červenou a je supr. Chtěj za ní tolik, protože tam není jen henna, ale další věci, jako např. bambucké máslo...(ale jinak mám podobný problém, taky bych tam zkoupila všechno, a ne jen na vlasy, ale peněz se nedostává.. Crying or Very sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 9:37 am    Předmět: Re: Lush Citovat

Marianna napsal:
citace:
Tak tuhle stránku jsem radši neměla vidět. Zrovna potřebuju šetřit Sad co jsi Marianno všechno vyzkoušela? A nevíš jaký je rozdíl mezi tím tuhým šamponem a šampukem? A není ta kosmetika k sehnání někde v obchodě nebo jen na internetu? A ta henna taky vůbec nevypadá špatně... Kdybych věděla, že mně po ní vlasy fakt ztmavnou, tak do ní jdu, ale těch peněz chcou za ni celkem dost...


Vyzkoušela jsem toho dost, no a platí co už tu někdo psal, že chce vyzkoušet, co Ti bude vyhovovat, každý má vlasy jiné... Rozdíl mezi těmi dvěma jsem pozorovala pouze v tom, že šampuk se mi lépe nanášel a více pěnil, ale to může záležet jen na tom konkrétním druhu a nemusí platit obecně. Myslím, že obchody jsou pouze v Praze, já chodím do toho co je u staromáku.Bývá tam hrozně milá blonďatá slovenka, ta poradí..Jinak doporučuju skočit si tam pro jejich Lush-times, tam jsou všechny produkty dopodrobna a neskutečně lákavě popsané. Smile

ps: ta henna-já používám červenou a je supr. Chtěj za ní tolik, protože tam není jen henna, ale další věci, jako např. bambucké máslo...(ale jinak mám podobný problém, taky bych tam zkoupila všechno, a ne jen na vlasy, ale peněz se nedostává.. Crying or Very sad )



Tak jsem neodolala a objednala si Hennu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štípková
21-40
21-40


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.....hele a ta henna od lush je prášková???? Nebo jaká?? Sad Je toho 325 g, já kupuju od hennecolor a tý je 100g, to by ta cena vyšla tak nastejno...prosím prosím objasněte mi to někdo Shocked díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

štípková napsal:
Ahoj.....hele a ta henna od lush je prášková???? Nebo jaká?? Sad Je toho 325 g, já kupuju od hennecolor a tý je 100g, to by ta cena vyšla tak nastejno...prosím prosím objasněte mi to někdo Shocked díky


Je to taková tvrdá tabulka, od který "odpižláš", kolik potřebuješ, smícháš s vroucí vodou a tím dostaneš tu pastu, stejnou, jako u henny práškové.

Znovu silně doporučuji jejich Lush Times (jakýsi katalog v podobě novin), vše je tam podrobně popsáno a vysvětleno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sara66
8-20
8-20


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

ahoj, a zkoušeli jste někdo hennu od lush?láká mě ta CaCa Brun...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

sara66 napsal:
ahoj, a zkoušeli jste někdo hennu od lush?láká mě ta CaCa Brun...




Já vyzkoušela kaštanovou. Dobře se vymývala a vlasy mají hezkou hnědou barvu s výrazným zrzavým odstínem na slunci. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika
8-20
8-20


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 5:53 am    Předmět: Logona Citovat

Sencho kde bereš ty údaje prosím tě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sencha
21-40
21-40


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 6:32 am    Předmět: Re: Logona Citovat

Monika napsal:
Sencho kde bereš ty údaje prosím tě?


http://www.qmagazin.cz/index.php
do vyhledávače "henna logona" je to ze srpna 2006
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika
8-20
8-20


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 6:43 am    Předmět: Henna Citovat

Díky projdu si to. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Takže ta od lush je taky zdravotně závadná??? Shocked Shocked Shocked
Já ji používám už tak rok...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 149, 150, 151  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.