AS Haircare z Schleckeru
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd777cd61297fab98f0e7134df045990Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 6:13 pm    Předmět: AS Haircare z Schleckeru Citovat

Byla jsem po dlouuuhé době v drogérii Schlecker a objevila jsem tam jejich značku AS Haircare. Mají plno výrobků a měli i tři bio šampony. Zelený (pečující) s olivou a zeleným čajem, fialový (objemový) s hruškou a černým rybízem a tmavě červený (pro lesk) růže a ibišek. Mají je v 500 ml a stojí 40 Kč (obyčšampony mají 300 ml a stojí 35 Kč), takže co Laughing ...neodolala jsem a ten zelený koupila-no za ty prachy se to přeci musí vyzkoušet. Mají psáno, že jsou bez silikonů a co jsem mrkla na složení, tak je tam sice methylparaben, ale uveden jako poslední (pro zájemce můžu složení vypsat). Vyzkouším pravděpodobně zítra, takže pak můžu podat bližší reference.

Mají i různé stylingové přípravky, cenově asi jako Balea-nemáte nikdo zkušenosti??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peťucha
8-20
8-20


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

Taky jsem tam na ty šampony narazila, koupila ten s růží. Líbilo se mi složení, neni tam SLS ani SLES, bez silikonů....super. Při mytí jsem byla nadšená, bála jsem se, že možná bude málo pěnit nebo vysoušet jako některé přírodní. Stačí ho dát málo, vůbes nevysušuje, zdá se, že dobře hydratuje, prostě jsem tak spokojená, že já blázen jsem si šla koupit ještě ten s olivou. Takže pro mě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

500 ml šamponu za 40 korun v bio kvalitě? Jestli to není překlep a nemělo tam být 400, tak to asi moc bio nebude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

Jestli je v tom methylparaben, tak to nemá s BIO moc společného, ale jako normální šetrný šampon s výtažkama to může být fajn a jdu pro něj Very Happy
Chtěla bych zkusit ten na objem, asi s hruškou, doufám že ho budou mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
500 ml šamponu za 40 korun v bio kvalitě? Jestli to není překlep a nemělo tam být 400, tak to asi moc bio nebude...



Není to překlep, je FAKT za čtyřicet. Složení a zkušenost s prvním mytím napíšu odpo nebo zítra, teď jsem v práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

Tak už mám ten fialový na objem -KDOULE a RYBÍZ - na jemné vlasy bez objemu. Večer ho vyzkouším Very Happy

tady je složení Arrow

Aqua, coco-glucoside, sodium coco-sulfate, glycerin. sodium chloride, hydrolyzed wheat protein, ribes nigrum fruit extract, pyrus cydonia fruit extract, glyceryl oleate, C13-13 alkyl lactate, parfum, alcohol, citric acid, sodium benzoate, potassium sorbate, phenoxyethanol, methylparaben.

Takže to složení vypadá až na maličkosti celkem přírodně....teď jen doufám že to nebude něco jak alverde a nebudu z toho mít lupy. Večer uvidím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 1:56 pm    Předmět: Citovat

Vy myslíte tuto řadu: a nebo nějakou jinou?
Protože tenhle je fialový na objem, ovšem složení je na webu popsaný úplně jiný než písala Dés...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

Ne ne Very Happy

Ta má flaška je celá bílá a má fialovo- zelenou etiketku a fialový vršek. Je to velká flaška, větší než ty prohnuté malé lahvičky, jak jsi Barthez dala obrázek.
Já jsem ten bio šampon zezačátku nemohla ve Schleckerovi najít, on nebyl normálně v regálu, ale v takovém drátěném nevímco- asi vozíku? Stál u zatáčky té chodbičky, pod cedulí 39,90.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

Hmm aha, tak to budu muset omknout Smile Jak se přesně jmenuje? Třeba to půjde vygooglit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:06 pm    Předmět: Citovat

Volume BIO shampoo
quince a red currant

značka AS haircare - schlecker Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.