Marion tónovací šampon
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c81272b4a7047d16dd274cca458c724Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kristy.g
0-7
0-7


Založen: 25.8.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 11:10 pm    Předmět: Marion tónovací šampon Citovat

Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti s tónovacím šamponem Marion? Zajímá mě, jak tento šampon chytá na světle hnědých vlasech a jak dlouho na vlasech vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2012 11:02 am    Předmět: Citovat

jaj, tenhle jsem měla na hlavě ve všech barvách Laughing ale asi někdy před sedmi lety, tak už si moc nepamatuju, jak chytal, ale červené a zrzavé odstíny mi na světlých vlasech držely docela dlouho i přes denní mytí a přesto, že se říká že červená jde rychle dolů. Ale taky jsem barvil každé 2-3 týdny, tak nevím, třebas tu bude někdo fundovanější Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ty červené a zrzavé drží dobře i na světle až středně hnědých vlasech.
Je to celkem šikovná věc, tyhle tonováky. Neobsahuje to ani peroxid, ani amoniak, vlasy to nenaruší, jen obalí. Mají vydržet 4 až 8 umytí, ale řekla bych, že ty červené drží i více. I fialová Smile to vím jenom z doslechu, ale možná někdy, až se hecnu, zkusím.
Tak jednorázově na nějakou akci se to hodí. Asi bych to nedoporučila úplným blondýnám, tam by se to nevymylo, ale jinak je to dobré, hezky to osvěží barvu.
A jsou podle mě mnohem lepší než ty pytlíčkové barevné šampony od Palette, mají i hezčí barevnou škálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 1:16 pm    Předmět: Citovat

A opravdu je to šetrný? Už leta chci zkusit zrzavou barvu. Hennu neplánuju, protože bych pak musela řešit odrosty a co kdyby mi to neslušelo, že... Cool
A jak by mi to chytlo na středně hnědé vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Mám středně hnědý vlasy a ještě k tomu popelavě myší, takže jsem asi ideální na odpověď Very Happy Chytne ti hodně odlesk, ale bude to vidět i normálně, prostě ti to ty vlasy natónuje. Ale světlejší je mít nebudeš, pokud máš středně hnědý... Že by to bylo tak výrazně jako slečně na obrázku, to se bát nemusíš. Taky jsem kdysi hodně používala právě tyhle Marion, když jsem nechtěla ty trvalejší přelivy nebo barvy. Palette pytlíčky mě nenadchly ani barvama ani celkově... po těchhle se i dobře rozčesávaj vlasy a neničí je to ani trošku. Měla jsem to někdy na hlavě i dýl než maximální dobu co doporučujou. Vydrží daleko víc než jen 8 umytí, minimálně odlesky i několik měsíců, ale myslím že odrostů se bát nemusíš, mě teda nikdy nějak nebyl vidět.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 4:57 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Mám středně hnědý vlasy a ještě k tomu popelavě myší, takže jsem asi ideální na odpověď Very Happy Chytne ti hodně odlesk, ale bude to vidět i normálně, prostě ti to ty vlasy natónuje. Ale světlejší je mít nebudeš, pokud máš středně hnědý... Že by to bylo tak výrazně jako slečně na obrázku, to se bát nemusíš. Taky jsem kdysi hodně používala právě tyhle Marion, když jsem nechtěla ty trvalejší přelivy nebo barvy. Palette pytlíčky mě nenadchly ani barvama ani celkově... po těchhle se i dobře rozčesávaj vlasy a neničí je to ani trošku. Měla jsem to někdy na hlavě i dýl než maximální dobu co doporučujou. Vydrží daleko víc než jen 8 umytí, minimálně odlesky i několik měsíců, ale myslím že odrostů se bát nemusíš, mě teda nikdy nějak nebyl vidět.


Jé, děkuju za radu! Teď jsem četla vlákno o barvicích šamponech Palette a začala jsem se bát Rolling Eyes . Už mě strach přešel, protože máš zřejmě dost podobné vlasy- já mám jemné, ale celkem husté, rovné, co plihnou. A chci z nich vytáhnout sytější barvu. Vkládám obrázek, kvůli tomu, jaký výsledek by se mi líbil...

Moje barva cca v galerii, jakou bych si měla koupit? Granátové jablko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 5:27 pm    Předmět: Citovat

Nějak takhle by ti moh chytnout i ten tizian Smile ono je to přes 10 let co jsem ty Mariony používala, tak fakt nevím přesnej odstín Smile Ale když se ti nebude líbit, necháš ho vymýt a pak dáš jinej Smile Popravdě dívám se na netu na odstíny a nevidím moc rozdíl mezi mědí, tizianem a granátovým jablkem Smile Zkus a uvidíš Smile
Vlasy mám právě dost jemný, rovný, ale prej jich mám celkem dost. Plihnou mě už za pár hodin po umytí a celkem se mi i mastěj - musím mýt tak obden ted v létě. Možná ty vlasy máme extrémně podobný Twisted Evil Přesně takovou barvu bych měla přirozeně, kdybych se nebarvila, i struktura a sluneční vyšisování odpovídá Smile
I co se týče nevýraznosti obočí (četla jsem tvůj dotaz v poradně) je to to samý...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 5:56 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Vkládám obrázek, kvůli tomu, jaký výsledek by se mi líbil...
Já, vím, že to není k tématu a nijak neradím, ale ACH, to je nádherné, takovou barvu bych chtěla Embarassed Ono by toho šlo v podstatě celkem dobře dosáhnout i hennou... (Jooo, kdybych to bývala před těmi pěti lety, kdy jsem s hennou začínala, tušila, že to bude tak tmavnout Sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 9:26 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Nějak takhle by ti moh chytnout i ten tizian Smile ono je to přes 10 let co jsem ty Mariony používala, tak fakt nevím přesnej odstín Smile Ale když se ti nebude líbit, necháš ho vymýt a pak dáš jinej Smile Popravdě dívám se na netu na odstíny a nevidím moc rozdíl mezi mědí, tizianem a granátovým jablkem Smile Zkus a uvidíš Smile
Vlasy mám právě dost jemný, rovný, ale prej jich mám celkem dost. Plihnou mě už za pár hodin po umytí a celkem se mi i mastěj - musím mýt tak obden ted v létě. Možná ty vlasy máme extrémně podobný Twisted Evil Přesně takovou barvu bych měla přirozeně, kdybych se nebarvila, i struktura a sluneční vyšisování odpovídá Smile
I co se týče nevýraznosti obočí (četla jsem tvůj dotaz v poradně) je to to samý...


Přesně! Smile Asi jsem právě v tobě objevila vlasového konzultanta. (mimochodem, nezkoušela jsi šampony od Balei? Nevím který. Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Ten tizian by na to mohl stačit.
Použila jsem ho před nějakou dobou, výsledek byl tedy trochu zářivější - taková fakt červenorezavá, řekla bych že to bude sytější než na fotce ( mě přišlo, že to barví hrozně moc) Embarassed nechala jsem ho na hlavě asi 45 minut.
Jinak granátové jablko bych asi už nepoužila, podle mě půjde dost do červena.
A jak dosáhnout tohoto odstínu hennou, to bych ráda, klidně trochu tmavší. Zdá se mi že dobrá by byla henna z dm, barví nejsvětleji.
Ale ať to tu nezamořím diskusí o henně, tak třeba poraďte v příslušném vláknu, jak na co nejsvětlejší a ne-tmavnoucí hennu Smile

Z těch šamponů mám doma ještě fialový, ale zatím chybí odvaha a mám strach že by se ty odlesky nevymyly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.