Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=759133723095303a7499cf96bfd39fb3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 10:14 am    Předmět: Citovat

Já jsem tuto značku prozkoumala a přišla mi opravdu hodně zajímavá. Mj. jsem u nich asi našla náhradu za původní ajurvédský šampon Planet Pure z Biosféry. Mají něco podobného, složení se v některých položkách shoduje, něco má jiného a navíc, ale co je hlavní - vyzkoušela jsem a přijde mi dost dobrý! Vlasy jsou po něm nádherně lesklé a hebké. Ještě uvidím, co to udělá po vícero použitích, ale zatím jsem moc spokojená.
Jinak musím taky zmínit, že mají opravdu moc dobrý přístup a perfektní komunikaci, bezproblémové a rychlé doručení, tak doufám, že jim to vydrží, protože se k nim určitě ještě vrátím, fakt mě jejich nabídka zaujala.

(A taky bych se přimlouvala za změnu názvu vlákna na něco obecnějšího.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 5:53 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Já jsem tuto značku prozkoumala a přišla mi opravdu hodně zajímavá. Mj. jsem u nich asi našla náhradu za původní ajurvédský šampon Planet Pure z Biosféry. Mají něco podobného, složení se v některých položkách shoduje, něco má jiného a navíc, ale co je hlavní - vyzkoušela jsem a přijde mi dost dobrý! Vlasy jsou po něm nádherně lesklé a hebké. Ještě uvidím, co to udělá po vícero použitích, ale zatím jsem moc spokojená.
Jinak musím taky zmínit, že mají opravdu moc dobrý přístup a perfektní komunikaci, bezproblémové a rychlé doručení, tak doufám, že jim to vydrží, protože se k nim určitě ještě vrátím, fakt mě jejich nabídka zaujala.

(A taky bych se přimlouvala za změnu názvu vlákna na něco obecnějšího.)




a prosímtě připravovala sis to podle návodu? nebo klasicky jak starý ayurvéďák?
To vaření mě dost odrazuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Klarusa napsal:
Já jsem tuto značku prozkoumala a přišla mi opravdu hodně zajímavá. Mj. jsem u nich asi našla náhradu za původní ajurvédský šampon Planet Pure z Biosféry. Mají něco podobného, složení se v některých položkách shoduje, něco má jiného a navíc, ale co je hlavní - vyzkoušela jsem a přijde mi dost dobrý! Vlasy jsou po něm nádherně lesklé a hebké. Ještě uvidím, co to udělá po vícero použitích, ale zatím jsem moc spokojená.
Jinak musím taky zmínit, že mají opravdu moc dobrý přístup a perfektní komunikaci, bezproblémové a rychlé doručení, tak doufám, že jim to vydrží, protože se k nim určitě ještě vrátím, fakt mě jejich nabídka zaujala.

(A taky bych se přimlouvala za změnu názvu vlákna na něco obecnějšího.)




a prosímtě připravovala sis to podle návodu? nebo klasicky jak starý ayurvéďák?
To vaření mě dost odrazuje


Ne, nevařila jsem, to bych ohrála Laughing Připravovala jsem to podobně jako ten Planet Pure, jenom trošku hustší (méně vody). A nechávala jsem to na hlavě delší dobu, starý ajurvéďák jsem vždycky napěnila a v podstatě hned spláchla, toto mi moc nepění, tak to aspoň nechávám působit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 10:23 pm    Předmět: Citovat

super, díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 9:05 am    Předmět: Citovat

Jo, a má to takovou zvlášntí vůni, on i ten Planet Pure voněl tak zajímavě, tento voní zas ještě trošku jinak - a docela to i na vlasech vydrží, aspoň první den po umytí.

Mě hodně lákají i ty jejich klasické šampony, až doplácám, co mám doma teď, asi si nějaký pořídím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:15 am    Předmět: Citovat

Samozrejmě jsem to nevydržela a vyzkoušela jsem bylinný šampon - moje první zkušenost s nějakým ayurvédským šamponem.
Připravila jsem si toho asi hodně, ale já jsem zvyklá namatlat toho na hlavu moc. Takže jsem dala 3 lžíce, zalila horkou vodou, uplácala kaši a počkala až vychladne. pak jsem to naňahňala do mokrých vlasů, hlavně k hlavě a trochu do délky, ale nic ke konečkům a tak 10-15 minut jsem to tam měla. Když jsem to smývala, tak to byl hustý bordel Smile až jsem si říkala, jestli to vlasy trochu neobarví, ale nic nevidím.

Dneska objem parádní jako už dlouho ne, vlásky heboučké, konce nejsou přesušené a kůže spokojená. Myslím, že u tohoto šamponu zůstanu, jen musím vyřešit to dávkování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Tři lžíce? Já si dávám čtyři-pět lžiček čajových a říkám, si, jak jsem se s tím rozšoupla Laughing Ale já to hodně ředím, jak jsem zvyklá od starého ajurvéďáku, a jenom tak letmo kydám přímo na hlavu, na zbytek vlasů jenom, co steče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:33 am    Předmět: Citovat

no začátečník - furt tam je blok, že mi přece tenhle prach nemůže umýt hlavu, navíc to nepění. Já měla konzistenci jak kaši nebo jako lávovku.
Ale teď když vím, že to funguje, tak budu zkoušet ubírat.

a to mám vlasy oproti tobě třetinový Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 11:50 am    Předmět: Citovat

Tak já si to potom ještě jednou umývám normálním šamponem, protože jenom jednou tohle, to by mi fakt nestačilo. Navíc ať to oplachuju sebelíp, vždycky mi ve vlasech nějaké částečky toho šamponu zůstanou, takže to fakt potřebuje vzít ještě něčím jiným.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 9:07 pm    Předmět: šampony Citovat

ahojky, z této kosmetiky již použivám hodně věcí -ajuverdák, pletovou masku neem, a všechny barvy snad Very Happy a mýdla..
No ale mám doma i šampon alma v tekutém stavu a kondicionér shikakei a teda vlasy vypadají fajn, ale mě po všem. No nýbrž šampon asi má nějakou agresivní látku nebo mám alergii -stekl mi na rameno a měla jsem tam červený flek a tak jsem to zkusila znovu a opět po pár minutách flek. po pár hodinác to zmizlo, a také moc nevoní tak hodně omamně. a Kondiconér krásně voní, ale vlasy nejdou učesat, tak použivám ještě obyč chemický bez silikonů aby vlasy nebyli přesušené.. tot vše, krásný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.