Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=85d707edffe9e487e7987d551ad14e49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Verca78
8-20
8-20


Založen: 27.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2015 2:40 pm    Předmět: Citovat

Tak podelim sa aj ja o svoje skusenosti s kozmetikou khadi. Vyse dvoch mesiacov pouzivam olej Vitalita raz za tyzden a nechavam ho posobit celu noc. Rano si vlasy umyvam samponom amla a musim povedat ze moje vlasy za cely zivot nevyzerali tak uzasne ako po tejto kombinacii. Su nadherne leskle ako z reklamy a posobia husto co ja potrebujem pretoze mam jemne a riedke vlasy. Dokonca si mozem nechat vlasy aj rozpustene co dosial nebolo pri mojich vlasoch mozne:) Cize mozem len doporucit. Vyskusala som aj praskovy sampon z viacerych bylin ale tam mi zjavne nejaka zlozka nevyhovuje a vlasy vyzeraju po umyti trosku zatazene. nabuduce vyskusam kupit praskovy sampon len z jednej byliny a uvidim... Ale musim skonstatovat ze po vyskusani kozmetiky khadi mi skoro vobec nepadaju ziadne vlasy. pri uyvani vo vani mam tak do 5 vlasov predtym sa to dalo ratat na desiatky a tak isto na zemi v kupelni ich je vzdy len par a to som predtym zbierala vlasy ze som mohla vytvarat parochne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2015 8:19 pm    Předmět: Citovat

pro mě khádí směs bylin šampon super jednička, ještě nikdy jsem neměla tak krásné vlasy aj kokosák mi to vymylo Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 7:04 am    Předmět: Citovat

To mám radost za poslední příspěvek od krasotkamoja Smile Zrovna včera jsem si jej objednala, takže jen co přijde, šupnu ho na vlasy a doufám, že budu stejně tak spokojená. S práškovým šamponem budu mít premiéru.

Jinak bych chtěla ještě vychválit šampon AMLA. Za mě je mnohem lepší než Růže, jednak má pro můj nos mnohem lepší vůni, takovou příjemnou kytičkovou, a ty vlasy jsou zkrátka jak ze žurnálu. Dokonce už vím, co je to mít pružné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 7:34 am    Předmět: Citovat

To ja mam ten neem . Ale nejsem si nim uplne jista . Minule se mi zdaly vlasy po nem vysusene tak dnes zkusim znovu a pak pisnu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 11:17 am    Předmět: Citovat

krasotkamoja napsal:
To ja mam ten neem . Ale nejsem si nim uplne jista . Minule se mi zdaly vlasy po nem vysusene tak dnes zkusim znovu a pak pisnu


Takže teď nevím, jestli jsem to dobře pochopila, ale s tím šamponem prášek ze směsi bylin zkušenosti nemáš? Omlouvám se předem za mou natvrdlost, jsem už přepracovaná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 1:29 pm    Předmět: Citovat

e.Fee napsal:
krasotkamoja napsal:
To ja mam ten neem . Ale nejsem si nim uplne jista . Minule se mi zdaly vlasy po nem vysusene tak dnes zkusim znovu a pak pisnu


Takže teď nevím, jestli jsem to dobře pochopila, ale s tím šamponem prášek ze směsi bylin zkušenosti nemáš? Omlouvám se předem za mou natvrdlost, jsem už přepracovaná Very Happy

nene mámám, myslím ten šampon sypký směs bylin, ten je pro mě super. ale psala si že máš tu amlu , tuším teda tu tekutou verzi , no a já mám ten tekutý neem a ten teda na poprvé mi moc nic moc nesed vysušil. a ted si ty zase mě navnasila na ten tekutý šampon amla- Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2015 6:56 am    Předmět: Citovat

krasotkamoja napsal:
e.Fee napsal:
krasotkamoja napsal:
To ja mam ten neem . Ale nejsem si nim uplne jista . Minule se mi zdaly vlasy po nem vysusene tak dnes zkusim znovu a pak pisnu


Takže teď nevím, jestli jsem to dobře pochopila, ale s tím šamponem prášek ze směsi bylin zkušenosti nemáš? Omlouvám se předem za mou natvrdlost, jsem už přepracovaná Very Happy

nene mámám, myslím ten šampon sypký směs bylin, ten je pro mě super. ale psala si že máš tu amlu , tuším teda tu tekutou verzi , no a já mám ten tekutý neem a ten teda na poprvé mi moc nic moc nesed vysušil. a ted si ty zase mě navnasila na ten tekutý šampon amla- Razz



Mě osobně nikdy nesedly šampony, které byly výlučně na lupy, ať už Lavera na lupy, z lékárny, tak vždycky to byla pro vlasy katastrofa, těch se už snažím vyvarovat. Nechci tě však nijak lákat, ale včera večer jsem si myla podruhé Amlou a vlasy jsou snad ještě lesklejší než prvně a na dotek takové krásně jemné (zvlášť u hlavy, kde mám vlasy dotčené pouze přírodou), přitom neztratily nic na objemu. Prostě pecka! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2015 10:11 am    Předmět: Citovat

no já jdu zase poreferovat o tom neem šamponu, před vlasomytím si dělám olejové ábaly tak sem šla vymít, šlo to až na podruhé, a byl to kokos což teda koukám kokos jde celkem dobře vymít i na poprvé ale chem šamponem, je možné že přírodní to tak fest na poprvé nezvládnou, no potom jsem měla divný pocit ty mokre vlasy po umití byly jak kdyby jsem je polila peroxidem, nevím takové lepkavé natahující se zaškudlané , nysrala sem se když se to vyděla, hm a jak to uschlo tak se tváří jako kdybych si na ně nasypala zlato a nic lepšího v životě neměly jak toto Laughing . takže za mě i neem super zatím, ale nejradši bych ty mé škůty odstřelila někdy ,protože nevědí co chtějí a pokaždé se tváří jinak a většinou když to je po mytí mokré a vypadá to že to bude stát po uschnutí za prd , tak to právě stojí za to. Až budou penízky objednám ale i amlu at můžu posoudit stejně budu objednávat ten bylynej zázrak Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krasotkamoja
21-40
21-40


Založen: 1.12.2015
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

ještě jedna otázka , zkoueli jste někdo oba ty oleje od khádí , vitalita či amla, který se vám zdál lepší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2016 9:41 am    Předmět: khadi prasek ze smesi bylin Citovat

Ahoj, mate nekdo zkusennosti s khadi praskem se smesi bylin? Aktualne pouzivam tuhe sampony, ale mam pocit, ze mi vlasy moc odmasti a tim se zese driv zmasti. Rozhodne mi to neprodlouzilo dobu myti, jak jsem si prala. Pokud by tohle oddalilo myti aspon o jeden den (casem, tim ze byse pokozka tak neodmastovala...), byla bych spokojena. Navic se mi libi slozeni prasku, i kdyz myti s nim se asi budelehce podobat zapaseni s hennou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.