Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc62fbeb3e3b35a241fb0ca0b7083e8cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Verca78
8-20
8-20


Založen: 27.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2016 9:08 am    Předmět: Citovat

Ahoj. Ja pouzivam raz tyzden ten praskovy sampon z bylin od Khadi. Ale nemozem povedat ze by sa mi myci interval predlzil.Ale vlasy mam po nom vzdusne a s objemom a uz som si zvykla aj na tu orientalnu vonu po ktorej mi potom vonaju vlasy:) Len chvilku mi trvalo kym som nasal sposob ako ho pouzivat, lebo v navode bolo mat ho aspon pol hodinu na vlasoch. Tento sposob som vyskusala asi tri krat ale vlasy vyzerali mastne a zatazane. Potom som skusila ho nechat iba minutku a splachnut a tento sposob mi zostal az doteraz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2016 11:23 am    Předmět: Citovat

Je,tak na tu vuni jsem tedy zvedava. Od khadi jsem zkousela hennu a ta byla skvela, ta smes bylin me moc laka -uz jen proto, ze obsahuje jen bylinky a nic vic. Po tuhych samponech me ted svrbi hlava a navic moji trochu ekologicke dusicce vadi naprosto neekologicka vyroba Na OH ( u nas v Cechach za pomoci rtuti ), a toto se pak musi pridat do mydla aby bylo tuhe....takze asi vyzkousim....
A jak dlouho ti pak vydrzi vlasy do dalsiho myti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verca78
8-20
8-20


Založen: 27.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2016 7:16 am    Předmět: Citovat

Tak ta vona je cisto orientalna a citim ju z vlasov cely den. Ja si umyvam vlasy kazdy druhy den, ale tie sampony striedam. Viac sa mi zatial nepodarilo vydrzat ale v mojom pripade uz aj to je record.:)Ja popri tychto bylinkach pouzivam este sampon amla od khadi a orechovu travu s ktorymi som tiez velmi spokojna. Je pravda ze zatial som neskusala dvakrat po sebe si umyvat vlasy tymi praskovymi bylinkami takze neviem ako by to vplyvalo na vlasy. A pozor na pridavanie vody do toho lebo staci malo, aspon mne sa to tak zda oproto lavovke kde musim davat dvakrat viac tej vody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2016 7:25 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušeno Smile Umyla jsem vlasy po 4 dnech, takže byly už docela mastné a jsem překvapená, že se ta mastnota smyla. Nejsou tak nadýchané jako to dělaly tuhé šampony, spíš bych řekla, že naomak jemnější. Zase oproti tuháčům nemám vlasy jednu suchou koudel. Uvidím co to udělá zítra, jestli se hned nezmastí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 6:51 am    Předmět: Citovat

Tak i treti den to vypada dobre. Nasla jsemi eshopy, kde se daji ruzne prasky koupit zvlast a levneji a namichat si svoji smes (shikakai, aritha, amla, neem....), takto mozna priste zkusim, khadije super, ale je trochu drazsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verca78
8-20
8-20


Založen: 27.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:16 am    Předmět: Citovat

Tak to je super ze si spokojna:) Ono je to prance tie praskove sampony ale myslim ze to stoji za to a robi to vlasom dobre. Ja musim skusit tiez predlzovat interval medzi umyvaniami. Ja som skusala este samostatne shikakai ako sampon ale ten nerobil dobre mojim vlasom napriek tomu ze som ho pouzivala rovnako ako tu zmes byliniek. Ale mne robi dobre amla ktora je aj v tej zmesi tak pri tej zostavam:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:43 am    Předmět: Citovat

Koukni na stranky www.repraha.cz - je to eshop maji tam shikakai, amlu, neem, tulsi, airithu - ta smes by se dala namichat - bylo by ji vice a za mene penez....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragita
21-40
21-40


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2016 7:12 pm    Předmět: Citovat

Verca78 napsal:
Ahoj. Ja pouzivam raz tyzden ten praskovy sampon z bylin od Khadi. Ale nemozem povedat ze by sa mi myci interval predlzil.Ale vlasy mam po nom vzdusne a s objemom a uz som si zvykla aj na tu orientalnu vonu po ktorej mi potom vonaju vlasy:) Len chvilku mi trvalo kym som nasal sposob ako ho pouzivat, lebo v navode bolo mat ho aspon pol hodinu na vlasoch. Tento sposob som vyskusala asi tri krat ale vlasy vyzerali mastne a zatazane. Potom som skusila ho nechat iba minutku a splachnut a tento sposob mi zostal az doteraz .


Díky ta tip. Mám ten práškový šampon doma. Použila jsem ho jen jednou, protože jsem po něm měla těžké, mastné vlasy - druhý den už byly hebké, ale bez objemu . zkusím to tedy nechat na hlavě jen chvíli.

Jinak používám jejich růžový šampon, ibiškový a hennu amla/jatropha už cca 5 let. Skvělá henna a šampony mi vždycky barvu rozzáří, že mi pak někdo blízký řekne - máš krásnou barvu Very Happy < i když je to třeba půl roku od celobarvení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 9:46 am    Předmět: Amla Citovat

Já jsem zkoušela ten tekutý šampon Amla, vlásky hebký, lesklý... Ale objem se nějak nekonal. Confused Asi je to tím, že jsem zvyklá na "afro", které mi dělá lávová zem. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

koupila jsem si šampon od khadí - oranžovej, s ořechovou trávou, předtím jsem měla fialovej s ibiškem tušim.
No mám ho asi třetí týden a občas cítím na pokožce hlavy takové jakoby pálení. Myslela jsem, že by to mohla být reakce na masku. Tu jsem si koupila novou spolu s tim šamponem. Ale maska to nebude, dala jsem si teď Shikakai a je to furt stejné. (leda by mi vadilo Sante i Shikakai, což mi příjde jako nepravděpodobné)
Je možný, že by to byla alergická reakce na nějakou složku z toho šamponu? Podezřívám tu ořechovou trávu. Mám alergii na některé ořechy, ale že by mi to vadilo i takhle v šamponu v malém množství? navíc nějaká tráva, ne ten plod. Máte s tím zkušenosti?
Teď nevím jestli se vrátit zpátky k tomu ibišku, nebo zkusit něco jiného. Potřebovala bych to pálení trošku utišit Confused tak se bojím testovat něco jiného
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.