Stříhat?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6433d893235c3a703d5e3d9a2e022d39Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zizi
0-7
0-7


Založen: 2.7.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 2:59 pm    Předmět: Stříhat? Citovat

Mám vlasy dlouhé asi do půlky zad, což je docela super,jsou hebké, nezkrotné, ale mám problém s tím, že mám některé vlasy rozdvojené a taky s tím, že mi docela hodně vypadávají...Mám sice vlasy docela husté, takže to není poznat, ale stejně každý den vyndávat z hřebene chomáček vlasů, mě dost děsí.. Nevím, co s tím mám dělat zkoušela jsem různé šampony, masky, několikrát jsem se nechala ostříhat, ale zatím jsem nenašla dobrou kadeřnici, buď mě špatně sestříhala, nebo mě ostříhala moc, nebo křivě... Shocked Potřebuji poradit, co mám se svými vlasy udělat, jak je učesat(jak je zkrotit), ale to si tady najdu, jak udělat aby se nerozdvojovali a nevypadávali Sad [/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 3:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile

Na rozdvojené a zlamané konečky jedině nůžky. Jinak se to šíří dál po vlasu. Bohužel. Stačí si najít vhodnou kadeřnici/kamarádku/tetu... která je ochotná ustříhnout 1-2cm. Smile

Na padání vlasů nemá stříhání vliv. Šapony se dají použít jako dobrý doplněk, ale s padáním taky moc nenadělají. Příčina bává vnitřní. A co je uvnitř těla se stěží řeší na jeho povrchu. Chce to dodržovat pitný režim, mít pestrou stravu, hodně ovoce a zeleniny. Nedržet drastické redukční diety. Zkusit třeba nějaké vtamíny, či navštívit kožní lékařku a nechat si udělat krevní testy Wink

Pokud pak rostou zdravé, pevné a hydratované vlasy, zpravidla se omezí i třepení Smile

Edit: Proti lámání si můžeš vyrobit třeba domácí masky (olivový olej, med, jofurt....) ty drogerijní bohužel většinou za mnoho nestojí Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 7:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

S tim padanim vlasu a "chomackem" v kartaci: vezmi si, ze cim jsou vlasy delsi, tim je to vice materialu a i pet vlasu pak vypada jako pulka skalpu (je to tam cele pokroucene mezi tema stetinkama a vypada to hur nez to ve skutecnosti je. 100 vlasu denne pri cesani a 300 pri myti je povazovano za normu Smile Plus minus nejaky ten vlasek Smile

A na konecky (po zastrihnuti) jsou nejlepsi oleje (pro mne osobne bezsilikonovy kondicioner, kdyz si ho v dlani smicham s troskou oleje a necham pusobit). Vlasy pak nejsou vysusene, jsou pruzne a "nacucane" a tim padem se i mene lamou (ackoliv 100% omezit lamani a trepeni nepujde nikdy, vlas ma svoji zivotnost a s tim bohuzel moc nenadelame Sad )

A ten centimetr/dva jednou za pul roku (po zbaveni se rozsklebenych vidli) bohate na udrzbu staci Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.