EMO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f3bc3753791e38979a998fe95ee7084Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Tak já už jsem asi opravdu stará, tyhle věci už nějak nepobírám.


Laughing Laughing Laughing a já teda mluvim ze záhrobí!! Shocked Prej stará Wink
Ale jinak, je to fakt příšerná móda, ale kdo chce kam, pomozme mu tam. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Chaluzska napsal:
Tak já už jsem asi opravdu stará, tyhle věci už nějak nepobírám.


Laughing Laughing Laughing a já teda mluvim ze záhrobí!! Shocked Prej stará Wink
Ale jinak, je to fakt příšerná móda, ale kdo chce kam, pomozme mu tam. Evil or Very Mad


Laughing
to by mě zajímalo, co se dneska těm mladejm tak příšernýho děje, že musí být takoví pesimisti a tvářit se smutně a vyhledávat takový chmurný obrázky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Uááá... to jsou tedy věci Shocked

Fairy napsal:
Jediné, co mi připadá trošku rozumné na tomto "stylu" je to dávání pocitů najevo.

Nojo, jenže v tomto případě to zní docela samoúčelně.
1) Chci patřit do tohohle stylu. 2) Co je k tomu třeba? Dávat najevo pocity? Dobrá, to zvládnu. 3) Jaké pocity to mají být? Smutek, depresivno? Růžová a černá? Jasně, to bude snadné, vždyť mi tam i popsali, jak to mám udělat. 4) Výborně, podmínky splněny, dávám najevo city, jsem tedy Emo jak vyšitý. 5) Sakra, ale jakto, že u toho nic necítím??!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:23 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že to nějak souvisí s tím citovým zmatkem v dospívání. Když si vzpomenu na sebe, byla jsem samá gotická povídka a milovala jsem film Interview s upírem. Udělal na mě tehdy obrovský dojem tou atmosférou tragična. Člověk se prostě tak nějak nevyzná sám v sobě, má pocit, že ani ostatní ho nechápou, tak do smutku je to nejkratší cesta. Jenže takoví mladí lidé jsou i strašně snadno zranitelní. Teprve hodnotí sami sebe podle reakcí okolí, a když ty jsou moc tvrdé, cítí se být k ničemu.
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
To mi připomíná takový ten styl jako má ta německá rádoby kapela Tokio Hotel...brrrr...


... jojo, EMO - holky základní školou povinné, černé oblečky plné lebek, černě podmalované oči, černé stíny, černý lak na nehtech - je možné splést si je s metalistkami , ale EMO děvčata poslouchají právě ten Tokio Hotel .A v jejich řeči se hodně objevují zdrobnělinky (srdíčko, milášek, pusinka...). Předpokládám, že jak rychle tenhle styl nastoupil, rychle i ustoupí a na jeho místo nastoupí něco mnohem modernějšího Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
:lol:to by mě zajímalo, co se dneska těm mladejm tak příšernýho děje, že musí být takoví pesimisti a tvářit se smutně a vyhledávat takový chmurný obrázky Rolling Eyes


To bylo přeci vždycky, jenom se to různě projevovalo Wink Třeba v 19. století romantismus, Utrpení mladého Werthera, Na větrné Hůrce, K.H.Mácha...všichni romantici chodili v černých pláštích a širácích, dělali vandry do přírody, aby tam prožívali rozervané stavy svých rozervaných niter, tvořili rozervané romány a rozervané obrazy, občas nějaká ta sebevraždka...Nešťastná láska k rozervaným krasavicím s melancholickými výrazy, které umíraly na souchotiny...mystické vytržení a obliba různých obskurních kultů...vždyť je to skoro to samé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

Jojo, je to tak! Celý žánr gotického románu a povídky je o tomto! A proto je také dodnes tak oblíbený Wink . PS: Ilonko, já na doma nosím metalácká trička někdy ještě teď. Klídek, vždyť o nic nejde Wink .
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Laughing
to by mě zajímalo, co se dneska těm mladejm tak příšernýho děje, že musí být takoví pesimisti a tvářit se smutně a vyhledávat takový chmurný obrázky Rolling Eyes


...nic - částečně je to provokace, částečně touha odlišit se od dospělých.Ale některé prostřednictvím svých blogů fakt volají o pomoc - dcera mi ukazovala nějakou slečnu, která tam popisovala, jak se poškozuje -řeže, pálí... pokud je to pravda, potřebovala by odbornou pomoc Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:05 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
...nic - částečně je to provokace, částečně touha odlišit se od dospělých.Ale některé prostřednictvím svých blogů fakt volají o pomoc - dcera mi ukazovala nějakou slečnu, která tam popisovala, jak se poškozuje -řeže, pálí... pokud je to pravda, potřebovala by odbornou pomoc Exclamation


O tom sebepoškozování byl nedávno článek v Reflexu. netušila jsem, že něco takového existuje! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
...nic - částečně je to provokace, částečně touha odlišit se od dospělých.Ale některé prostřednictvím svých blogů fakt volají o pomoc - dcera mi ukazovala nějakou slečnu, která tam popisovala, jak se poškozuje -řeže, pálí... pokud je to pravda, potřebovala by odbornou pomoc Exclamation


S tímto souhlasím. TAké jsem takové blogy viděla. A dost oprávněné nářky mladých na jejich rodiče apod. Tím se ovšem vracíme k rodině - pokud mají rodiče problémy sami se sebou, působí je i svým dětem. A mnohdy závažnější, než by si byli ochotni vůbec přiznat. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.