Odstávka teplé vody
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6557ce3076387580c3ffc5a746b704dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 8:11 pm    Předmět: Odstávka teplé vody Citovat

Dotaz na všechny bojlerem neopatřené: jak řešíte každoroční odstávku teplé vody? Předpokládám že se tady nenajde asi nikdo, kdo se těch 5 dní nemyje Laughing a nejspíš asi všichni na mytí nádobí i na umytí sebe sama a vlasů ohříváte vodu na sporáku v kastrolech, ale já mám tady z toho vždycky úplně panickou hrůzu, že se někdo opaří (z toho mám fakt fobii), tak radši vždycky co to jde zatnu zuby a hecnu to v té ledové Sad tak jsem se chtěla zeptat, jestli čirou náhodou nemá někdo nějakou vychytanou vychytávku Embarassed Bohužel bydlíme v paneláku, tak nic jako zahradní sprcha nepřipadá v úvahu Confused Večer se chodíme sprchovat k mamce do nemocnice, tak mají bojler, ale co ráno a během dne, že Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 8:29 pm    Předmět: Citovat

No ono je nutnu tu ohřátou vodu první naředit na nižší teplotu. Navíc v tědlech vedrech jí stačí ohřát jen trošku, klidně i ve varné konvici a do vany naředit a část nechat v kýbli na spláchnutí Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 10:01 am    Předmět: Citovat

Dvakrát denně se umyju žínkou u lavoru a když je nutné větší koupání, pozvu se k někomu, komu voda teče. A vlasy to těch pár dní bez mytí taky přežijí, na poslední den se to dá řešit třeba i šátkem.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 10:13 am    Předmět: Citovat

No já to furt řeším tou studenou, stejně je horko, a trochu ohřáté si donesu v kýblu. Vlasy mi jdou umýt s více šamponem i ve studené, pět dní bez mytí a nezůstal by mi na hlavě ani vlas, už druhý den mi z hlavy kape olej při každém prudším pohybu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

Jak pravil Bob v knize Vejce a já- "na to stačí helma plná vody" (pokud se ještě dobře pamatuji)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 9:07 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
Jak pravil Bob v knize Vejce a já- "na to stačí helma plná vody" (pokud se ještě dobře pamatuji)

OT: Voe, chlap, který četl Vejce a já a nestydí se za to... Ty se mi zamlouváš čím dál tím víc Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 9:54 pm    Předmět: Citovat

já přelouskám všelico a zrovna "Vajco" byla celkem legrace ze života
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 9:56 am    Předmět: Citovat

Nám voda netekla včera vůbec, netekla od rána až do jedné hodiny do noci. Nikdo nevěděl proč a navíc to byla druhá odstávka běhěm měsíce... Příjemné v těhle vedrech, když se člověk nemá čeho napít a umýt se. Laughing Naštěstí přítel šel dřív z práce, tak koupil balení vody. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

hlásím úspěšné přežití dne a půl bez elektriky a teplé vody. Prostě klasika, voják se stará, voják má Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

To je dobré mať naozaj niekoho komu voda ide Smile ... Keď som bola v Ba, mala som kamošku čo bývala v inej časti mesta, stretávali sme sa v meste denne, takže keď nešla voda mne, stretnutia sa presunulo a namiesto centra sa šlo ku nej domov, bola som tam v podstate ten týždeň vkuse a domov chodila len spávať a keď nešla u nej, tak sme to urobili naopak. Ináč je to fakt dosť drsné keď niekto takto nemá známeho... alebo keby nebývam sama a bolo by to treba riešiť napr. pre celú rodinu a tak, to netuším, asi je to poriadne "o hubu".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.