jak udržet červenou(zrzavou) barvu?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fdb651b6e3a9c0f4626d17333c4414aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanife
8-20
8-20


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 8:28 pm    Předmět: jak udržet červenou(zrzavou) barvu? Citovat

ahojky, dá se nějak udržovat červená barvička? Mám takovou tmavou rezavou, nyní nabarvenou, chemicky. A vím že se vymývá, tak není nějaká finta?
napadlo mě třeba ... bezbarvá henna smíchaná s červenou paprikou, nebo vínem?
nebo máte jiný?

děkuji hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 8:51 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tak ten istý problém som riešila tiež Very Happy Neviem, aký typ vlasov síce máš, ale myslím že henna by bola najlepšia. Mne napríklad stále drží ryšavosť a stále je to pekné. S chemickou farbou sa to nedá ani porovnať. A nechceš skúsiť čistú hennu? Skôr ako začneš pridávať všetky prísady. Ja na to idem tiež postupne. Aj keď moja súčasná farba sa mi najviac páči z tej henny Very Happy Kdesi som na fóre čítala že henny sa nezbavíš..a je to pravda..mala som ju len 3x ale tá ryšavosť sa mojich vlasov chytila (asi preto že boli chemicky farbené (na červeno/ryšavo Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 8:56 pm    Předmět: Citovat

Jak pise Ildichan: S hennou parkrat nabarvis a pak uz ti od ni v 99% pripadu pomuzou jen nuzky, protoze se nikdy uplne nevymyje (muze vyblednout, dokonce temer uplne, ale na slunicku kdyz se budes pozorne divat, tak ten rozdil uvidis).

A henna chyta na vsechny vlasy, jen ta intenzita a svetlost zrz je zavisla na barve vlasu, ktera je pod hennou, takze blond: pozar v savane/semafor, tmavohneda: rysavy nadech Wink

Ale drzi a nepusti Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanife
8-20
8-20


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 6:36 am    Předmět: červená barva Citovat

právě henny se těžko zbavuje ... já jsem nyní měla hnědou hennu, akorát mi moc chytá a chytla mě moc tmavo než jsem chtěla. navícu mě je problém že douho nevydržím u jednoho odstínu. docela mě to štve, ale zatím je to tak. moc by se mi líbila červená henna, ale mám strach kdybych to třeba rok barvila hennou, tak bych to už z vlasů dost těžko dostávala.
asi bych zatím chtěla chemicky nabarvit u kadeřnice, protože jak jsem se zbavovala henny (vlasy byli po stahování tříbarevné), tak si netroufnu dát hennu, musím to nyní sjednotit. vypadá to hrozně. takže mám u kořínků zářivě zrz(tmavou až červenou, a délku vlasů spíše pořád dost tmavou.

právě bych chtěla něco na udržení barvy mezi barvením.

hanka



Ildichan napsal:
ahoj, tak ten istý problém som riešila tiež Very Happy Neviem, aký typ vlasov síce máš, ale myslím že henna by bola najlepšia. Mne napríklad stále drží ryšavosť a stále je to pekné. S chemickou farbou sa to nedá ani porovnať. A nechceš skúsiť čistú hennu? Skôr ako začneš pridávať všetky prísady. Ja na to idem tiež postupne. Aj keď moja súčasná farba sa mi najviac páči z tej henny Very Happy Kdesi som na fóre čítala že henny sa nezbavíš..a je to pravda..mala som ju len 3x ale tá ryšavosť sa mojich vlasov chytila (asi preto že boli chemicky farbené (na červeno/ryšavo Very Happy)
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 9:08 am    Předmět: Citovat

Tak na to bych také ráda znala odpověď. Henna časem tmavne takže ty vrstvy po víc jak půl roce budou tmavší než čerstvý odrost.
Zatím používám na oživení heřmánkový čaj po mytí přelít jím vlasy, pak třeba i citron a med před mytím. Tak se to krásně oživí do zrz kterou já chci. Very Happy ale jinak trvalé řešení to nevím, kdyby někdo věděl, tak budu ráda za radu jakoukoliv Rolling Eyes Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanife
8-20
8-20


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 9:51 am    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:
Tak na to bych také ráda znala odpověď. Henna časem tmavne takže ty vrstvy po víc jak půl roce budou tmavší než čerstvý odrost.
Zatím používám na oživení heřmánkový čaj po mytí přelít jím vlasy, pak třeba i citron a med před mytím. Tak se to krásně oživí do zrz kterou já chci. Very Happy ale jinak trvalé řešení to nevím, kdyby někdo věděl, tak budu ráda za radu jakoukoliv Rolling Eyes Cool


Dá se použit bezbarvá henna třeba jenom z dm, smíchaná třeba se šípkem nebo tou paprikou, či skořící ? když si barvím chemicky??
díky hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

hanife napsal:
REBELKAAAAAA napsal:
Tak na to bych také ráda znala odpověď. Henna časem tmavne takže ty vrstvy po víc jak půl roce budou tmavší než čerstvý odrost.
Zatím používám na oživení heřmánkový čaj po mytí přelít jím vlasy, pak třeba i citron a med před mytím. Tak se to krásně oživí do zrz kterou já chci. Very Happy ale jinak trvalé řešení to nevím, kdyby někdo věděl, tak budu ráda za radu jakoukoliv Rolling Eyes Cool


Dá se použit bezbarvá henna třeba jenom z dm, smíchaná třeba se šípkem nebo tou paprikou, či skořící ? když si barvím chemicky??
díky hanka

Já myslím, že určitě dá. Bezbarvá by měla vlas obalit a barva se tudíž míň vymývat. Já jsem to tak praktikovala na hnědou, ale ne moc dlouho, takže jsem nestihla vidět výsledky.
Jedině pokud bys měla třeba zesvětlený melírovaný vlasy tak bych dala pozor na zelenou, jinak by to mělo být v pohodě.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanife
8-20
8-20


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 10:17 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
hanife napsal:
REBELKAAAAAA napsal:
Tak na to bych také ráda znala odpověď. Henna časem tmavne takže ty vrstvy po víc jak půl roce budou tmavší než čerstvý odrost.
Zatím používám na oživení heřmánkový čaj po mytí přelít jím vlasy, pak třeba i citron a med před mytím. Tak se to krásně oživí do zrz kterou já chci. Very Happy ale jinak trvalé řešení to nevím, kdyby někdo věděl, tak budu ráda za radu jakoukoliv Rolling Eyes Cool


Dá se použit bezbarvá henna třeba jenom z dm, smíchaná třeba se šípkem nebo tou paprikou, či skořící ? když si barvím chemicky??
díky hanka

Já myslím, že určitě dá. Bezbarvá by měla vlas obalit a barva se tudíž míň vymývat. Já jsem to tak praktikovala na hnědou, ale ne moc dlouho, takže jsem nestihla vidět výsledky.
Jedině pokud bys měla třeba zesvětlený melírovaný vlasy tak bych dala pozor na zelenou, jinak by to mělo být v pohodě.



no právě, myslíš že tedy na tu červenou barvu by to nemělo udělat zelený odstín? melír nemám, ale když jsem si henovala červenou hennou, tak mě dřív připadlo že to má občas mírně nazelenalý odstín, ...trošku se toho právě bojím . i té bezbarvé. tak si právě ptám. nemám zkušenosti.
hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 10:35 am    Předmět: Citovat

Já také žádné praktické nemám, červenou jsem nikdy neměla, ale na střeně hnedých vlasech to žádný zelený odstín neudělalo. Nejlepší bude zkusi asi na pramínek a budeš mít největší jistotu.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanife
8-20
8-20


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Já také žádné praktické nemám, červenou jsem nikdy neměla, ale na střeně hnedých vlasech to žádný zelený odstín neudělalo. Nejlepší bude zkusi asi na pramínek a budeš mít největší jistotu.



jéééjda no jasně, že mě to nenapadlo Smile .....někdy stačí trknout Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.