jak udržet červenou(zrzavou) barvu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6e56b43547d141925dc084c122d3cdcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 12:11 am    Předmět: Citovat

díky za radu, ale s tou hennou to právě že jsem míchala hennu tak půl na půl s lawsonií. Ale tak přeci jen henna tmavne, si nemůžu pomoci. Jinak na červenou barvu by ta henna neplechu dělat neměla, to by se mělo dobře snášet. Smile Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 10:09 am    Předmět: Jak jsem udržela červenou já Citovat

Mě na chemicky obarvených vlasech červená taky moc dlouho nedržela ten ,, správný " odstín. Ale kamarádka mi doporučila šampon na barvené vlasy a ten barvu drží údajně déle a krásně ji oživ. Jedná se o GLISS KUR od zn. Schwarzkopf, COLOR PROTECT ŠAMPON - Ochrana barvy a lesk, je červený.

Naposledy upravil gab dne po březen 17, 2014 2:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Victooria
0-7
0-7


Založen: 28.12.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 4:50 pm    Předmět: ..něco málo ode mne.. Citovat

Já si barvím vlasy na červeno šamponem, přebarvuju to vždy jednou za 2 měsíce protože ta červená prostě nevydrží tak jako např. hnědá. Tyto 'divočejší' barvičky jsou výrazné a proto si více všímáme změny odstínu. Logicky když se jedná o šampon tak se barva vymívá, ale nikdy se nesmije úplně, jakmile se jednou na červeno obarvíte,už nikdy nebude barva vašich vlasů taková jaká byla. No, pokud někdo používá přímo barvu která 'jen' odrůstá tak se odstín mění hodně podle počasí- sluníčko se na vlasech vždycky podepíše. Taky voda ve které je obsažen chlór barvě moc nepřidá.. Doporučila bych asi vlasy moc nemastit kondicionérem a nějakými vlasovými pomocníky, jen kvalitní šampon na barvené vlasy, protože vlasy se do něj obalí a odstín by měl vydržet.. Nicméně, ať se snažíme sebevíc, barva nikdy nevydrží věčně, bohužel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 12:06 pm    Předmět: Citovat

Aktuálne riešim toto isté. Henna je super,vlasy posilní a všetko, ale ešte sa mi z nej nepodarilo vytrieskať červenú, vždy to bola viac menej oranžová... ktorej sa teda fakt nedá zbaviť Very Happy tak som musela prejsť na chemickú, ale tá sa teda vymýva veľmi rýchlo.. :-s
vraj pomaha opachovať ibištekovým čajom, ale odskúšané to nemám
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 6:04 pm    Předmět: Nebarevná henna jako fixace Citovat

Jak jsem pročítala vlákna o henně, hned mě zaujala. Ale červenou prostě miluju a nevzdám se jí nikdy!
Tak mě napdalo:
Obarvit si vlasy klasicky, tak jak to dělám teď - odbarvit + nabarvit červenými gelovými barvami + na konečky černý přeliv. Nakonec všechno přebarvit průhlednou/ bezbarvou hennou.
Jaký na to máte názor? Já jsem s hennou nikdy do stiku nepřišla a v podstatě o ní nic nevím. Ještě pročtu ,, hennová vlákna " a kdyžtak se ozvu, kdybych přišla na nějaký zázrak ohledně fixace červené barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 7:53 pm    Předmět: Re: Nebarevná henna jako fixace Citovat

gab napsal:
Jak jsem pročítala vlákna o henně, hned mě zaujala. Ale červenou prostě miluju a nevzdám se jí nikdy!
Tak mě napdalo:
Obarvit si vlasy klasicky, tak jak to dělám teď - odbarvit + nabarvit červenými gelovými barvami + na konečky černý přeliv. Nakonec všechno přebarvit průhlednou/ bezbarvou hennou.
Jaký na to máte názor? Já jsem s hennou nikdy do stiku nepřišla a v podstatě o ní nic nevím. Ještě pročtu ,, hennová vlákna " a kdyžtak se ozvu, kdybych přišla na nějaký zázrak ohledně fixace červené barvy.

Henna se těsně po barvení chemickýma barvama nedoporučuje... jsou známy případy zezelenání, ale třeba by bezbarvá nic špatnýho neudělala...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 8:04 pm    Předmět: Henna jako fixace červené Citovat

Mám na mysli buďto bezbarvou ,, hennu " ( cassiu, čistou! ) a nebo regenerační vlasový zábal/ masku z ,, henny " bez barvícího účinku. Na vláknu o bezbarvé henně jsem četla, že prý to do zelena odbrvené blondýně nechytlo - jedné sice ano, ale šlo to šamponem dolů. A žádné vedlejší účinky prý nespozorovali. Zkusím, uvidím. Snad nevyplešatím. Potom dám vědět, jak to dopadlo a jestli to tu naši červenou fixuje Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 9:17 pm    Předmět: Citovat

Aby ti pak ale na vlasy obalené hennou chytaly ty gelovky... to podle mě moc dlouho střídat nepůjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 8:49 am    Předmět: Červená + henna bezb. Citovat

Myslíte, že by ta bezbarvá henna gelovou barvu nezafixovala? Jako že by se červená ( gelovka ) pod hennou vymývala či bledla? Nemám v úmyslu barvy střídat, chci zůstat u červeno oranžové a chci, aby barva vydržela co nejdéle a abych vlasům trošku pomohla ( když jim škodím odbarvováním ) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 9:35 am    Předmět: Citovat

Bezbarva henna (cassia) se dost rychle vymyva v porovnani s tou "zrzavou" (lawsonii). Da se rict, ze do dvou tydnu se temer uplne vymyje.

Ale vyzkouset to samozrejme muzes Smile

Jen bacha, cassia se nema moc rada s peroxidem a hodne casto pak jde do zelena (nazelenaly odstin), tak bych to nejdriv zkusila na praminku vlasu nebo na vycesanem chumaci.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.