Rady pro muže co uvažuje o dlouhých vlasech
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c6f392c3223cb7c0414a8001709a59cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elrann
0-7
0-7


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:11 am    Předmět: Rady pro muže co uvažuje o dlouhých vlasech Citovat

Ahoj všem,

už několik měsíců přemýšlim o tom, že si nechám narůst dlouhé vlasy z důvodu velkého nadšení pro metal a také chci po 20 letech zkusit mít na hlavě něco nového protože doteď mám vlasy jen "normálně" krátké, ostříhané a uplně to ke mě asi nesedne nicméně se bojím, že jestliže si nechám narůst dlouhé vlasy tak to asi také nebude ono neboť nemám černou barvu vlasů ale takovou světle hnědou (někdo by možná řekl blond, nedokážu odhadnout).

Každopádně radši přejdu k otázkám abych se do toho zbytečně nezamotával.

První věc na kterou se chci zeptat je, co si myslíte (ženy i muži) o chlapech co mají hnědé/blond dlouhé vlasy? Samozřejmě chápu že je to těžké říct protože ke každému se hodí něco jiného, ale tak nějak s nadhledem bych ocenil nějaký váš názor.

No a hlavní otázka je, jak si mám nechat narůst dlouhé vlasy? Jistě, je toho plné fórum i plný google, ale jsou to víceméně rady jen pro ženy a já bych potřeboval spíše nějakou radu pro idiota, co ví o vlasech jen to že rostou a po pár měsících si dojde k holičce na ostříhání.
Respektive abych to upřesnil, pokud mám teď krátké vlasy, jak mám postupovat, prostě mám na určitou dobu přestat chodit k holičce nebo si to u ní mám nechat vždy po nějaké době "zarovnat"?



Jinak pardon za trochu větší haldu textu a z vašeho pohledu asi trochu hloupé otázky Smile

díky za případné rady názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:35 am    Předmět: Citovat

V prvom rade teda nechapem, kde si vzal, ze plavovlasi metalisti "nie su ono". Very Happy
Mam hodne dlhovlasych metlackych kamaratov a valna vacsina ma svetlohnede-spinavoblondate hrivy a vyzera to genialne. Aspon nejaky kontrast k tej cernote, mne sa to velmi paci. Wink
A pozri napr. na znamych hudobnikov - Marco z Nightwish, Mark z Epicy, Vortex z Dimmu Borgir, nas Dodo z Galadriel Smile, takmer vsetci clenovia Insomnium a milionpatsto dalsich... A aki su to chlapi! Twisted Evil

Vseobecne by som ti k rastu poradila akurat tak NESTRIHAT. Laughing
Neviem, ako dlhe vlasy mas teraz, ale kym sa nezacnu suchat o ramena a vsetko okolo, tak sa nezvyknu velmi stiepit. Cize pockat po ramena a potom tak raz za pol roka zdravotny 1-2cm zastrih, to tu funguje pre vacsinu ludi. Wink
Pre lepsi pocit mozno s prestavkami zobat nejaky vitaminovy komplex (zinok+vapnik+horcik) alebo podobne doplnky na posilnenie vlasov a nechtov.
No a kedze si chlap, tak niekde v kutiku duse pocitat aj s androgennou alopeciou ako pojde cas a pokial to uz bude aktualne, pouvazovat nad vodickami ako Biohar alebo Bioaquanol. Cim ta samozrejme nechcem strasit, ale tak stat sa moze cokolvek, ze ano. Rolling Eyes

Jeden naucny:
http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-jak-udelat-aby-vlasy-narostly.html

A pre inspiraciu:
http://dlouhevlasy.cz/dlouhovlasa-rutina/cesta-k-dlouhym-vlasum.html
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elrann
0-7
0-7


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:53 am    Předmět: Citovat

@Zlatushiq

Nemyslel jsem že plavovlasí metalisti nejsou ono, jen jsem nevěděl jak je berou ostatní. Přeci jen celebritě společnost toleruje ledacos i když je to sebehroznější. Jinak právě Marca z Nightwish mám jako vzor pro vlasy Smile

Jinak alopecie u mě zatím asi nehrozí, je mi 20 (i když chápu že to nemusí být jen věkem-dědičností).

Tak a teď mě teda holička delší dobu u sebe neuvidí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 6:11 am    Předmět: Citovat

Světlé vlasy jsou k černému oblečení nejkrásnější kontrast Smile
Nevím proč se někteří kluci co poslouchají metal barví natmavo (viděla jsem jich dost s odrostlou nabarvenou černou, vypadá to blbě a jejich přírodní barva byla mnohem hezčí).
Takže - světlé nebo hnědé vlasy - perfektní.

A jak píše Zlatushiq, prostě teď vlasy nějakou dobu nestříhej a ony dorostou. V těchto kratších délkách se moc nepoškozují, takže myslím, že nějaká speciální péče není potřeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 7:36 am    Předmět: Citovat

Holky už to napsaly všechno.
Taky mě překvapilo, jak někteří příznivci nového metalu berou vlasatou otázku. Kdo přišel na takový nesmysl, že metalák musí mít dlouhé vlasy pouze v tmavé barvě, to by mě zajímalo. Tenhle propodivný blud je příčinou toho, že se na koncertech pohybuje spousta strašáků, co si na hlavu doma v koupelně plácli tmavou barvu na světlé vlasy a vypadají hrozně. Fleky po nerovnoměrném nanesení, světlé odrosty vypadající z vetší vzdálenosti jako plešky, vlasy jsou našedlé bez lesku. A nejlepší jsou borci, co na hlavu plácnou tmavou barvu pro ženské, protože do těch se často dávají fialové nebo zrzavé odlesky. Takoví panáčci pak vypadají jako vlastní máma.

Ale abych to zkrátila, ty nezkracuj, kadeřníkům se vyhýbej, jinak ti všechno, co naroste, v rámci tzv. 'zastřižení' zase ustřihnou. Kadeřníci totiž vesměs nevědí, co to je dva centimetry. V jejich řeči je to kódované označení pro 'nakrátko'. Laughing Laughing

Hodně štěstí a vytrvalosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 8:02 am    Předmět: Citovat

Přidávám se, nechápu, proč si blonďáci barví vlasy na černo, aby vypadali metalověji, světlé vlasy jsou přece taky super a nijak to výslednému efektu neubírá.

A jinak tu asi bylo řečeno už vše. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 8:03 am    Předmět: Citovat

Nicole pozor, normálně jsem teď viděla jednoho metaldlouhovlasatce obarveného načerveno.
Byla to taková ta mahagonově červená a ač to zní hrozně a divně, tak mu to opravdu slušelo. Nechápu to. Ale byl to takový skotský typ, asi původně blond, se zapletenýma vousama na bradě k tomu.
Přemýšlela jsem když jsem se na něj dívala, jestli se mi to líbí nebo ne, jestli to k němu sedí, a musela jsem uznat, že sedí. Nepochybuju, že jeho původní blond by byla mnohem lepší. Ale i ta červená mu sedla. Škoda že nemám nějaký obrázek, aspoň trochu podobný.

Nicméně, to bylo odbočení od tématu Smile u mužů je nejlepší nikdy nebarvit, i šediny jim sluší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 8:28 am    Předmět: Citovat

Dlhe vlasy su na chlapovi super, nech su v akejkolvek prirodzenej farbe.. Twisted Evil hlavne nech su zdrave Smile len si to prosim ta nezafarbi na cierno... ak sa ti to nebude chciet previdelne dofarbovat, svetle odrasty pri ciernych vlasoch nebudu vyzerat dobre. Poznala som chalana ktory to tak mal a zdialky to vyzeralo ako keby mal vrsok hlavy plesaty.. no... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elrann
0-7
0-7


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 10:03 am    Předmět: Citovat

Kdepak, obarvování na černo mě vůbec nenapadlo. Sám pro sebe jsem si říkal, že buď si prostě nechám narůst dlouhé vlasy ve své přírodní barvě, nebo si nechám krátké.

Ale teď již jsem rozhodnut a nechám si je narůst Smile

Tak moc děkuju všem za rady a názory a držte palce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 10:05 am    Předmět: Citovat

Kdyžtak si přečti tady na hlavní stránce článek od Křivozuba, třeba ti to pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.