Rady pro muže co uvažuje o dlouhých vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7caf213acc79f14e6538f4eee9ba876fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elrann
0-7
0-7


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 10:09 am    Předmět: Citovat

@Housenka
Právě to čtu, díky za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:26 am    Předmět: Citovat

Ještě jeden článek k tématu Wink http://dlouhevlasy.cz/zivot/zacatky-muze-s-dlouhymi-vlasy.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:29 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Nicole pozor, normálně jsem teď viděla jednoho metaldlouhovlasatce obarveného načerveno.
Byla to taková ta mahagonově červená a ač to zní hrozně a divně, tak mu to opravdu slušelo. Nechápu to. Ale byl to takový skotský typ, asi původně blond, se zapletenýma vousama na bradě k tomu.
Přemýšlela jsem když jsem se na něj dívala, jestli se mi to líbí nebo ne, jestli to k němu sedí, a musela jsem uznat, že sedí. Nepochybuju, že jeho původní blond by byla mnohem lepší. Ale i ta červená mu sedla. Škoda že nemám nějaký obrázek, aspoň trochu podobný.

Nicméně, to bylo odbočení od tématu Smile u mužů je nejlepší nikdy nebarvit, i šediny jim sluší Smile

To by sa ti asi Michael Amott moc nelubil. Ked som bola na koncerte, svietil na tom podiu ako fakla, asi to mal cerstvo nafarbene. Laughing
Pre predstavu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

Já tady těmhle týpkům odpustím všechno, i linky na očích Embarassed a hlavě je to nejhezčí délka vlasů na mužích, přesně toto mi přijde úplně nejhezčí.
Barva, no...k nim to tak nějak patří, jsou to umělci. Spíš jde o hudbu než o vzhled.
Myslela jsem to tak, že na normálních klucích většinou ty barvy nevypadají dobře, v reálném životě, navíc když se moc nestarají o dobarvování, což oni se moc nestarají, odrosty do půl hlavy Smile
...i když jinak se barvy zbavit nelze, pokud nechtějí odbarvit nebo nakrátko, a to už jsou lepší dvoubarevné vlasy než odbarvený chlap Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

No to hej, tie odrasty vyzeraju strasne. Ako keby ich nenapadlo, ze to bude treba aj dofarbovat... Chlapi. Rolling Eyes Laughing
Ja sa ale asi pohybujem v pochybnych metlackych kruhoch, nikto zo znamych hlavu nafarbenu nema a ani na koncertoch som si ziadnych takychto "exotov" nevsimla, divne. Nie je to zatial moda len v CR a ku nam to pride buducu modnu sezonu? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 11:51 am    Předmět: Citovat

Já myslím že ne, díky bohu.
Jako znám jich pár, ti většinou vyzkoušeli černou (vypadalo to strašně) a tak to nechali odrůst. Jinak nikdo ze známých se nebarví (jen jeden si ty vlasy žehlí, ale to už je jiná diagnóza) Laughing jinak nic, všichni přírodní.
Právě ten s tou červenou hlavou mě zaujal, jak jsem ho popisovala v nějakém příspěvku výše, protože chlap obarvený načerveno je myslím zvláštní úkaz, a on měl ještě vlasy do pasu a tu bradku - tu asi barvil taky.
Přišlo mi to takové ojedinělé.
Ale za mě, se mi na těch metal klucích líbí nejvíc světle hnědé, a blonďaté vlasy, nejlíp tak pod ramena, do půlky zad. Je to strašně pěkné, navíc oni ty vlasy mají tak kvalitní ( když jsem teď pletla jednomu copánky tak on měl těch vlasů tolik!!! oproti mým třem chlupům). No jo, barvení. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Já myslím že ne, díky bohu.
Jako znám jich pár, ti většinou vyzkoušeli černou (vypadalo to strašně) a tak to nechali odrůst. Jinak nikdo ze známých se nebarví (jen jeden si ty vlasy žehlí, ale to už je jiná diagnóza) Laughing jinak nic, všichni přírodní.
Právě ten s tou červenou hlavou mě zaujal, jak jsem ho popisovala v nějakém příspěvku výše, protože chlap obarvený načerveno je myslím zvláštní úkaz, a on měl ještě vlasy do pasu a tu bradku - tu asi barvil taky.
Přišlo mi to takové ojedinělé.
Ale za mě, se mi na těch metal klucích líbí nejvíc světle hnědé, a blonďaté vlasy, nejlíp tak pod ramena, do půlky zad. Je to strašně pěkné, navíc oni ty vlasy mají tak kvalitní ( když jsem teď pletla jednomu copánky tak on měl těch vlasů tolik!!! oproti mým třem chlupům). No jo, barvení. Sad

Neboj, ja ani farbit nemusim a aj tak tam mam vlasov ze by jeden zaplakal. Wink
Inak s tou zehlickou si mi pripomenula... Este na strednej sme boli s nasou triedou na takom predskolskom "vitani" buducich studentov a kamaratka tam po rusnej noci do luftu zufalo prehodila "Baby, asi tu ziadna nemate zehlicku, co?", a z kuta sa ozval spoluziak "Ja mam, chces?"
Chudak, az do maturity sme si z neho robili prdel. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 5:00 pm    Předmět: Citovat

No, budiž dotyčných chlapcům útěchou, že dokonce ani ty zpomínané hvězdy na tom nejsou lépe. Tuomas a jeho fialovočerný přeliv z koupelny je na denním světle děs. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 6:35 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem neviděla chlapa s barvou na vlasy který by po obarvení vypadal líp než s vlastní barvou. Až si většina chlapů začne stěžovat na "myšinu" a vrhnou se na přebarvování, nastane pro mě konec světa Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 6:51 pm    Předmět: Re: Rady pro muže co uvažuje o dlouhých vlasech Citovat

Elrann napsal:
Ahoj všem,

už několik měsíců přemýšlim o tom, že si nechám narůst dlouhé vlasy z důvodu velkého nadšení pro metal a také chci po 20 letech zkusit mít na hlavě něco nového protože doteď mám vlasy jen "normálně" krátké, ostříhané a uplně to ke mě asi nesedne nicméně se bojím, že jestliže si nechám narůst dlouhé vlasy tak to asi také nebude ono neboť nemám černou barvu vlasů ale takovou světle hnědou (někdo by možná řekl blond, nedokážu odhadnout).

Každopádně radši přejdu k otázkám abych se do toho zbytečně nezamotával.

První věc na kterou se chci zeptat je, co si myslíte (ženy i muži) o chlapech co mají hnědé/blond dlouhé vlasy? Samozřejmě chápu že je to těžké říct protože ke každému se hodí něco jiného, ale tak nějak s nadhledem bych ocenil nějaký váš názor.

No a hlavní otázka je, jak si mám nechat narůst dlouhé vlasy? Jistě, je toho plné fórum i plný google, ale jsou to víceméně rady jen pro ženy a já bych potřeboval spíše nějakou radu pro idiota, co ví o vlasech jen to že rostou a po pár měsících si dojde k holičce na ostříhání.
Respektive abych to upřesnil, pokud mám teď krátké vlasy, jak mám postupovat, prostě mám na určitou dobu přestat chodit k holičce nebo si to u ní mám nechat vždy po nějaké době "zarovnat"?



Jinak pardon za trochu větší haldu textu a z vašeho pohledu asi trochu hloupé otázky Smile

díky za případné rady názory.


Dlouhý vlasy se mi na chlapech hodně líbí - vůbec nezáleží na barvě, na tom, jestli jsou vlnitý nebo rovný, jestli jsou na lopatky nebo do pasu, ale důležitý je, v jaký jsou formě a tady bych se přikláněla k tomu, vykašlat se na chemický barvení, nervat vlasy silou při česání (to se snažím odnaučit svýho vlasáče Smile ) a nezanedbávat (dva tejdny nemytá mastná hříva zrovna moc k pokoukání není).
Ze začátku to bude chtít hodně trpělivosti - z vlastní zkušenosti vím, jak mě vytáčelo takový to vlasový meziobdobí (v sedmý třídě jsem byla na ježka, pak jsem si to nechávala zase narůst delší), kdy mi vlasy věčně padaly do očí a nešly sepnout ani dát za uši. Ale když tohle vydržíš, párkrát do roka přistřihneš konečky a vlasy se doplazí do fáze, kdy půjde udělat culík, tak už se to dá.
Pořiď si dobrej hřeben, najdi si šampóny, který ti sednou (nejlíp bez silikonů) a pokud možno vlasy nefénuj ani nežehli. A když si nebudeš s něčím vědět rady, mrkni sem, je tu spousta super lidí, co rádi poradí, moře zajímavých článků a zkušeností, fotek, odkazů...
Každej typ vlasů sluší, když jsou zdravý a když se o ně dobře staráš, tak hodně trpělivosti a ať rostou!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.