Rady pro muže co uvažuje o dlouhých vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83f93c8ece05a6765dc6d9f47de309b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arneth
8-20
8-20


Založen: 5.5.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 1:23 pm    Předmět: Citovat

Vidim, že to co jsem chtěl napsat, už Yoko dokonale udělala za mě.

Přeju ti hodně štěstí a trpělivosti, tu budeš setsakramentsky potřebovat. Je dobře, že zas k nám jeden takovej přibude Cool A hlavně to nestříhej, i kdyby se ti hrozně chtělo a každej (včetně tebe samotného) by ti říkal, že to máš hrozný, vopelichaný a rozcuchaný a měl bys to ostříhat. Všechny strašný vlnky se časem urovnaj a pak se s tim můžeš chlubit. Timhle všim jsem si od osmnácti procházel a cca ve dvaceti měl pokoj. A pěknou hřívu, samozřejmě.

Tak metalu zdar Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elrann
0-7
0-7


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 2:06 pm    Předmět: Citovat

Dík za podporu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

To jsem rád, že k našemu velmi nečetnému druhu DV chlapů opět přibude někdo s podobným ražením. Very Happy
Je to nelehké rozhodnutí, ale věř mi, když přečkáš cca první půlrok až rok, tak ten výsledek bude rozhodně stát za to. Hlavně neměj tendenci si to měřit každé dva týdny, jestli to nějak povyrostlo. Laughing
Hodně zdaru, ještě jsem nepotkal chlapa, kterému by DV neslušely.
Jak už tady místní ženy řekly, nestříhat, dokud to nevyroste po ramena a pak jednou za půl roku zdravotní zástřih konečků. Když se budeš bát ke kadeřnici (já bych tam už vůbec nešel), tak je tu i článek o samozastřihování.

A když na tebe bude ten svět zlý a hnusný a bude po tobě chtít si ustřihnout vlasy, tak věř, že tu vždycky najdeš podporu. Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

Tak pokud to opravdu děláš z lásky k hudbě, tak ti věřím že to vydržíš a přečkáš ten nejhorší první rok.Znám kluky co si nechaly narůst dlouhý vlasy jen tak ze srandy.Jenže tenhle typ při první známce námahy (je to peklo co se týče starostí) to sundá protože k tomu nemá vztah...

Co se týče barvy, tak si myslím že máme stejnej odstín.Pokud nejsi zarytej Black Metalista, tak barva vlasů nehraje žádnou roli.Nehledě na to že těm vlasům jen ulehčíš, když je nebudeš barvit.

Co se týče péče, tak na tu tu jsou experti.Když jsem se sem dostal já, tak jsem taky hledal onen ,,Kámen mudrců,, ze kterýho bych si udělal elixír.Postupem času zjïstíš že starat se o vlasy neznamená co dělat, ale spíš co nedělat Smile
Já holičky nemám rád, takže se u nich zastavím jednou za 4-6 měsíců!

Pro nás metaláky je nejhorší ten první rok.Člověk má patku jako nějakej emo, potom helmu jako beatles, a nakonec aby si to stejně dal do čelenky jako beach-boy Very Happy.Co jsem udělal já špatně bylo to že jsem používal strašně moc gumičky (ty s tím železným spojovadlem) a defakto jsem si zničil přední prameny na který čekám ještě doteď...
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metalur
81-160
81-160


Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 8:02 pm    Předmět: Citovat

Většina už tu napsala většinu. Hlavně kecy ohledně toho že DV na chlapech jsou ženštilé apod. bez pardonu kokotiny, nech vletět jedním uchem dovnitř a druhým ven. Jak už tu zaznělo, pokud nejsi zaměřen hodně na black tak na co si černit vlasy Smile I brunet může být black metalista, v naší společnosti se na barvu vlasů nehraje, ale hlavně co máš v hlavě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elrann
0-7
0-7


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 8:57 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Vás po delší době, vlasy zatim rostou dobře (i když by mohli rychleji Very Happy), jen mám takovou otázku.

Jelikož často používám sluchátka (takové ty velké, ne jen pecky) abych nerušil sousedy při trénování na kytaru a vůbec obecně při práci s PC, tak se chci zeptat jestli to náhodou neškodí vlasům?
Mám totiž pocit, že jakmile mám na sobě ty sluchátka víc jak hodinu tak mě pak ještě dva dny svědí vršek hlavy a zdá se mi, že tam poslední dobou mám i míň vlasů. Jen vážně nevim jestli se mi to všechno jen zdá a je to jen v mojí mysli, nebo to je vážně tak a ty sluchátka těm vlasům moc nesvědčí. Co si o tom myslíte? Smile

Jen pro představu jsou to tyhle sluchátka: http://www.foto.ru/products/images/th/19538.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 11:02 pm    Předmět: Re: Rady pro muže co uvažuje o dlouhých vlasech Citovat

Elrann napsal:

První věc na kterou se chci zeptat je, co si myslíte (ženy i muži) o chlapech co mají hnědé/blond dlouhé vlasy?


Osobne dlhé vlasy na mužoch nemusím, sto ľudí-sto chutí, tým ťa nechcem nijako odhovárať.

Raz som myslím už do fóra písala, u nás v susedstve žije chlap, ktorý má nádherné blond, myslím že nefarbené vlasy po zadok. Brutálne mu to pristane hlavne v tej farbe, vyzerá ako z inej dimenzie keby prišiel Shocked

Vždy, keď som ho videla kočíkovať syna, som sa za ním otáčala a valila oči.

Takže držím palce aby si to vydržal, vlasy si nenič farbou pokiaľ nemusíš, keď podrastú hydratuj končeky a odolávaj pokušeniu ostrihať sa Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arneth
8-20
8-20


Založen: 5.5.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 11:47 pm    Předmět: Citovat

Elran: Myslim, že určitě ne Very Happy To by byl skoro každý metalista co přijde ze studia plešatý Very Happy Spíš jde o to, jestli ty sluchátka nejsou příliš zašpiněný, což může iritovat citlivou pokožku + jestli je nemáš moc utažený. Ale neboj, jestli ti neni 60 nebo nemáš plešatého tátu s dědou, tak to vydrží nějakou dobu.

Taky jsem si prošel dobou hypochondrie Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 11:55 pm    Předmět: Citovat

Tak ony se ty vlasy můžou pod tím tlustým pruhem prostě jenom zapařovat (tedy vlastně skalp, ne vlasy doslova). To je pak efekt čepice nebo helmy. Pod nimi se taky hlava paří a odnášejí to vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elrann
0-7
0-7


Založen: 17.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 3:25 pm    Předmět: Citovat

Jo tak děkuju za uklidnění, já jsem si myslel že to je jen "vlasová hypochondrie" protože nikdy předtím mi to nic podobného nedělalo a to jsem na sluchátka přešel již před X lety. Ale pak mě začalo napadat "co kdyby" a tak jsem se radši zeptal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.