Zdravé a krásné nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6967d6ad71f24e8ed0996e79a80459eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 9:30 pm    Předmět: Citovat

Tak to je zvlastni, ze ti nerostou ani tak, po vsech tech pripravcich.
Ja jsem premerila, a ted maji 2mm, od 4.1. Rada bych ti poradila, ale fakt netusim. Mozna je to jako s vlaskama, nekomu rostou 4cm za mesic, nekomu treba 1 nebo i pul, a o vic se nehnou. Ale chapu, ze to musi byt otravny, hlavne kdyz se nektery zlomi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 5:39 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Ja jsem premerila, a ted maji 2mm, od 4.1.

Shocked To je teda fofr... Laughing
No co uz, holt sa s tym ocividne budem muset zmierit. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 11:39 am    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Cherry7 napsal:
Ja jsem premerila, a ted maji 2mm, od 4.1.

Shocked To je teda fofr... Laughing
No co uz, holt sa s tym ocividne budem muset zmierit. Rolling Eyes


Prave me jeste napadlo, za zkousku nic nedas, krome par korunek, si zkusit potirat nehty i luzko kalciovou masti. Vapnik je dulezity pro nehty. Jen takova uvaha Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 10:24 am    Předmět: Citovat

Damy, vcera jsem prisla na neco dokonaleho pro nase nehtiky!

Hot Oil Manicure se to jmenuje.

Na ceskem internetu o tom nic moc neni, tak to zkuste pres google. Ja to vcera hned i vyzkousela a parada! Je to na trepici se a lamave nehty, tazke pokud to nekomu pomuze, dejte vedet Smile Moje nehty si chrochtaji Very Happy Pouzila jsem normalne olivovy olej (extrapanensky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 2:53 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Zlatushiq napsal:
Cherry7 napsal:
Ja jsem premerila, a ted maji 2mm, od 4.1.

Shocked To je teda fofr... Laughing
No co uz, holt sa s tym ocividne budem muset zmierit. Rolling Eyes


Prave me jeste napadlo, za zkousku nic nedas, krome par korunek, si zkusit potirat nehty i luzko kalciovou masti. Vapnik je dulezity pro nehty. Jen takova uvaha Smile

já nevím, ale myslím, že jakákoli vnější aplikace asi nebude mít vliv. tím nechci říct, že za zkoušku to nestojí Wink
ale ještě mě napadlo, když všechny ty potravinové doplňky nezabraly, jesti fakt není problém se vstřebáváním... a zkusit vyčistit tělo.. (psylium apod..) možná je to blbost. anebo jestli tam není nějaké blokování účinků... např. když beru železo, musím si hlídat mléčné výrobky, protože vápník snižuje jeho vstřebávání.. a naopak vit. C ho podporuje. tak něco v tom smyslu zkusit vypátrat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 5:31 pm    Předmět: Citovat

"Prevencia zaparenin. Osetrenie bradaviek." Hm... Laughing Podla popisu to znie skor na zadery a pripadne ohlodaniny, ale ak by som to videla niekde doma povalovat, preco nie. Celu novu tubu ale isto kupovat nebudem, tiez myslim ze to nema moc zmysel.
Rozhodne dakujem holky za vsetky mudre rady, poskusam, uvidim, vzdam sa. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 5:57 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
Cherry7 napsal:
Zlatushiq napsal:
Cherry7 napsal:
Ja jsem premerila, a ted maji 2mm, od 4.1.

Shocked To je teda fofr... Laughing
No co uz, holt sa s tym ocividne budem muset zmierit. Rolling Eyes


Prave me jeste napadlo, za zkousku nic nedas, krome par korunek, si zkusit potirat nehty i luzko kalciovou masti. Vapnik je dulezity pro nehty. Jen takova uvaha Smile

já nevím, ale myslím, že jakákoli vnější aplikace asi nebude mít vliv. tím nechci říct, že za zkoušku to nestojí Wink
ale ještě mě napadlo, když všechny ty potravinové doplňky nezabraly, jesti fakt není problém se vstřebáváním... a zkusit vyčistit tělo.. (psylium apod..) možná je to blbost. anebo jestli tam není nějaké blokování účinků... např. když beru železo, musím si hlídat mléčné výrobky, protože vápník snižuje jeho vstřebávání.. a naopak vit. C ho podporuje. tak něco v tom smyslu zkusit vypátrat....


Ano, souhlasim, je pravda, ze beru chlorellu dlouhodobe (vic nez rok a pul mozna), a ze treba i sumive zelezo z Rosmanna ma vitamin C a B12 dohromady, a Selen je taky plus A C E. Ja se moc nevyznam v tom, co s cim muzu nebo ne, jen jsem se informovala, jestli je mozne se Ceckem predavkovat Very Happy Dekuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 5:58 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
"Prevencia zaparenin. Osetrenie bradaviek." Hm... Laughing Podla popisu to znie skor na zadery a pripadne ohlodaniny, ale ak by som to videla niekde doma povalovat, preco nie. Celu novu tubu ale isto kupovat nebudem, tiez myslim ze to nema moc zmysel.
Rozhodne dakujem holky za vsetky mudre rady, poskusam, uvidim, vzdam sa. Laughing


Very Happy Very Happy No, je to i na suchou kuzi, treba me pomahal kdyz se mi objevily zadery, hlavne je ale hodne mastny, coz me suche kuzi vyhovuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
altamira
0-7
0-7


Založen: 20.8.2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne leden 19, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

ja mám hrozné nechty Sad je pravda, že teraz je skúškové a mám dohryzené nielen ich, ale i pery... väčšinou si nechty nehryzem, len teraz to na mna akosi prišlo..ale i predtým neboli nič moc...hrozne sa mi lámu, všetko okrem malíčkov Very Happy neviete čo s tým? skúšam oleje, jedávam droždie prípadne pangamín, orechy mám každý deň...už tak fungujem vyše pol roka, ale nechty nie a nie sa spamatať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 11:30 am    Předmět: Citovat

altamira napsal:
ja mám hrozné nechty Sad je pravda, že teraz je skúškové a mám dohryzené nielen ich, ale i pery... väčšinou si nechty nehryzem, len teraz to na mna akosi prišlo..ale i predtým neboli nič moc...hrozne sa mi lámu, všetko okrem malíčkov Very Happy neviete čo s tým? skúšam oleje, jedávam droždie prípadne pangamín, orechy mám každý deň...už tak fungujem vyše pol roka, ale nechty nie a nie sa spamatať


Dodržuješ pitný režim? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.