Zdravé a krásné nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08b3eb23816a0f74fe4de2e47a0eb6f8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 12:13 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Dodržuješ pitný režim? Wink


K pitnému režimu jsem právě dnes četla článek

http://ona.idnes.cz/je-pitny-rezim-podvod-0tw-/dieta.aspx?c=A140117_104832_dieta_pet

Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 12:29 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Housenka napsal:
Dodržuješ pitný režim? Wink


K pitnému režimu jsem právě dnes četla článek

http://ona.idnes.cz/je-pitny-rezim-podvod-0tw-/dieta.aspx?c=A140117_104832_dieta_pet

Twisted Evil


No to je zase článek. Rolling Eyes Jenže kdyby jenom napsali, že nic se nemá přehánět, tak by to neznělo tak dobře. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattuš
8-20
8-20


Založen: 2.10.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 4:06 pm    Předmět: Citovat

Moje mamka má velmi lámavé nehty, které se jí třepí a zkoušela cosi od Avonu ( už si přesně nevzpomenu jak se to jmenuje ) ale je to narůžovělý a vypadá to jako lesk na rty Smile a nemůže si ho vynachválit. A ikdyž mám od přírody krásné a pevné nehty, tak jsem taky ozkoušela a je neprosto perfektní, doporučuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so leden 25, 2014 1:05 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem náhodou zjistila, že mám poněkud červený palec u nohy. Do rána se z toho stal zánět nehtového lůžka. Nateklé, hnisavé. No jasně, kdy jindy než o víkendu :evil:

Doufám, že do pondělka přežiju s heřmánkem a antibiotikovou mastí na kožní záněty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 8:01 am    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:
Mě se ted přes zimu začaly hrozně lámat nehty. Mam je tvrdé a křehké. "Cinknu" o něco a půlka nehtu v háji. Problém je, že mam fakt malé ruce a nehtové lůžko. Když mi naroste nehet (cca 5mm nad lůžko) tak ho mam stejně dlouhý jako mamka samotné lůžko Laughing . Takže uplně krátké nehty necuu (hlavně bych si nevyndala ani čočky).
Ted jsem si začala každý večer mazat nehty bambuckým máslem a po týdnu musím říct, že už vypadají líp (pokud jde o lesklost,kůžičku), ale furt se lámou, tak se ted vrhnu na nějaký bezbarvý lak.

Jinak zkoušel jste někdo laky od four seasons? Byly mi doporučeny, že jsou fakt kvalitní + ty bezbarvé na různé zpevnění.

Mají:
Vytvrzovač laků na nehty
Regenerátor nehtů
Zpevňovač nehtů
Změkčovač kůžiček nehtů
Vápník pro nehty
Nehtový olej
Lak proti okusování nehtů
Posilovač nehtů
Vyrovnávací gel s vápníkem
Nehtová oprava s hedvábím
Nylonový vyrovnávač nehtů

Z vícero zdrojů mi bylo řečeno, že když si dám nějaký podklad (třeba posilovač nehtů) na to barevný a na to ten vytvrzovač nebo zpevnovač, tak prý jsou nehty jak gelové Very Happy a lak vydrží 5-7dní bez loupání.

Značka se dá koupit v lékárnách (mají prý celý sortiment) cca kolem 50kč. Ted jsem našla na netu jejich shop. Mají tam dokonce i oční stíny, leštičky atd za dobré peníze

http://www.cedrosole.cz/?page=produkty&cat=pece-o-nehty


Ja muzu pridat k dobru svoje zkusenosti, jestli je to jeste aktualni Smile

Mela jsem:
Vápník pro nehty
Nehtová oprava s hedvábím
Zpevňovač nehtů
Vapnik s teflonem a belicim efektem

Muzu rici, ze Four Seasons mam rada, hlavne ten s tim teflonem. Ale co mi proti lamani a trepeni nehtu pomohlo bylo: nejakou dobu vubec nicim nelakovat, odlakovac je zlo, to jsem pochopila az pozdeji, a hydratovat. Cili olejovat Smile klasicky olivac 2x tydne udela super sluzbu! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 8:13 am    Předmět: Citovat

Má někdo tip na kvalitní ocelové kleštičky na nehty? Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 8:36 am    Předmět: Citovat

http://www.anpro.cz/produkty/nastroje/kleste/

Zkus tady Smile Jsou velice rychli a maji i odberna mista Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 8:41 am    Předmět: Citovat

Danke schön.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 10:19 am    Předmět: Citovat

Docela dlouho jsem hledala nude lak, který nebude vypadat, jako když mám na nehtech omítku, a nehty s ním budou vypadat velice přirozeně, jen hezčí, než bez něj. A konečně jsem ho našla Very Happy Je to Maybelline Colorama 31. Když jsem hledala na netu ukázku odstínu, narazila jsem na blog, kde ho má autorka nafocený i na nehtech.
Pokud hledáte něco podobného a máte žlutý podtón pleti, fakt ho doporučuju, málokterý nude lak k mé pleti takhle sedí (vlastně je to první z těch, co mám doma). Navíc se s ním dobře lakuje a po uschnutí je hodně lesklý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 3:43 pm    Předmět: Citovat

Tak já zapiluju, odlakuju, umyju ruce, dám olejíček který setřu kapesníkem, potřu citronem který trochu vybělí, pak podlak, barevný a nadlak.. a každý den hydratuju kůžičku olejíčkem od alverde nebo krémem Smile občas se třepí nebo lámou moji nešikovností, ale když nalakuju tak to není vidět a mezitím nehet trochu odroste a nemusím stříhat Very Happy o nehty pečuju ráda..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.