Kallos
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f997af446829e6428ea4351f764e019Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 1:50 pm    Předmět: Kallos Citovat

Máte s touto značkou někdo zkušenosti? Narazila jsem na internetu na recenzi masky Kallos Latte na poškozené a chemicky ošetřené vlasy http://www.parfums.cz/kosmetika/kallos/kallos-latte-maska-pro-poskozene-chemicky-osetrene-vlasyhair-mask-800-ml/
Prý úžasně vanilkově voní, vlasy jsou po ní jemné, ale hydratované a za tu cenu takové množství...prostě jen samá chvála Smile
Pak jsme ještě našla masku s placentou, ta má být na suché a poškozené vlasy
http://www.parfums.cz/kosmetika/kallos/kallos-placenta-maska-pro-suche-a-poskozene-vlasyhair-mask-800-ml/
Přemýšlím, že si jednu z nich koupím Smile ale ta cena za to množství se mi moc nezdá Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 10:09 pm    Předmět: Citovat

http://www.labradoora.com/2012/07/maska-na-vlasy-kallos-latte.html

tady blogerka pěje samou chválu a je tam nafocený i složení... to mě osobně trošku odrazuje, ale jsem líná si zjišťovat, co kterej název znamená, takže se můžu utěšovat tím, že to není zas takový zlo, jak to vypadá Laughing ....ale u masek na vlasy je asi nepodstatný tohle řešit, pokud si to člověk nedává na pokožku...no já si strategicky ještě pár měsíců počkám, mezitím vyzkouším ten slavnej gestil wonder, a pak si to nejspíš koupím taky, ta cena je vyloženě lidová Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 5:09 pm    Předmět: Citovat

To složení není nijak zlé (aspoň tedy myslím) Very Happy gestil je úžasnej, díky němu mám teď relativně zdravé vlasy Smile ale je na hodně poškozené vlasy, teď jak se mi zlepšila kvalita (jupíí!! Laughing ) tak mi vlasy hodně zatěžuje, pramínkují se mi, plihnou...tahle maska od Kallos by měla být lehčí, tak jí chci zkusit Smile a za tu cenu Smile mají i hodně šamponů, litr za 79,- myslím, to je taky úžasné Smile objednáme to s mamkou a dám vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rézina
0-7
0-7


Založen: 5.5.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2012 2:26 pm    Předmět: Citovat

Zrovna dnes mi maska Kallos Latte dorazila, takže hned, jak stihnu trošku testnout, napíšu vám svůj názor. Zatím můžu říct jen, že fakt krásně voní a balení je OBŘÍ (málem mi upadlo rameno, když jsem to nesla v kabelce domůVery Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 1:41 pm    Předmět: Citovat

Tak sem si objednala masku Latte, potom šampon http://www.parfums.cz/kosmetika/kallos/kallos-sampon-sampon-pro-suche-vlasypeach-conditioning-shampoo-1000-ml/
a potom kondicioner http://www.parfums.cz/kosmetika/kallos/kallos-vanilla-kondicioner-pro-suche-vlasyshine-hair-conditioner-1000-ml/
Jsou to všechno obří balení a NÁÁDHERNĚ to voní!
Včera jsem si dala na hodinu tu masku, potom umyla tím šamponem a vlasy mám hezké, nepramínkují a dokonce ještě dnes sladce voní, ale jemně, nevtíravě. A hlavně ta maska nevymývá hennu (indigo) jako třeba Gestil. Po tom mi tekla z vlasů úplně černá voda. Takže jsem spokojená, zatím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:15 pm    Předmět: Citovat

to je prima, mám ráda voňavý věci Very Happy ....myslíš, že bys sem mohla napsat složení toho šampónu a kondicionéru? nějak to nemůžu najít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

šampon: Aqua, Sodium, Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocomidopropyl Betaine, Cocamide Dea, Polyquatemium-7, Hydrolyzed Wheat Protein, Cl 19140, Cl 18050, Benzyl Alcohol and Methylchloroisothiazolinone, Parfum, Citric Acid, Benzyl Benzoate
kondicioner: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Hydrogenated Polysorbutene, Parfume, Panthenol, Hydrolized Milk Protein, Cyclopentasiloxan, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Snad to mám dobře Very Happy ještě to přelepili návodem na použití...snad to neni žádná hrůza...? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

Kikina88 napsal:
Tak sem si objednala masku Latte,
Jsou to všechno obří balení a NÁÁDHERNĚ to voní!
Včera jsem si dala na hodinu tu masku, potom umyla tím šamponem a vlasy mám hezké, nepramínkují a dokonce ještě dnes sladce voní, ale jemně, nevtíravě. A hlavně ta maska nevymývá hennu (indigo) jako třeba Gestil. Po tom mi tekla z vlasů úplně černá voda. Takže jsem spokojená, zatím Smile


Kallos Latte mám taky, zatím jsem myla asi třikrát, takže výsledek zatím posoudit nemůžu, ale ta vůůůůůně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 3:26 pm    Předmět: Citovat

Kikina88 Arrow

díky, žádná šílenost to není, ale mě tam pár složek vadí, takže to kupovat nebudu...ale ta maska mě láká, tam mě ta chemie zas tak nevadí, když to přichází jen minimálně do kontaktu s pokožkou Very Happy ...ale asi si budu muset počkat, chci první dopotřebovat gestil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 2:51 pm    Předmět: Citovat

použila jsem tu masku Latte asi 5x a zatím jsem spokojená Smile vlasy úžasně voní ještě 2 dny po umytí, jsou krásně jemné, přítel se s nimi mazlí a čuchá k nim (což dřív nedělal) Laughing akorát když jí dám až na pokožku, tak mě pak svědí hlava Confused takže jen na délky a jsem spokojená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.