Omyly z dětství :)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=65168f397029d343bf7714149bbfd0eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
To jo Very Happy jen... nikdy mě taková věc nenapadla - asi tak jako když jsem si v patnácti našla slzný kanálky a měla pocit, že jsem objevila Ameriku Laughing Laughing ???? občas pro sebe nemám slov Very Happy


Buď v klidu, je nás víc, já v 15 zjistil, že rozinky jsou vlastně hrozinky a je to sušený víno a že burák je vlastně brambora, a do 22 let jsem si myslel, že český vynálezce Jára Cimrman opravdu žil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Wink Wink Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

jé, to jste hodní, že mě takhle krásně podporujete v "nevědomosti", když já ráda pořád něco objevuju (třebas to jsou povětšinou hlouposti Wink )
KKK - jóóóóó s těma Hrozinkama jsme na tom byla taky tak Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:

KKK - jóóóóó s těma Hrozinkama jsme na tom byla taky tak Laughing Wink


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing nejsem sám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

citace:
Buď v klidu, je nás víc, já v 15 zjistil, že rozinky jsou vlastně hrozinky a je to sušený víno a že burák je vlastně brambora, a do 22 let jsem si myslel, že český vynálezce Jára Cimrman opravdu žil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Wink Wink Twisted Evil



jeeeeeeeeeee to jsem s tema rozinkama zjistila teprve asi pred dvema lety a byla jsem z toho opravdu paf Shocked Very Happy A ostatni ze me,protoze ja jsem z toho samozrejme udelala velky haloooo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:


jeeeeeeeeeee to jsem s tema rozinkama zjistila teprve asi pred dvema lety a byla jsem z toho opravdu paf Shocked Very Happy A ostatni ze me,protoze ja jsem z toho samozrejme udelala velky haloooo Very Happy


....já možná pozdějc, ale nechtěl jsem vypadat trapně Embarassed Laughing Ale když je vás tolik, tak se tu teda přiznam. Ale kolik mi přesně bylo nevim, možná kolem 20ti Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

no, já sem zase až v 16-ti pochopila, že v té písničce "Já do lesa nepojedu" se nezpívá ..."a to Půrko za tolar" ale že se tam zpívá o topůrku Very Happy Very Happy Very Happy já trubka furt přemýšlela, co by Půrko asi tak mohlo být Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byl malý, tak v celé ulici měl akorát můj děda rádiotelevizi a tak k nám chodilo mraky lidí , jak do divadla no a já , když jsem byl jednou sám spolu s rádiotelevizí doma, tak jsem vzal šroubovák, odšrouboval zadní kryt a strašně jsem se divil, jak to, že tam nejsou malí lidé, ale "pouze" elektronky a další mě tehdá neznámé věci... to mě byli asi 4 roky... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Když jsem byl malý, tak v celé ulici měl akorát můj děda rádiotelevizi a tak k nám chodilo mraky lidí , jak do divadla no a já , když jsem byl jednou sám spolu s rádiotelevizí doma, tak jsem vzal šroubovák, odšrouboval zadní kryt a strašně jsem se divil, jak to, že tam nejsou malí lidé, ale "pouze" elektronky a další mě tehdá neznámé věci... to mě byli asi 4 roky... Wink Laughing


A oni tam ti mali lidicky nejsou?????????????????????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Question Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Clondyk napsal:
Když jsem byl malý, tak v celé ulici měl akorát můj děda rádiotelevizi a tak k nám chodilo mraky lidí , jak do divadla no a já , když jsem byl jednou sám spolu s rádiotelevizí doma, tak jsem vzal šroubovák, odšrouboval zadní kryt a strašně jsem se divil, jak to, že tam nejsou malí lidé, ale "pouze" elektronky a další mě tehdá neznámé věci... to mě byli asi 4 roky... Wink Laughing


A oni tam ti mali lidicky nejsou?????????????????????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Question Idea


Asi prý ne.......... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Confused Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

Ešě mě napadá, že jak je v té písničce Stánky, co se zpívá u táboráku, něco ve smyslu... "skleniček pár a pár tahů z trávy,....." , tak já si myslela, že oni kouří obyčejnou trávu, protože sou chudí a nemají na tabákVery Happy Very Happy Very Happy
Ale se přiznám, že pravda o trávě sem odhalila mnohem dřív než to zpropadené topůrko Laughing Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.