Omyly z dětství :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be5cef8e0bc2050c6a145163c069eddbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 4:11 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:

Ať žijí! (vy víte kdo, všichni je známe Very Happy )


Já nevím. Neznám. Asi mi něco uniklo Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 4:25 pm    Předmět: Citovat

Housen, nejsi sama.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 4:27 pm    Předmět: Citovat

Hlásím se do klubu, taky nevím...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 5:13 pm    Předmět: Citovat

No přece hňupové Twisted Evil Smile Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tinnie
0-7
0-7


Založen: 24.2.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 5:43 pm    Předmět: Citovat

Už som na vyše dvadsiatej strane tejto témy a konečne som si spomenula na niečo, s čím by som sa tu mohla aj ja "pochváliť" Very Happy

Keď som bola malá, tak som nechcela jesť fazuľovú polievku, v ktorej bola taká tá veľká fazuľa. Ani neviem prečo, ale jednoducho som nechcela. Až mi raz rodičia povedali, že to nie je fazuľa, ale poľské zemiaky Laughing alebo teda ako hovoríme u nás polské zemáky Very Happy Vtipné je, že teraz mám taký druh fazule najradšej Very Happy

A ešte ma napadla jedna vec. Na to, že Ježiško nenosí darčeky som neverila dlho, ale stále som nevedela prísť na to, ako moji rodičia dajú darčeky pod stromček bez toho, aby som si to všimla Very Happy Po sviatočnej večeri totiž vždy jeden z nich išiel zazvoniť na taký zvonček čo sme mali na poličke na chodbe a keď sme prišli do obývačky, darčeky už boli pod stromčekom. Tak som si to vysvetlila tak, že na tom zvončeku bolo pripevnené nejaké lano, ktoré viedlo k perináku, čo bol vedľa vianočného stromčeka a keď tým zvončekom niekto zazvonil, perinák sa otvoril a darčeky vypadli pod stromček Laughing Ani neviem kedy som si uvedomila, že rodičia tam tie darčeky dávajú ešte pred večerou a žiadny vynález so zvončekom nepotrebujú Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 10:01 am    Předmět: Citovat

Moje dítě vidělo v metru reklamu na fitness centrum: obrázek s vypracovaným břichem, intimní partie v nějakých vystajlovaných fitness trenýrkách, přes to nápis "6měsíců zdarma". Za jakých podmínek bylo možná napsáno nějakým pidipísmem pod tím, v každém případě na první pohled člověk vidí výše popsané. Interpretace dítěte: "Mamí, to je dobrý, když přijdeš cvičit ve slipech, máš 6měsíců zadarmo". Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 10:07 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy A půjdeš to zkusit? Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 10:20 am    Předmět: Citovat

Já? Ne. Ale mohla bych tam poslat to dítě třeba? Laughing Laughing Laughing
Edit: chudák dítě. Jsme mu vysvětlili, že je to reklama. A co je reklama, to se musí brát s rezervou. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 8:58 pm    Předmět: Citovat

Tak s tou reklamou jsem si vzpomněl na reklamu, která běží asi ve dvou variantách v televizi, maník tleskne a odnikud spadne lednička nacpaná nějakým výrobkem, který je prý tím nejlepším mezi jídly... minulý týden o svačinové přestávce seděli 4 chlapi na dílně u stolu , mlátili rukama a tleskali a nadávali na nepravdivou reklamu... po chvíli mi došlo, že parodují reklamu z televize... Confused Embarassed Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 11:18 pm    Předmět: Citovat

taky sem si na pár mých omylů vzpomněla.... především sem si vždycky myslela, že úsloví "zlom vaz" lidi vůbec neznají, že je to přece "zlom vlas" a vůbec mě netrápilo, že nevím, proč se někomu říká, ať si zlomí vlas Very Happy stejně jako sem si donedávna myslela, že je zHřícenina, že se ty hrady prostě úplně zhřítí Very Happy

a když sem v dětství měla dlahu, tak sem byla ráda, že ji mám, až když došlo na den, kdy mi ji měli sundat. bála sem se, že jak mi ji budou rozřezávat pilkou (elektrickou a hlučnou, prostě brutálním nástrojem), tak mi budou řezat i tu nohu a že to bude bolet.... no pak sestřička vzala nůžky a klidně mě z dlahy vystřihla Very Happy

a něco z biologie, jak se tu psalo o semínkách v břiše, tak sem taky přemýšlela, jestli náhodou taky nemám jabko nebo meloun v břiše, ale došla sem k závěru, že než stačí vyrůst do velké výšky, tak je vyloučím, takže polykání semínek bylo i nadále ok Very Happy a pak sem předpokládala, že vrána je samička a havran sameček Smile

a na závěr jedno intimní omylno.... jako malá a neznalá sem si myslela, že miminko vzniká (nebo se předává od tatínka k mamince) při polibku a pak maminka to miminko spolkne, a tak se dostane do bříška. vzniklo to asi z toho, jak vždycky ve filmu ukazovali, jak se dva líbají (dnes už filmy ukazují ledasco, daleko víc, než líbání) a já si hned pomyslela, dyť ta paní bude teď těhotná (a samozřejmě, že se jen nelíbali, to jen dospělí věděli to pravé tajemství) Very Happy

tak doufám, že sem aspoň trochu pobavila Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.