Desert essence
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=239af2e42671c0cf4a9c08eda718c822Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RoseRose
41-80
41-80


Založen: 22.7.2012
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 9:41 am    Předmět: Desert essence Citovat

Máte někdo zkušenosti s touto značkou? Chtěla bych vyzkoušet jejich šampon i kondicionér. Měli by je mít bez parabenů, silikonů, ropných složek, sulfátů a ostatních umělotin a k tomu s regeneračními účinky. Akorát ta cena je trošku vyšší. Tak se chci zeptat, jestli někdo z vás zkoušel a jaké podle vás jsou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 1:28 pm    Předmět: Citovat

Desert Essence si nemůžu vynachválit, zkušenosti s ním mám velmi dobré.
Používám Fragrance Free šampon a přijde mi snad nejlepší, co jsem kdy měla. Zdá se poměrně šetrný a jemný, ale přitom dobře myje a dělá pěkně lesklé, hebké vlasy. Nemůžu si v nejmenším stěžovat. Zkoušela jsem jinak ještě malinový a sedl mi taky.
Osobně myslím, že je to poměrně dobrá značka a i když je cena vyšší, připlatit se vyplatí (už jen proto, že ty šampony hodně pění - stačí jich na mytí minimální množství, takže člověku dlouho vydrží). A složení je taky sympatické...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoseRose
41-80
41-80


Založen: 22.7.2012
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

Super, tak myslím, že taky vyzkouším. Navíc prý překrásně voní. Líbí se mi, že jsou přírodní. Četla jsem jen samé dobré recenze. Tak jsem zvědavá a těším se až zkusím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 7:26 am    Předmět: Citovat

Tak ne všichni měli stejně pozitivní zkušenosti jako já (něco se řešilo např. tady: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1087&start=160&sid=c248758173c5842b480627c17fd25797#300646) - to, že ty šampony tak dobře pění, se zdá podezřelé, vzhledem k tomu, že by měly být převážně na přírodní bázi a chem. látek obsahují spíše menší množství (ve složení jsou uvedeny v půlce a ne na začátku). Za sebe nicméně můžu vřele doporučit - snad s nimi budeš spokojená! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RoseRose
41-80
41-80


Založen: 22.7.2012
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

Noo, tak uvidím. Dodělám zatím dětský šampon, co tu mám Smile a pak bych ráda vyzkoušela. Každopádně děkuji za info a za odkaz! Wink Kdyby ještě někdo měl nějaké zkušenosti, budu ráda, když se podělí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2012 10:09 am    Předmět: Citovat

Koupila jsem šampon ze zeleného jablka a zázvoru.
Po prvním použití je super, udělal pěkný objem, ale srovnatelný s urtekramem hnědý cukr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 12:03 am    Předmět: Citovat

já se taky přidám s chválou Very Happy ....mám jejich malinový kondicionér a jsem z něj nadšená především proto, že v maskách přebije zápach bylinek (což je při mém experimentování nedocenitelná vlastnost, už jsem si začínala zvykat, že mi budou nejspíš permanentně smrdět vlasy Laughing ) a vůně vydrží ve vlasech dlouho...jinak vlasy jsou po něm moc pěkné a hlavně nezatěžuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 1:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, na veletrhu jsem objevila jejich stánek, který mě už z dálky zaujal krásnými obaly. Mám hodně mastné vlasy, podařilo se mi prodloužit interval mytí na 3 dny, takže jsem koupila vzorek (celý šampon mi přišel dost drahý) šamponu na mastné vlasy s citronem. Použila jsem ho tedy pouze jednou a vlasy jsem mohla umýt až 4. den, což je úspěch. Celkově jsem byla spokojená, ale použila jsem ho jen jednou. Proto bych se chtěla zeptat, jestli ho někdo používá a jaké s ním má zkušenosti (nebo ten druhý na mastné vlasy, myslm s keratinem). Uvažuji, že ho koupím i za tu cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 10:48 pm    Předmět: Citovat

Já používám jejich kokosový kondicionér a z přírodních mi zatím přijde jeden z nejlepších.
Dále mám zkušenost s:
šamponem kokosovým- byl taky fajn,

malinovým- účinky podobné jako kokosový, jen jiná vůně,

používám kokosový sprej na vlasy, docela ujde, ale čekala jsem lepší, nějak nehydratuje, očekávala jsem hydrataci a lesk, ani rozčesání neusnadňuje,

pak nějaké to kokosové mléko nebo krém na vlasy- nějak mi nepřišlo, že by vyživovalo, zklamání, čekala jsem hydrataci, lepší rozčesávání, asi je to jen na styling- něco jako gely a stylingová mléka? Ty ale nepoužívám, možná chrání před žehlením, ale já žehlím tak jednou za rok...

tělový kokosový krém či mléko- moc mi nepřišel, že by nějak extra hydratoval.
Ale kondicionér je vážně fajn, zvláště pokud nemáte extra suché vlasy jako já, tak by vám, myslím, měl vyhovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 11:55 pm    Předmět: Citovat

od desert essence jsem zkusila:
sampon kokos - super na suchy vlasy ale prijde ze mam po nem sussi pokozku hlavy nebo nevim jestli je to normalni stav skaplu a akorat na to ten sampon nestaci
kondis kokos - fantastickej vyzivujici, uhlazujici, vlasy mekky, leskly bozi nemam co vycist
kondicioner malina - takova ne tolik hydratujici verze toho kokosovyho, jakoby lehci a vonavnejsi
kondis MANGO - bomba! nejaka novinka, zvazuju ejstli ho zaradim do kategorie lepsi nez kokosovej nebo stejne dobrej ale jen kvuli tomu ze jeste nevim jak se projevi dlouhodobe, mam to teprve mesic ale jinak fantazie bez jakykoliv mastnoty nebo tezkosti
sampon tea tree - prijde mi na skalp lepsi nez kokos ale ne hydratujici na delky
sampon a kondis neutral - ne tolik hydratacni jako ostatni, ale jemne myti a objemne vlasy
stylingove mleko kokos - rozcesani nepomaha, vlasy mi prijdou trichu uhlazenejsi a kdyz ho pouziju hodne tak asi i hydratovanejsi ale zase se pak praminkuji
sprchove gely neutral, vanilka, kokos - za tu cenu nejak neohromily ale prislo mi ze nevysusovali tolik moc
deodoranty kokos, levandule, dry by nature - funguji ale po delsim uzivani me svedi, alverde pouzivam zatim chvili a prijde mi lepsi
telove mleko exoticky kokos - hydratacni ale mivam alergie a ekzemy takze na citlivou pokozku spis drazdil
hydratacni balzamy na rty (vsechny tri) - nejelpsi je ten ultra hyratacni jinak ty ostatni na popraskany rty nic moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.